Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Małkinia Górna.

FoodBox catering dietetyczny

Fakt, że zdrowe odżywianie jest tropem do zachowania pełnego zdrowia na długie lata, był znany już od pokoleń. Współczesna sztuka lekarska nie pozostawia złudzeń oraz uwierzytelnia, że to oczywiście od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan zdrowia oraz poziom energii, którym na co dzień się dysponuje. Wiemy, jak ważne jest to, co człowiek wkłada na talerz, właśnie dlatego również nasze menu jest starannie wyselekcjonowane i przygotowane z najlepszych oraz świeżych składników. Troszczymy się o to, żeby w naszych zestawach posiłkowych znajdowały się tylko świeże produkty, które oprócz tego są przygotowywane tak, aby zachować niezbędne organizmowi wartości kaloryczne.

Smacznie oraz zdrowo – z nami to możliwe

FoodBOX catering to nie wyłącznie zdrowe, ale również wyborne jedzenie, które przypadnie do gustu także osobom, które mają wysoko rozwinięty gust kulinarny. Przykładamy wszelkich starań do tego, żeby wszelkie dania były przemyślane i skomponowane taki sposób, aby ich walory smakowe trafiały w różnorodne gusta. Wobec tego też w naszej szerokiej ofercie jest kolosalne spektrum diet, a dania są bardzo zróżnicowane.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Małkinia Górna

To, co charakteryzuje należącą do nas ofertę to:

  • znacząca lub też mała ilość posiłków,
  • dieta zwykła lub wegetariańska,
  • zróżnicowana kaloryczność (do wyboru),
  • gratisowa dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro elementów.

Jak widać, prezentowana oferta jest niezwykle elastyczna i jesteśmy w stanie zaadaptować ją do pragnień nieomalże każdej osoby, niezależnie od tego, jakie ma preferencje.

Dieta zwykła lub wegetariańska?

Zdajemy sobie sprawę z różnych przeświadczeń dotyczących nastawienia do diety. Z tego powodu nasza firma proponuje zróżnicowaną dietę w wersji klasycznej i wegetariańskiej. Osoby decydujące się na klasyczną dietę, znajdą w niej klasyczne produkty, takie jak mięso, a także produkty węglowodanowe i tłuszczowe. Osoby usuwające z diety mięso, są w stanie zdecydować się na podobną dietę, jaka niemniej jednak jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w jadłospisie znajdują się wysokiej jakości świeże ryby.

1500, 1800, 2000, 2500 kcal – diety o przeróżnej kaloryczności dla wszystkich

Wiemy, jak ważne jest osobiste dopasowanie ilości jedzenia do każdej osoby w zależności od tego, czemu dieta ma sprzyjać. Wskutek tego także każda z diet przygotowana jest w przeróżnych wariantach objętościowych. Dostępne u nas diety mogą posiadać objętość na poziomie 1500, 1800, 2000 oraz 2500 kcal.Oprócz tego dostosowujemy je do indywidualnych preferencji i mogą one zawierać od 3 do 5 posiłków.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Małkinia Górna

Tak skomponowany jadłospis może sprzyjać rozmaitym celom. Tak gigantyczny wybór sprawia, że przygotowany catering ma prawo być wykorzystany do utrzymania masy ciała, a także do świadomego tracenia wagi. Catering dietetyczny w tej formie jest dobry dla osób aktywnych fizycznie ze względu na pracę zawodową, a także dla sportowców.

Catering dietetyczny z dostawą

Jedną z najogromniejszych zalet cateringu dietetycznego jest to, iż dostarczany jest każdego dnia. Jest to kolosalna zaleta dla osób, które mają kłopot z regularnym odżywianiem, ponieważ nie są w stanie podołać logistycznym wyzwaniom z tym połączonym. Przygotowane pudełka z jedzeniem dostarczane przez nas rozwiązują trudności z koniecznością stałego robienia zakupów i dbania o to, żeby lodówka była stale zaopatrzona. Mimo braku konieczności ciężkiego wypatrywania towarów spożywczych w punktach sprzedaży, dostaje się urozmaicone potrawy przygotowywane z sumiennie wyselekcjonowanych półproduktów. Regularne odżywianie z cateringiem dietetycznym to sposób na udogodnienie sobie życia, a również na ukształtowanie swoich nawyków żywieniowych.

Czemu warto złożyć zamówienie na catering?

Efektem regularnego żywienia będzie jędrna oraz smukła sylwetka i wyższy poziom energii w czasie dnia. Efektem ubocznym, który udaje się uzyskać to naturalnie dzięki regularnemu żywieniu, jest poprawa wyglądu cery oraz włosów, a także odciążenie narządów wewnętrznych, takich jak wątroba oraz nerki. Niewątpliwą zaletą będzie też to, iż nasza dieta przystosowana jest do potrzeb większości osób, ponieważ bazujemy na klasycznej diecie zbilansowanej, która ma odpowiednie proporcje białek, tłuszczy oraz cukrów.