Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Łomianki.

FoodBox catering dietetyczny

Fakt, że zdrowe odżywianie jest tropem do zachowania witalności na długie lata, był znany już od pokoleń. Dzisiejsza medycyna nie pozostawia złudzeń i potwierdza, że to właśnie od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan dobrego samopoczucia i poziom energii, jakim na co dzień się dysponuje. Zdając sobie sprawę z tego, jak istotne jest dobre odżywienie organizmu ludzkiego, proponujemy catering dietetyczny na najwyższym poziomie. Troszczymy się o to, aby w naszych zestawach posiłkowych znajdowały się jedynie świeże warzywa, jakie na domiar tego są przygotowane tak, ażeby zachować wymagane organizmowi wartości pożywne.

Zdrowe i apetyczne jedzenie – to da się połączyć

Posiłki z oferowanego przez nas cateringu, który jest bardzo urozmaicony, przypadną do gustu też osobom, jakie mają najwyższe wymagania. Przykładamy ogromnych starań do tego, aby wszystkie dania były przemyślane oraz skomponowane taki sposób, by ich wartości smakowe trafiały w różnorodne gusta. Wobec tego też w należącej do nas ofercie jest duże spektrum diet, a posiłki są niezmiernie zróżnicowane.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Łomianki

To, co wyróżnia opisującą nas ofertę to:

  • duża lub mniejsza liczba posiłków,
  • dieta standardowa lub też wegetariańska,
  • zróżnicowana kaloryczność (do wyboru),
  • gratisowa dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro składników.

Jak widać, prezentowana oferta jest niezwykle elastyczna i jesteśmy w stanie dopasować ją do pragnień nieomalże każdej osoby, obojętnie od tego, jakie ma upodobania.

Dieta zwykła czy wegetariańska?

Wychodząc vis-a-vis oczekiwaniom naszych klientów, przygotowaliśmy opcję domyślną, a także wegetariańską, w której mięso jest zastąpione rybami. Z tego powodu nasza firma oferuje zróżnicowaną dietę w wersji klasycznej oraz wegetariańskiej. Osoby decydujące się na tradycyjną dietę, znajdą w niej klasyczne kompozycje, takie jak mięso, a także produkty węglowodanowe i tłuszczowe. Osoby eliminujące z diety mięso, są w stanie zdecydować się na podobną dietę, która jednakże jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w menu znajdują się wysokiej jakości świeże ryby.

Mała, średnia oraz wysoka kaloryczność – u nas masz prawo wybrać

W FoodBOX catering zdajemy sobie sprawę z tego, iż bardzo istotne jest profesjonalne dostosowanie ilości jedzenia do każdej osoby. Wobec tego również każda z diet przygotowana jest w różnych wariantach objętościowych. Najniższe codzienne porcje wynoszą 1500 kcal, podczas gdy najogromniejsze aż 2500 kcal.Co więcej dostosowujemy je do osobistych preferencji oraz mogą one zawierać od 3 do 5 potraw.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Łomianki

Tak skomponowany jadłospis może służyć różnym celom. To właśnie dzięki naszej diecie można zarówno chudnąć, jak również utrzymywać masę ciała na stałym pułapie. Ogromna ilość wartości odżywczych sprawia, że nasze pudełka są kapitalne zarówno dla pracowników umysłowych, fizycznych, jak i trenujących.

Catering dietetyczny pod drzwi

Jedną z najogromniejszych zalet cateringu dietetycznego jest to, że dostarczany jest każdego dnia. Jest to gigantyczna zaleta dla osób, jakie mają kłopot z regularnym żywieniem, ponieważ nie mogą sprostać logistycznym wyzwaniom z tym połączonym. Zapewniamy posiłki każdego dnia, a dostawę proponujemy za darmo, co niweluje problem logistyczny związany z koniecznością stałego martwienia się o robienie zakupów. Pomimo braku konieczności mozolnego szukania towarów spożywczych w punktach sprzedaży, dostaje się wzbogacone potrawy przygotowywane z cierpliwie wyselekcjonowanych półproduktów. Pozwala to nie tylko na zwiększenie wygody, lecz także na kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych.

Z jakiej przyczyny warto zamówić catering?

Dobrze zaplanowane przez nas posiłki pozwolą na skuteczne odżywienie organizmu, czego rezultatem będzie nie tylko smukła figura, ale także witalne i pełne energii ciało. Skutkiem ubocznym, który udaje się uzyskać dzięki regularnemu żywieniu, jest poprawa wyglądu skóry oraz włosów, a również odciążenie organów wewnętrznych, takich jak wątroba i nerki. Niewątpliwą zaletą jest też to, że stworzona przez nas dieta dostosowana jest do potrzeb większości osób, albowiem bazujemy na klasycznej diecie zbilansowanej, która ma dobre proporcje białek, tłuszczy oraz węglowodanów.