Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Mińsk Mazowiecki.

FoodBox catering dietetyczny

Fakt, iż zdrowe odżywianie jest tropem do zachowania witalności na długie lata, był znany już od stuleci. Współczesna medycyna nie pozostawia złudzeń oraz potwierdza, iż to naturalnie od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan dobrego samopoczucia i poziom energii, którym na co dzień się zarządza. Zdając sobie sprawę z tego, jak istotne jest dobre odżywienie organizmu ludzkiego, oferujemy catering dietetyczny na najwyższym poziomie. Dbamy o to, aby w naszych zestawach posiłkowych znajdowały się tylko świeże warzywa, które w dodatku są przygotowane tak, ażeby zachować wymagane organizmowi wartości pożywne.

Smacznie i zdrowo – z nami to w zasięgu Twoich ust

Posiłki z naszego cateringu, który jest bardzo urozmaicony, przypadną do gustu także osobom, które mają najwyższe wymagania. Przykładamy wszelkich starań do tego, żeby wszystkie dania były przemyślane i skomponowane taki sposób, żeby ich wartości smakowe trafiały w przeróżne gusta. Skutkiem tego również w należącej do nas ogromnej ofercie jest obszerne spektrum diet, a potrawy są ogromnie zróżnicowane.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Mińsk Mazowiecki

To, co charakteryzuje należącą do nas ofertę to:

  • duża bądź też mniejsza ilość posiłków,
  • dieta standardowa bądź też wegetariańska,
  • zróżnicowana kaloryczność (do wyboru),
  • darmowa dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro elementów.

Jak widać, prezentowana oferta jest bardzo elastyczna i jesteśmy w stanie zaadaptować ją do wymogów niemal każdej osoby, obojętnie od tego, jakie ma upodobania.

Dwie diety do wyboru – dieta zwykła oraz wegetariańska

Wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych klientów, przygotowaliśmy opcję zwykłą, a także wegetariańską, w której mięso jest zastąpione rybami. Z tego powodu nasza firma proponuje zróżnicowaną dietę w wersji klasycznej oraz wegetariańskiej. Osoby decydujące się na klasyczną dietę, odnajdą w niej klasyczne produkty, takie jak mięso, a także produkty węglowodanowe oraz tłuszczowe. Osoby usuwające z diety mięso, są w stanie zdecydować się na pokrewną dietę, która niemniej jednak jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w jadłospisie znajdują się wysokiej jakości świeże ryby.

Mała, średnia i wysoka kaloryczność – u nas masz prawo wybrać

Wiemy, jak istotne jest osobiste dostosowanie ilości jedzenia do każdej osoby w zależności od tego, czemu dieta ma sprzyjać. Wskutek tego również każda z diet przygotowywana jest w przeróżnych wariantach objętościowych. Najmniejsze codzienne porcje wynoszą 1500 kcal, w trakcie kiedy największe aż 2500 kcal.Oferujemy Państwu diety zaadaptowane zarówno dla osób preferujących 3 posiłki na dzień (śniadanie, obiad i kolacja), a także dla osób, które wolą jeść trochę częściej w mniejszych ilościach, inaczej pięć posiłków na dzień (śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja).

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Mińsk Mazowiecki

Tak skomponowany jadłospis może sprzyjać rozmaitym celom. Tak duży wybór sprawia, iż nasz catering ma prawo być wykorzystany do utrzymania masy ciała ludzkiego, a także do świadomego tracenia wagi. Catering dietetyczny w tej odmianie jest odpowiedni dla osób aktywnych fizycznie ze względu na pracę zawodową, a także dla sportowców.

Catering dietetyczny pod drzwi

Jedną z najogromniejszych zalet cateringu dietetycznego jest to, iż zapewniany jest każdego dnia. Jest to gigantyczna zaleta dla osób, które mają kłopot z regularnym żywieniem, albowiem nie mogą sprostać logistycznym wyzwaniom z tym związanym. Przygotowane pudełka z jedzeniem dostarczane przez nas rozwiązują problemy z koniecznością stałego robienia zakupów i dbania o to, ażeby lodówka była cały czas zaopatrzona. Mimo braku konieczności mozolnego wypatrywania produktów spożywczych w punktach sprzedaży, dostaje się urozmaicone potrawy przygotowane z pieczołowicie wyselekcjonowanych półproduktów. Pozwala to nie wyłącznie na podniesienie wygody, ale też na kształtowanie prawidłowych przyzwyczajeń żywieniowych.

Atuty cateringu dietetycznego

Poprawnie zaplanowane przez nas posiłki pozwolą na skuteczne odżywienie organizmu ludzkiego, czego wynikiem będzie nie tylko smukła figura, jednak też witalne i pełne energii ciało. Co więcej zdecydowanie poprawi się stan zdrowia ze względu na odciążenie organów wewnętrznych, co nie pozostanie bez przesłania na wygląd skóry, lub paznokci i włosów. Nasza dieta opiera się na zbilansowanych stosunkach makro składników, takich jak tłuszcze, białko oraz węglowodany, w związku z tym jest uniwersalna oraz dobra odpowiednio dla każdego, bez względu na wiek, płeć i stan zdrowia.