Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Milejczyce.

FoodBox catering dietetyczny

Od stuleci medycy wiedzieli, iż wskazówką do zachowania zdrowia i witalności jest zdrowe odżywanie. Nowoczesna sztuka lekarska nie pozostawia złudzeń i potwierdza, iż to oczywiście od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan dobrego samopoczucia i poziom energii, którym na co dzień się dysponuje. Zdając sobie sprawę z tego, jak istotne jest odpowiednie odżywienie organizmu, proponujemy catering dietetyczny na najwyższym poziomie. Dbamy o to, żeby w naszych kompletach posiłkowych znajdowały się tylko świeże produkty, jakie dodatkowo są przygotowywane tak, ażeby zachować potrzebne organizmowi wartości kaloryczne.

Zdrowe i pyszne jedzenie – to da się połączyć

FoodBOX catering to nie jedynie zdrowe, lecz także wyborne jedzenie, jakie przypadnie do gustu też osobom, które mają wysoko rozwinięty gust kulinarny. Przykładamy wszelkich starań do tego, ażeby wszelkie dania były przemyślane i skomponowane taki sposób, aby ich wartości smakowe trafiały w różnorodne gusta. Na menu składają się posiłki przygotowywane z obszernego spektrum składników spożywczych, które tworzą przeróżne diety – standardową i wegetariańską.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Milejczyce

To, co charakteryzuje opisującą nas ofertę to:

  • duża lub też mała liczba posiłków,
  • dieta zwykła lub wegetariańska,
  • dopasowana kaloryczność (do wyboru),
  • darmowa dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro składników.

Jak widać, nasza propozycja jest niesłychanie elastyczna i jesteśmy w stanie zaadaptować ją do wymogów niemal każdej osoby, bez względu od tego, jakie ma upodobania.

Dwie opcje do wyboru – dieta standardowa bądź wegetariańska

Zdajemy sobie sprawę z różnych przekonań dotyczących nastawienia do diety. Z tego powodu stworzona przez nas marka oferuje zróżnicowaną dietę w wersji standardowej i wegetariańskiej. Osoby decydujące się na tradycyjną dietę, znajdą w niej klasyczne kompozycje, takie jak mięso, a także elementy węglowodanowe oraz tłuszczowe. Osoby wykluczające z diety mięso, są w stanie zdecydować się na pokrewną dietę, która jednak jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w menu znajdują się najwyższej jakości świeże ryby.

1500, 1800, 2000, 2500 kcal – diety o rozmaitej kaloryczności dla każdego

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest indywidualne dostosowanie ilości jedzenia do każdej osoby w zależności od tego, czemu dieta ma sprzyjać. W następstwie tego również każda z diet przygotowana jest w różnych wariantach objętościowych. Najmniejsze dzienne porcje wynoszą 1500 kcal, w czasie kiedy najogromniejsze aż 2500 kcal.Oferujemy Państwu diety dopasowane zarówno dla osób preferujących 3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad i kolacja), a także dla osób, jakie wolą jeść nieco częściej w mniejszych porcjach, innymi słowy pięć posiłków dziennie (śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, posiłek wieczorny).

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Milejczyce

Tak skomponowany jadłospis może sprzyjać rozmaitym celom. To właśnie dzięki oferowanej przez nas diecie można zarówno chudnąć, jak również utrzymywać masę ciała na stałym poziomie. Obszerna ilość wartości odżywczych powoduje, iż nasze pudełka są kapitalne zarówno dla pracowników umysłowych, fizycznych, jak i sportowców.

Catering dietetyczny pod drzwi

Jedną z najogromniejszych zalet cateringu dietetycznego jest to, że dostarczany jest każdego dnia. Jest to duża zaleta dla osób, jakie mają kłopot z regularnym żywieniem, ponieważ nie są w stanie sprostać logistycznym wyzwaniom z tym połączonym. Dostarczamy posiłki każdego dnia, a dostawę oferujemy za darmo, co niweluje kłopot logistyczny związany z koniecznością notorycznego martwienia się o robienie zakupów. Pomimo braku konieczności mozolnego wypatrywania produktów spożywczych w sklepach, dostaje się wzbogacone potrawy przygotowane z starannie wyselekcjonowanych półproduktów. Zezwala to nie wyłącznie na podniesienie wygody, jednak również na kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych.

Czemu warto zamówić catering?

Dobrze zaplanowane przez nas posiłki pozwolą na efektywne odżywienie organizmu, czego następstwem będzie nie tylko smukła figura, ale także witalne oraz pełne energii ciało. Efektem ubocznym, który udaje się osiągnąć to właśnie dzięki regularnemu żywieniu, jest poprawa wyglądu skóry i włosów, a także odciążenie organów wewnętrznych, takich jak wątroba oraz nerki. Niewątpliwą zaletą będzie również to, że przygotowana przez nas dieta dopasowana jest do pragnień większości osób, albowiem bazujemy na tradycyjnej diecie zbilansowanej, która ma właściwe proporcje białek, tłuszczy i węglowodanów.