Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Miastków Kościelny.

FoodBox catering dietetyczny

Od pokoleń lekarze wiedzieli, iż wskazówką do zachowania zdrowia oraz witalności jest zdrowe odżywanie. Nowoczesna medycyna nie pozostawia złudzeń i potwierdza, iż to oczywiście od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan dobrego samopoczucia i poziom energii, jakim na co dzień się dysponuje. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest to, co człowiek wkłada na talerz, dlatego też nasze menu jest cierpliwie wyselekcjonowane oraz przygotowane z perfekcyjnych oraz świeżych składników. Troszczymy się o to, by w naszych zestawach posiłkowych znajdowały się tylko świeże warzywa, które oprócz tego są przygotowane tak, ażeby zachować wymagane organizmowi wartości odżywcze.

Pysznie i zdrowo – z nami to w zasięgu Twoich ust

Posiłki z naszego cateringu, który jest niesłychanie bogaty, przypadną do gustu również osobom, które mają najwyższe wymagania. Przykładamy ogromnych starań do tego, ażeby wszystkie posiłki były przemyślane oraz skomponowane taki sposób, aby ich wartości smakowe trafiały w różnorodne gusta. Dlatego również w należącej do nas szerokiej ofercie jest kolosalne spektrum diet, a dania są nadzwyczaj zróżnicowane.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Miastków Kościelny

To, co wyróżnia prezentowaną przez nas ofertę to:

  • duża lub też mniejsza ilość posiłków,
  • dieta zwykła lub też wegetariańska,
  • dopasowana kaloryczność (do wyboru),
  • gratisowa dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro elementów.

Jak widać, prezentowana oferta jest niezmiernie elastyczna i jesteśmy w stanie dobrać ją do potrzeb nieomalże każdej osoby, obojętnie od tego, jakie ma upodobania.

Dieta standardowa czy wegetariańska?

Wychodząc naprzeciwko oczekiwaniom naszych konsumentów, przygotowaliśmy opcję klasyczną, a także wegetariańską, w jakiej mięso jest zastąpione rybami. Z tego powodu nasza marka proponuje zróżnicowaną dietę w wersji zwykłej i wegetariańskiej. Osoby decydujące się na zwykłą dietę, znajdą w niej klasyczne składniki, takie jak mięso, a także elementy węglowodanowe oraz tłuszczowe. Osoby eliminujące z diety mięso, są w stanie zdecydować się na podobną dietę, która jednakże jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w jadłospisie znajdują się najwyższej jakości świeże ryby.

Mała, średnia i wysoka kaloryczność – u nas możesz wybrać

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest osobiste dostosowanie ilości jedzenia do każdej osoby w zależności od tego, czemu dieta ma służyć. Skutkiem tego również każda z diet przygotowywana jest w rozmaitych wariantach objętościowych. Dostępne u nas diety mogą mieć objętość na poziomie 1500, 1800, 2000 oraz 2500 kcal.Oferujemy Państwu diety zaadaptowane zarówno dla osób wolących 3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad oraz kolacja), a także dla osób, jakie preferują jeść nieco częściej w mniejszych ilościach, innymi słowy pięć posiłków dziennie (śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, posiłek wieczorny).

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Miastków Kościelny

Tak skomponowany jadłospis ma prawo służyć rozmaitym celom. Tak ogromny wybór sprawia, że nasz catering ma prawo być wykorzystany do utrzymania masy ciała, a także do świadomego tracenia zbędnych kilogramów. Wielka ilość wartości odżywczych powoduje, że nasze pudełka są znakomite zarówno dla pracowników umysłowych, fizycznych, jak i trenujących.

Catering dietetyczny z dostawą

Jedną z największych zalet cateringu dietetycznego jest to, że zapewniany jest każdego dnia. Jest to duża zaleta dla osób, które mają problem z regularnym żywieniem, gdyż nie mogą sprostać logistycznym wyzwaniom z tym połączonym. Zapewniamy posiłki każdego dnia, a dostawę oferujemy za darmo, co niweluje kłopot logistyczny połączony z koniecznością notorycznego martwienia się o robienie zakupów. Pomimo braku konieczności żmudnego wypatrywania produktów spożywczych w sklepach, dostaje się wzbogacone potrawy przygotowane z sumiennie wyselekcjonowanych półproduktów. Regularne odżywianie z cateringiem dietetycznym to sposób na ułatwienie sobie życia, a również na ukształtowanie własnych nawyków żywieniowych.

Dlaczego należałoby złożyć zamówienie na catering?

Efektem regularnego żywienia będzie jędrna oraz smukła sylwetka oraz wyższy poziom energii w czasie dnia. Poza tym zdecydowanie poprawi się stan zdrowia ze względu na odciążenie narządów wewnętrznych, co nie pozostanie bez znaczenia na wygląd skóry, bądź też paznokci i włosów. Stworzona przez nas dieta bazuje na zbilansowanych proporcjach makro składników, takich jak tłuszcze, białko oraz węglowodany, w następstwie tego jest uniwersalna i idealna właściwie dla każdego, bez względu na wiek, płeć oraz stan zdrowia.