Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Maciejowice.

FoodBox catering dietetyczny

Od setek lat medycy wiedzieli, iż wskazówką do zachowania dobrego samopoczucia i żywotności jest zdrowe odżywanie. Współczesna sztuka lekarska nie pozostawia złudzeń i uwierzytelnia, że to naturalnie od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan zdrowia i poziom energii, którym na co dzień się dysponuje. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest to, co człowiek wkłada na talerz, właśnie dlatego też nasze menu jest pieczołowicie wybrane i przygotowane z perfekcyjnych i świeżych składników. Dbamy o to, by w naszych zestawach posiłkowych znajdowały się tylko świeże produkty, które do tego są przygotowywane tak, żeby zachować potrzebne organizmowi wartości odżywcze.

Zdrowe oraz smaczne jedzenie – to da się połączyć

FoodBOX catering to nie jedynie zdrowe, jednak również apetyczne jedzenie, jakie przypadnie do gustu także osobom, które mają wysoko rozwinięty gust kulinarny. Przykładamy ogromnych starań do tego, żeby wszystkie dania były przemyślane oraz skomponowane taki sposób, by ich walory smakowe trafiały w rozmaite gusta. Wobec tego również w naszej szerokiej ofercie jest kolosalne spektrum diet, a dania są niezmiernie zróżnicowane.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Maciejowice

To, co charakteryzuje przygotowaną przez nas ofertę to:

  • znacząca bądź też mała liczba posiłków,
  • dieta standardowa lub wegetariańska,
  • zróżnicowana kaloryczność (do wyboru),
  • bezpłatna dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro składników.

Jak widać, prezentowana propozycja jest niesłychanie elastyczna i jesteśmy w stanie dopasować ją do wymogów niemal każdej osoby, obojętnie od tego, jakie ma upodobania.

Dwie opcje do wyboru – dieta standardowa lub wegetariańska

Wychodząc vis-a-vis potrzebom naszych odbiorców, przygotowaliśmy opcję standardową, a także wegetariańską, w jakiej mięso jest zastąpione rybami. Z tego powodu stworzona przez nas firma proponuje zróżnicowaną dietę w wersji standardowej i wegetariańskiej. Osoby decydujące się na zwykłą dietę, znajdą w niej klasyczne kompozycje, takie jak mięso, a także produkty węglowodanowe i tłuszczowe. Osoby eliminujące z diety mięso, mogą zdecydować się na analogiczną dietę, jaka jednakże jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w menu znajdują się wysokiej jakości świeże ryby.

1500, 1800, 2000, 2500 kcal – diety o rozmaitej kaloryczności dla każdego

W FoodBOX catering wiemy, że niezmiernie istotne jest dobre przystosowanie ilości jedzenia do każdej osoby. Skutkiem tego również każda z diet przygotowywana jest w rozmaitych wariantach objętościowych. Dostępne u nas diety mogą posiadać objętość na poziomie 1500, 1800, 2000 oraz 2500 kcal.Proponujemy Państwu diety zaadaptowane zarówno dla osób preferujących 3 posiłki na dzień (śniadanie, obiad i kolacja), a także dla osób, jakie wolą jeść nieco częściej w mniejszych porcjach, czyli pięć posiłków na dzień (śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, posiłek wieczorny).

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Maciejowice

Tak skomponowany jadłospis może sprzyjać różnym celom. Tak rozległy wybór sprawia, iż przygotowany catering może być wykorzystany do utrzymania masy ciała ludzkiego, a także do świadomego odchudzania. Duża liczba wartości odżywczych powoduje, że nasze pudełka są idealne zarówno dla pracowników umysłowych, fizycznych, jak również trenujących.

Catering dietetyczny pod drzwi

Jedną z największych zalet cateringu dietetycznego jest to, iż zapewniany jest każdego dnia. Jest to gigantyczna zaleta dla osób, jakie mają kłopot z regularnym odżywianiem, gdyż nie mogą sprostać logistycznym wyzwaniom z tym związanym. Gotowe pudełka z jedzeniem dostarczane przez nas likwidują problemy z koniecznością ciągłego robienia zakupów i dbania o to, aby lodówka była stale zaopatrzona. Pomimo braku konieczności kłopotliwego szukania towarów spożywczych w punktach sprzedaży, dostaje się urozmaicone potrawy przygotowane z dokładnie wybranych półproduktów. Cykliczne odżywianie z cateringiem dietetycznym to sposób na ułatwienie sobie życia, a także na ukształtowanie swoich przyzwyczajeń żywieniowych.

Dlaczego warto złożyć zamówienie na catering?

Poprawnie zaplanowane przez nas posiłki pozwolą na skuteczne odżywienie organizmu ludzkiego, czego wynikiem będzie nie tylko smukła figura, ale także witalne i pełne energii ciało. Skutkiem ubocznym, jaki udaje się uzyskać dzięki regularnemu żywieniu, jest poprawa wyglądu skóry oraz włosów, a również odciążenie organów wewnętrznych, takich jak wątroba oraz nerki. Nasza dieta opiera się na zbilansowanych stosunkach makro składników, takich jak tłuszcze, białko oraz węglowodany, w takim razie jest uniwersalna i idealna właściwie dla każdego, bez względu na wiek, płeć i stan zdrowia.