Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Międzyrzec Podlaski.

FoodBox catering dietetyczny

Od pokoleń medycy wiedzieli, iż wskazówką do zachowania dobrego samopoczucia oraz żywotności jest zdrowe odżywanie. Nowoczesna medycyna nie pozostawia złudzeń i uwierzytelnia, iż to właśnie od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan dobrego samopoczucia i poziom energii, którym na co dzień się dysponuje. Wiemy, jak ważne jest to, co człowiek wkłada na talerz, dlatego również nasze menu jest pieczołowicie wyselekcjonowane i przygotowane z bardzo dobrych i świeżych składników. Troszczymy się o to, aby w naszych zestawach posiłkowych znajdowały się tylko świeże warzywa, jakie dodatkowo są przygotowane tak, żeby zachować potrzebne organizmowi wartości kaloryczne.

Pysznie oraz zdrowo – z nami to możliwe

FoodBOX catering to nie tylko zdrowe, jednak też wyśmienite jedzenie, jakie przypadnie do gustu także osobom, jakie mają wysoce rozwinięty gust kulinarny. Przykładamy wszelkich starań do tego, ażeby wszelkie dania były przemyślane i skomponowane taki sposób, ażeby ich wartości smakowe trafiały w różne gusta. Dlatego również w naszej szerokiej ofercie jest szerokie spektrum diet, a potrawy są niesłychanie zróżnicowane.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Międzyrzec Podlaski

To, co charakteryzuje prezentowaną przez nas ofertę to:

  • duża lub ewentualnie mniejsza ilość posiłków,
  • dieta standardowa lub ewentualnie wegetariańska,
  • zróżnicowana kaloryczność (do wyboru),
  • bezpłatna dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro składników.

Jak widać, prezentowana propozycja jest niezwykle elastyczna i jesteśmy w stanie przystosować ją do pragnień nieomalże każdej osoby, obojętnie od tego, jakie ma upodobania.

Dieta zwykła czy wegetariańska?

Zdajemy sobie sprawę z różnych przeświadczeń dotyczących podejścia do diety. Z tego powodu stworzona przez nas marka proponuje zróżnicowaną dietę w wersji standardowej oraz wegetariańskiej. Osoby decydujące się na klasyczną dietę, odnajdą w niej klasyczne kompozycje, takie jak mięso, a także elementy węglowodanowe i tłuszczowe. Osoby wykluczające z diety mięso, są w stanie zdecydować się na analogiczną dietę, która jednak jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w jadłospisie znajdują się najwyższej jakości świeże ryby.

1500, 1800, 2000, 2500 kcal – diety o różnej kaloryczności dla każdego

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotne jest osobiste dostosowanie ilości jedzenia do każdej osoby w zależności od tego, czemu dieta ma służyć. W następstwie tego też każda z diet przygotowywana jest w przeróżnych wariantach objętościowych. Dostępne u nas diety mogą mieć objętość na poziomie 1500, 1800, 2000 oraz 2500 kcal.Proponujemy Państwu diety dopasowane zarówno dla osób wolących 3 posiłki na dzień (śniadanie, obiad i posiłek wieczorny), a także dla osób, jakie wolą jeść trochę częściej w mniejszych ilościach, inaczej pięć posiłków dziennie (śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja).

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Międzyrzec Podlaski

Tak skomponowany jadłospis ma prawo sprzyjać przeróżnym celom. Dzięki naszej diecie wolno zarówno chudnąć, jak i utrzymywać masę ciała na stałym pułapie. Duża ilość wartości odżywczych powoduje, że nasze pudełka są perfekcyjne zarówno dla pracowników umysłowych, fizycznych, jak również trenujących.

Catering dietetyczny z dostawą

Jedną z najogromniejszych zalet cateringu dietetycznego jest to, że dostarczany jest każdego dnia. Jest to duża zaleta dla osób, jakie mają kłopot z regularnym żywieniem, ponieważ nie mogą podołać logistycznym wyzwaniom z tym połączonym. Dostarczamy posiłki każdego dnia, a dostawę oferujemy za darmo, co niweluje problem logistyczny połączony z koniecznością notorycznego troskania się o robienie zakupów. Pomimo braku konieczności kłopotliwego szukania towarów spożywczych w sklepach, dostaje się urozmaicone potrawy przygotowywane z sumiennie wybranych półproduktów. Zezwala to nie wyłącznie na podniesienie wygody, jednak również na kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych.

Czemu warto zamówić catering?

Efektem regularnego żywienia będzie jędrna oraz smukła sylwetka oraz wyższy poziom energii w czasie dnia. Na dodatek zdecydowanie poprawi się stan zdrowia ze względu na odciążenie narządów wewnętrznych, co nie pozostanie bez przesłania na wygląd cery, lub ewentualnie paznokci i włosów. Niewątpliwą zaletą jest również to, że stworzona przez nas dieta dostosowana jest do pragnień większości osób, bo bazujemy na klasycznej diecie zbilansowanej, która ma profesjonalne proporcje białek, tłuszczy i węglowodanów.