Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Międzyrzec Podlaski.

FoodBox catering dietetyczny

Od setek lat lekarze wiedzieli, iż kluczem do zachowania zdrowia i żywotności jest zdrowe odżywanie. Współczesna medycyna nie pozostawia złudzeń oraz uwierzytelnia, iż to oczywiście od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan dobrego samopoczucia i poziom energii, którym na co dzień się dysponuje. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest to, co człowiek wkłada na talerz, wskutek tego także nasze menu jest cierpliwie wybrane i przygotowywane z bardzo dobrych i świeżych składników. Dbamy o to, ażeby w naszych kompletach posiłkowych znajdowały się jedynie świeże produkty, które na domiar tego są przygotowane tak, ażeby zachować niezbędne organizmowi wartości odżywcze.

Smacznie i zdrowo – z nami to możliwe

FoodBOX catering to nie jedynie zdrowe, ale także wyśmienite jedzenie, jakie przypadnie do gustu też osobom, które mają wysoce rozwinięty gust kulinarny. Przykładamy ogromnych starań do tego, aby wszelkie dania były przemyślane i skomponowane taki sposób, żeby ich wartości smakowe trafiały w przeróżne gusta. Dlatego też w opisującej nas szerokiej ofercie jest kolosalne spektrum diet, a potrawy są niezwykle zróżnicowane.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Międzyrzec Podlaski

To, co cechuje należącą do nas ofertę to:

  • duża lub też mniejsza ilość posiłków,
  • dieta standardowa lub ewentualnie wegetariańska,
  • dopasowana kaloryczność (do wyboru),
  • gratisowa dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro składników.

Jak widać, prezentowana propozycja jest bardzo elastyczna i jesteśmy w stanie dopasować ją do wymogów niemal każdej osoby, niezależnie od tego, jakie ma upodobania.

Dieta standardowa czy wegetariańska?

Wychodząc vis-a-vis wymaganiom naszych klientów, przygotowaliśmy opcję klasyczną, a także wegetariańską, w której mięso jest zastąpione rybami. Z tego powodu nasza marka proponuje zróżnicowaną dietę w wersji standardowej i wegetariańskiej. Osoby decydujące się na zwykłą dietę, znajdą w niej klasyczne kompozycje, takie jak mięso, a także elementy węglowodanowe oraz tłuszczowe. Osoby wykluczające z diety mięso, mogą zdecydować się na podobną dietę, jaka jednak jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w menu znajdują się najwyższej jakości świeże ryby.

1500, 1800, 2000, 2500 kcal – diety o różnej kaloryczności dla każdego

W FoodBOX catering wiemy, że niezmiernie istotne jest należyte dobranie ilości pożywienia do każdej osoby. Dlatego również każda z diet przygotowywana jest w różnych wariantach objętościowych. Najniższe dzienne porcje wynoszą 1500 kcal, podczas gdy największe aż 2500 kcal.Oferujemy Państwu diety zaadaptowane zarówno dla osób wolących 3 posiłki na dzień (śniadanie, obiad oraz posiłek wieczorny), a także dla osób, które preferują jeść trochę częściej w mniejszych porcjach, innymi słowy pięć posiłków dziennie (śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, posiłek wieczorny).

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Międzyrzec Podlaski

Tak skomponowany jadłospis może służyć rozmaitym celom. Tak obszerny wybór powoduje, że przygotowany catering może być wykorzystany do utrzymania masy ciała, a także do świadomego odchudzania. Wielka ilość wartości odżywczych powoduje, że nasze pudełka są kapitalne zarówno dla pracowników umysłowych, fizycznych, jak i trenujących.

Catering dietetyczny z dostawą

Jedną z największych zalet cateringu dietetycznego jest to, że zapewniany jest każdego dnia. Jest to gigantyczna zaleta dla osób, które mają kłopot z regularnym odżywianiem, albowiem nie mogą podołać logistycznym wyzwaniom z tym połączonym. Dostarczamy posiłki każdego dnia, a dostawę oferujemy za darmo, co niweluje kłopot logistyczny powiązany z koniecznością każdorazowego martwienia się o robienie zakupów. Pomimo braku konieczności ciężkiego szukania artykułów spożywczych w sklepach, dostaje się urozmaicone potrawy przygotowywane z rzetelnie wybranych półproduktów. Pozwala to nie tylko na zwiększenie wygody, jednak także na kształtowanie prawidłowych przyzwyczajeń żywieniowych.

Plusy cateringu dietetycznego

Prawidłowo zaplanowane przez nas posiłki pozwolą na skuteczne odżywienie organizmu ludzkiego, czego wynikiem będzie nie wyłącznie smukła figura, ale także witalne oraz pełne energii ciało. Na domiar tego zdecydowanie poprawi się stan zdrowia ze względu na odciążenie narządów wewnętrznych, co nie pozostanie bez znaczenia na wygląd cery, bądź paznokci i włosów. Stworzona przez nas dieta bazuje na zbilansowanych stosunkach makro składników, takich jak tłuszcze, białko i węglowodany, w związku z tym jest uniwersalna i idealna odpowiednio dla każdego, bez względu na wiek, płeć oraz stan zdrowia.