Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Mielnik.

FoodBox catering dietetyczny

Fakt, iż zdrowe odżywianie jest tropem do zachowania wigoru na długie lata, był znany już od stuleci. Dzisiejsza medycyna nie pozostawia złudzeń oraz uwierzytelnia, że to naturalnie od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan zdrowia i poziom energii, którym na co dzień się dysponuje. Zdając sobie sprawę z tego, jak istotne jest odpowiednie odżywienie organizmu ludzkiego, oferujemy catering dietetyczny na najwyższym poziomie. Dbamy o to, żeby w naszych kompletach posiłkowych znajdowały się tylko świeże warzywa, które co więcej są przygotowywane tak, by zachować wymagane organizmowi wartości kaloryczne.

Smacznie oraz zdrowo – z nami to w zasięgu Twoich ust

Posiłki z naszego cateringu, który jest ogromnie urozmaicony, przypadną do gustu również osobom, jakie mają najwyższe wymagania. Przykładamy wszelkich starań do tego, by wszystkie posiłki były przemyślane oraz skomponowane taki sposób, by ich wartości smakowe trafiały w różne gusta. Dlatego również w naszej ofercie jest kolosalne spektrum diet, a potrawy są niezmiernie zróżnicowane.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Mielnik

To, co wyróżnia prezentowaną przez nas ofertę to:

  • duża lub mniejsza liczba posiłków,
  • dieta zwykła czy też wegetariańska,
  • zróżnicowana kaloryczność (do wyboru),
  • darmowa dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro składników.

Jak widać, nasza propozycja jest niesłychanie elastyczna i jesteśmy w stanie dobrać ją do wymogów niemal każdej osoby, obojętnie od tego, jakie ma upodobania.

Dwie diety do wyboru – dieta klasyczna i wegetariańska

Wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych konsumentów, przygotowaliśmy opcję standardową, a także wegetariańską, w której mięso jest zastąpione rybami. Z tego powodu stworzona przez nas firma oferuje zróżnicowaną dietę w wersji standardowej i wegetariańskiej. Osoby decydujące się na zwykłą dietę, znajdą w niej klasyczne kompozycje, takie jak mięso, a także produkty węglowodanowe oraz tłuszczowe. Osoby wykluczające z diety mięso, mogą zdecydować się na analogiczną dietę, która jednak jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w menu znajdują się wysokiej jakości świeże ryby.

1500, 1800, 2000, 2500 kcal – diety o rozmaitej kaloryczności dla każdego

W FoodBOX catering zdajemy sobie sprawę z tego, iż niezwykle ważne jest dobre dopasowanie ilości pożywienia do każdej osoby. Wskutek tego również każda z diet przygotowana jest w rozmaitych wariantach objętościowych. Najmniejsze codzienne porcje wynoszą 1500 kcal, w trakcie kiedy największe aż 2500 kcal.Na dodatek dopasowujemy je do osobistych preferencji i mogą one zawierać od 3 do 5 pokarmów.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Mielnik

Tak skomponowany jadłospis może sprzyjać przeróżnym celom. To właśnie dzięki oferowanej przez nas diecie wolno zarówno szczupleć, jak i utrzymywać masę ciała na stałym poziomie. Catering dietetyczny w tej formie jest właściwy dla osób aktywnych fizycznie ze względu na pracę zawodową, a także dla ludzi aktywnych.

Catering dietetyczny pod drzwi

Jedną z największych zalet cateringu dietetycznego jest to, że zapewniany jest każdego dnia. Jest to kolosalna zaleta dla osób, które mają kłopot z regularnym żywieniem, albowiem nie mogą podołać logistycznym wyzwaniom z tym połączonym. Zapewniamy posiłki każdego dnia, a dostawę oferujemy za darmo, co niweluje kłopot logistyczny związany z koniecznością notorycznego martwienia się o robienie zakupów. Mimo braku konieczności żmudnego wypatrywania artykułów spożywczych w punktach sprzedaży, dostaje się urozmaicone potrawy przygotowywane z starannie wybranych półproduktów. Zezwala to nie jedynie na zwiększenie wygody, jednak także na kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych.

Dlaczego należałoby złożyć zamówienie na catering?

Efektem regularnego żywienia będzie jędrna i smukła sylwetka i wyższy poziom energii w czasie dnia. W dodatku zdecydowanie poprawi się stan zdrowia ze względu na odciążenie organów wewnętrznych, co nie pozostanie bez znaczenia na wygląd cery, lub ewentualnie paznokci i włosów. Stworzona przez nas dieta opiera się na zbilansowanych proporcjach makro składników, takich jak tłuszcze, białko i węglowodany, wobec tego jest uniwersalna i idealna odpowiednio dla każdego, bez względu na wiek, płeć oraz stan zdrowia.