Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Łochów.

FoodBox catering dietetyczny

Od tysięcy lat medycy wiedzieli, że wskazówką do zachowania dobrego samopoczucia i żywotności jest zdrowe odżywanie. Współczesna medycyna nie pozostawia złudzeń oraz potwierdza, że to właśnie od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan dobrego samopoczucia oraz poziom energii, jakim na co dzień się dysponuje. Zdając sobie kwestię z tego, jak istotne jest odpowiednie odżywienie organizmu, proponujemy catering dietetyczny na najwyższym poziomie. Troszczymy się o to, ażeby w naszych zestawach posiłkowych znajdowały się wyłącznie świeże warzywa, które ponadto są przygotowane tak, żeby zachować potrzebne organizmowi wartości kaloryczne.

Pysznie oraz zdrowo – z nami to możliwe

Posiłki z naszego cateringu, który jest niezwykle urozmaicony, przypadną do gustu także osobom, jakie mają najwyższe wymagania. Przykładamy ogromnych starań do tego, by wszystkie dania były przemyślane oraz skomponowane taki sposób, ażeby ich walory smakowe trafiały w przeróżne gusta. Na menu składają się posiłki przygotowane z szerokiego spektrum składników spożywczych, które tworzą różnorodne diety – standardową i wegetariańską.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Łochów

To, co charakteryzuje opisującą nas ofertę to:

  • duża bądź też mała ilość posiłków,
  • dieta standardowa lub też wegetariańska,
  • zróżnicowana kaloryczność (do wyboru),
  • bezpłatna dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro elementów.

Jak widać, nasza propozycja jest niezmiernie elastyczna i jesteśmy w stanie przystosować ją do pragnień nieomalże każdej osoby, bez względu od tego, jakie ma preferencje.

Dieta standardowa lub wegetariańska?

Wychodząc vis-a-vis oczekiwaniom naszych klientów, przygotowaliśmy opcję zwykłą, a także wegetariańską, w której mięso jest zastąpione rybami. Z tego powodu nasza marka proponuje zróżnicowaną dietę w wersji klasycznej i wegetariańskiej. Osoby decydujące się na tradycyjną dietę, odnajdą w niej klasyczne kompozycje, takie jak mięso, a także elementy węglowodanowe i tłuszczowe. Osoby usuwające z diety mięso, mogą zdecydować się na podobną dietę, która jednak jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w jadłospisie znajdują się wysokiej jakości świeże ryby.

1500, 1800, 2000, 2500 kcal – diety o przeróżnej kaloryczności dla wszystkich

W FoodBOX catering zdajemy sobie sprawę z tego, iż bardzo istotne jest odpowiednie dobranie ilości pożywienia do każdej osoby. Wobec tego także każda z diet przygotowana jest w przeróżnych wariantach objętościowych. Dostępne u nas diety mogą mieć objętość na poziomie 1500, 1800, 2000 oraz 2500 kcal.Dodatkowo dostosowujemy je do indywidualnych preferencji oraz mogą one zawierać od 3 do 5 posiłków.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Łochów

Tak skomponowany jadłospis może służyć przeróżnym celom. Dzięki oferowanej przez nas diecie można zarówno tracić na wadze, jak również utrzymywać masę ciała na stałym pułapie. Catering dietetyczny w tej odmianie jest słuszny dla osób aktywnych fizycznie ze względu na pracę zawodową, a także dla sportowców.

Catering dietetyczny z dostawą

Jedną z największych zalet cateringu dietetycznego jest to, że dostarczany jest każdego dnia. Jest to olbrzymia zaleta dla osób, jakie mają kłopot z regularnym żywieniem, bo nie mogą podołać logistycznym wyzwaniom z tym związanym. Dostarczamy posiłki każdego dnia, a dostawę oferujemy za darmo, co niweluje kłopot logistyczny powiązany z koniecznością wiecznego niepokojenia się o robienie zakupów. Mimo braku konieczności żmudnego wypatrywania produktów spożywczych w sklepach, dostaje się urozmaicone potrawy przygotowywane z sumiennie wybranych półproduktów. Regularne żywienie z cateringiem dietetycznym to sposób na udogodnienie sobie życia, a także na ukształtowanie swoich nawyków żywieniowych.

Czemu należałoby zamówić catering?

Efektem regularnego żywienia będzie jędrna i smukła sylwetka oraz wyższy poziom energii w czasie dnia. Skutkiem ubocznym, jaki udaje się osiągnąć to naturalnie dzięki regularnemu żywieniu, jest poprawa wyglądu cery i włosów, a także odciążenie organów wewnętrznych, takich jak wątroba i nerki. Stworzona przez nas dieta bazuje na zbilansowanych proporcjach makro składników, takich jak tłuszcze, białko i węglowodany, w związku z tym jest uniwersalna oraz idealna właściwie dla każdego, bez względu na wiek, płeć i stan zdrowia.