Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Łomazy.

FoodBox catering dietetyczny

Od setek lat lekarze wiedzieli, iż wskazówką do zachowania pełnego zdrowia oraz żywotności jest zdrowe odżywanie. Dzisiejsza medycyna nie pozostawia złudzeń i potwierdza, że to oczywiście od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan zdrowia i poziom energii, którym na co dzień się zarządza. Zdając sobie kwestię z tego, jak istotne jest dobre odżywienie organizmu, oferujemy catering dietetyczny na najwyższym poziomie. Troszczymy się o to, ażeby w naszych zestawach posiłkowych znajdowały się jedynie świeże produkty, jakie prócz tego są przygotowane tak, aby zachować wymagane organizmowi wartości kaloryczne.

Zdrowe i wyborne jedzenie – to można połączyć

FoodBOX catering to nie wyłącznie zdrowe, jednak także smaczne jedzenie, jakie przypadnie do gustu także osobom, które mają wysoko rozwinięty gust kulinarny. Przykładamy wszelkich starań do tego, aby wszelkie posiłki były przemyślane i skomponowane taki sposób, ażeby ich walory smakowe trafiały w różnorodne gusta. Na menu składają się posiłki przygotowane z obszernego spektrum produktów spożywczych, które tworzą rozmaite diety – standardową i wegetariańską.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Łomazy

To, co cechuje prezentowaną przez nas ofertę to:

  • duża bądź też mała liczba posiłków,
  • dieta zwykła bądź wegetariańska,
  • zróżnicowana kaloryczność (do wyboru),
  • gratisowa dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro składników.

Jak widać, prezentowana oferta jest niezmiernie elastyczna i jesteśmy w stanie zaadaptować ją do wymogów nieomalże każdej osoby, obojętnie od tego, jakie ma preferencje.

Dieta zwykła lub wegetariańska?

Zdajemy sobie sprawę z różnych przekonań dotyczących podejścia do diety. Z tego powodu stworzona przez nas firma oferuje zróżnicowaną dietę w wersji klasycznej oraz wegetariańskiej. Osoby decydujące się na zwykłą dietę, znajdą w niej klasyczne kompozycje, takie jak mięso, a także elementy węglowodanowe i tłuszczowe. Osoby eliminujące z diety mięso, mogą zdecydować się na pokrewną dietę, jaka jednakże jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w menu znajdują się najwyższej jakości świeże ryby.

1500, 1800, 2000, 2500 kcal – diety o przeróżnej kaloryczności dla każdego

W FoodBOX catering zdajemy sobie sprawę z tego, iż niezwykle istotne jest należyte przystosowanie ilości pożywienia do każdej osoby. W następstwie tego także każda z diet przygotowywana jest w przeróżnych wariantach objętościowych. Osiągalne u nas diety mogą mieć objętość na poziomie 1500, 1800, 2000 oraz 2500 kcal.Prócz tego dopasowujemy je do indywidualnych preferencji oraz mogą one zawierać od 3 do 5 potraw.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Łomazy

Tak skomponowany jadłospis ma prawo służyć przeróżnym celom. Tak znaczny wybór powoduje, że nasz catering może być wykorzystany do utrzymania masy ciała, a także do świadomego tracenia wagi. Catering dietetyczny w tej odmianie jest trafny dla osób aktywnych fizycznie ze względu na pracę zawodową, a także dla sportowców.

Catering dietetyczny z dostawą

Jedną z największych zalet cateringu dietetycznego jest to, iż dostarczany jest każdego dnia. Jest to olbrzymia zaleta dla osób, jakie mają problem z regularnym odżywianiem, bo nie są w stanie podołać logistycznym wyzwaniom z tym połączonym. Dostarczamy posiłki każdego dnia, a dostawę oferujemy za darmo, co niweluje problem logistyczny związany z koniecznością wiecznego troskania się o robienie zakupów. Mimo braku konieczności mozolnego wypatrywania produktów spożywczych w sklepach, dostaje się urozmaicone potrawy przygotowywane z pieczołowicie wyselekcjonowanych półproduktów. Cykliczne żywienie z cateringiem dietetycznym to sposób na udogodnienie sobie życia, a również na ukształtowanie swoich nawyków żywieniowych.

Atuty cateringu dietetycznego

Efektem regularnego żywienia będzie jędrna oraz smukła sylwetka i wyższy poziom energii w czasie dnia. Skutkiem ubocznym, który udaje się osiągnąć dzięki regularnemu żywieniu, jest poprawa wyglądu skóry i włosów, a również odciążenie organów wewnętrznych, takich jak wątroba i nerki. Niewątpliwą zaletą będzie też to, iż przygotowana przez nas dieta przystosowana jest do wymogów większości osób, bo bazujemy na klasycznej diecie zbilansowanej, jaka ma dobre proporcje białek, tłuszczy oraz cukrów.