Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Marki.

FoodBox catering dietetyczny

Fakt, że zdrowe odżywianie jest tropem do zachowania wigoru na długie lata, był znany już od stuleci. Dzisiejsza sztuka lekarska nie pozostawia złudzeń i potwierdza, iż to naturalnie od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan zdrowia i poziom energii, jakim na co dzień się zarządza. Zdając sobie sprawę z tego, jak istotne jest zdrowe odżywienie organizmu ludzkiego, proponujemy catering dietetyczny na najwyższym poziomie. Dbamy o to, żeby w naszych zestawach posiłkowych znajdowały się wyłącznie świeże warzywa, jakie co więcej są przygotowywane tak, aby zachować potrzebne organizmowi wartości odżywcze.

Zdrowe oraz wyborne jedzenie – to da się połączyć

Posiłki z naszego cateringu, który jest ogromnie bogaty, przypadną do gustu też osobom, jakie mają najwyższe wymagania. Przykładamy wszelkich starań do tego, ażeby wszelkie dania były przemyślane oraz skomponowane taki sposób, żeby ich wartości smakowe trafiały w różne gusta. Właśnie dlatego również w należącej do nas ogromnej ofercie jest kolosalne spektrum diet, a posiłki są niezwykle zróżnicowane.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Marki

To, co charakteryzuje prezentowaną przez nas ofertę to:

  • znacząca lub mała liczba posiłków,
  • dieta standardowa lub wegetariańska,
  • zróżnicowana kaloryczność (do wyboru),
  • gratisowa dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro elementów.

Jak widać, nasza oferta jest nadzwyczaj elastyczna i jesteśmy w stanie przystosować ją do wymogów nieomalże każdej osoby, obojętnie od tego, jakie ma upodobania.

Dieta zwykła lub wegetariańska?

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, przygotowaliśmy opcję standardową, a także wegetariańską, w której mięso jest zastąpione rybami. Z tego powodu nasza marka oferuje zróżnicowaną dietę w wersji zwykłej oraz wegetariańskiej. Osoby decydujące się na klasyczną dietę, odnajdą w niej klasyczne produkty, takie jak mięso, a także produkty węglowodanowe oraz tłuszczowe. Osoby usuwające z diety mięso, mogą zdecydować się na analogiczną dietę, jaka niemniej jednak jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w jadłospisie znajdują się wysokiej jakości świeże ryby.

Mała, średnia i wysoka kaloryczność – u nas masz prawo wybrać

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotne jest osobiste dopasowanie ilości pożywienia do każdej osoby w zależności od tego, czemu dieta ma służyć. Właśnie dlatego również każda z diet przygotowywana jest w różnych wariantach objętościowych. Dostępne u nas diety mogą posiadać objętość na poziomie 1500, 1800, 2000 i 2500 kcal.W dodatku dopasowujemy je do indywidualnych preferencji i mogą one zawierać od 3 do 5 dań.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Marki

Tak skomponowany jadłospis ma prawo sprzyjać rozmaitym celom. Dzięki naszej diecie wolno zarówno chudnąć, jak również utrzymywać masę ciała na stałym poziomie. Znacząca ilość wartości odżywczych sprawia, że nasze pudełka są świetne zarówno dla pracowników umysłowych, fizycznych, jak również trenujących.

Catering dietetyczny z dostawą

Jedną z największych zalet cateringu dietetycznego jest to, że dostarczany jest każdego dnia. Jest to ogromna zaleta dla osób, jakie mają problem z regularnym odżywianiem, ponieważ nie mogą podołać logistycznym wyzwaniom z tym połączonym. Gotowe pudełka z jedzeniem dostarczane przez nas rozwiązują kłopoty z koniecznością stałego robienia zakupów i dbania o to, aby lodówka była non stop zaopatrzona. Pomimo braku konieczności żmudnego wypatrywania artykułów spożywczych w sklepach, dostaje się urozmaicone potrawy przygotowywane z troskliwie wyselekcjonowanych półproduktów. Cykliczne odżywianie z cateringiem dietetycznym to sposób na udogodnienie sobie życia, a również na ukształtowanie własnych nawyków żywieniowych.

Zalety cateringu dietetycznego

Efektem regularnego żywienia będzie jędrna i smukła sylwetka oraz wyższy poziom energii w czasie dnia. Co więcej zdecydowanie poprawi się stan zdrowia ze względu na odciążenie organów wewnętrznych, co nie pozostanie bez znaczenia na wygląd skóry, lub ewentualnie paznokci i włosów. Niewątpliwą zaletą będzie też to, iż nasza dieta dostosowana jest do pragnień większości osób, ponieważ bazujemy na tradycyjnej diecie zbilansowanej, która ma dobre proporcje białek, tłuszczy i cukrów.