Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Miedzna.

FoodBox catering dietetyczny

Fakt, iż zdrowe odżywianie jest tropem do zachowania pełnego zdrowia na długie lata, był znany już od pokoleń. Dzisiejsza medycyna nie pozostawia złudzeń oraz potwierdza, iż to właśnie od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan dobrego samopoczucia oraz poziom energii, którym na co dzień się dysponuje. Wiemy, jak istotne jest to, co człowiek wkłada na talerz, w następstwie tego również nasze menu jest sumiennie wyselekcjonowane oraz przygotowywane z najlepszych oraz świeżych składników. Troszczymy się o to, ażeby w naszych zestawach posiłkowych znajdowały się jedynie świeże warzywa, jakie w dodatku są przygotowywane tak, ażeby zachować potrzebne organizmowi wartości kaloryczne.

Pysznie oraz zdrowo – z nami to możliwe

FoodBOX catering to nie jedynie zdrowe, jednak też pyszne jedzenie, jakie przypadnie do gustu także osobom, które mają wysoce rozwinięty gust kulinarny. Przykładamy ogromnych starań do tego, by wszelkie dania były przemyślane oraz skomponowane taki sposób, aby ich wartości smakowe trafiały w różnorodne gusta. Na menu składają się posiłki przygotowywane z obszernego spektrum produktów spożywczych, które tworzą przeróżne diety – standardową oraz wegetariańską.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Miedzna

To, co charakteryzuje prezentowaną przez nas ofertę to:

  • duża bądź też mała ilość posiłków,
  • dieta standardowa lub też wegetariańska,
  • dopasowana kaloryczność (do wyboru),
  • darmowa dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro elementów.

Jak widać, nasza propozycja jest niezmiernie elastyczna i jesteśmy w stanie dobrać ją do pragnień nieomalże każdej osoby, niezależnie od tego, jakie ma preferencje.

Dwie diety do wyboru – dieta zwykła lub wegetariańska

Zdajemy sobie sprawę z różnych przekonań dotyczących nastawienia do diety. Z tego powodu stworzona przez nas marka proponuje zróżnicowaną dietę w wersji klasycznej i wegetariańskiej. Osoby decydujące się na klasyczną dietę, znajdą w niej klasyczne produkty, takie jak mięso, a także elementy węglowodanowe oraz tłuszczowe. Osoby usuwające z diety mięso, mogą zdecydować się na analogiczną dietę, jaka jednakże jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w jadłospisie znajdują się najwyższej jakości świeże ryby.

1500, 1800, 2000, 2500 kcal – diety o różnej kaloryczności dla wszystkich

W FoodBOX catering zdajemy sobie sprawę z tego, że niesłychanie ważne jest dobre dobranie ilości pożywienia do każdej osoby. Wobec tego także każda z diet przygotowywana jest w przeróżnych wariantach objętościowych. Najniższe dzienne porcje wynoszą 1500 kcal, w czasie kiedy najogromniejsze aż 2500 kcal.Oprócz tego dostosowujemy je do osobistych preferencji oraz mogą one zawierać od 3 do 5 dań.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Miedzna

Tak skomponowany jadłospis ma prawo sprzyjać różnym celom. Dzięki naszej diecie wolno zarówno szczupleć, jak również utrzymywać masę ciała na stałym pułapie. Rozległa liczba wartości odżywczych powoduje, że nasze pudełka są kapitalne zarówno dla pracowników umysłowych, fizycznych, jak również sportowców.

Catering dietetyczny z dostawą

Jedną z najogromniejszych zalet cateringu dietetycznego jest to, iż dostarczany jest każdego dnia. Jest to ogromna zaleta dla osób, jakie mają problem z regularnym żywieniem, albowiem nie mogą sprostać logistycznym wyzwaniom z tym połączonym. Zapewniamy posiłki każdego dnia, a dostawę oferujemy za darmo, co niweluje kłopot logistyczny powiązany z koniecznością ciągłego martwienia się o robienie zakupów. Mimo braku konieczności mozolnego szukania produktów spożywczych w sklepach, dostaje się wzbogacone potrawy przygotowane z starannie wyselekcjonowanych półproduktów. Cykliczne żywienie z cateringiem dietetycznym to sposób na ułatwienie sobie życia, a również na ukształtowanie swoich nawyków żywieniowych.

Czemu warto zamówić catering?

Poprawnie zaplanowane przez nas posiłki pozwolą na efektywne odżywienie organizmu ludzkiego, czego rezultatem będzie nie jedynie smukła sylwetka, ale też witalne i pełne energii ciało. Dodatkowo zdecydowanie poprawi się stan zdrowia ze względu na odciążenie narządów wewnętrznych, co nie pozostanie bez przesłania na wygląd cery, czy też paznokci i włosów. Stworzona przez nas dieta bazuje na zbilansowanych stosunkach makro składników, takich jak tłuszcze, białko oraz węglowodany, w związku z tym jest uniwersalna i korzystna odpowiednio dla każdego, bez względu na wiek, płeć oraz stan zdrowia.