Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Mrozy.

FoodBox catering dietetyczny

Od pokoleń lekarze wiedzieli, że kluczem do zachowania zdrowia oraz witalności jest zdrowe odżywanie. Nowoczesna medycyna nie pozostawia złudzeń oraz potwierdza, iż to właśnie od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan dobrego samopoczucia i poziom energii, którym na co dzień się dysponuje. Wiemy, jak ważne jest to, co człowiek wkłada na talerz, skutkiem tego również nasze menu jest cierpliwie wyselekcjonowane oraz przygotowywane z najlepszych i świeżych składników. Troszczymy się o to, aby w naszych zestawach posiłkowych znajdowały się tylko świeże produkty, jakie na dodatek są przygotowywane tak, aby zachować niezbędne organizmowi wartości pożywne.

Zdrowe oraz wyborne jedzenie – to da się połączyć

FoodBOX catering to nie wyłącznie zdrowe, jednak również pyszne jedzenie, jakie przypadnie do gustu też osobom, jakie mają wysoce rozwinięty gust kulinarny. Przykładamy ogromnych starań do tego, żeby wszystkie posiłki były przemyślane oraz skomponowane taki sposób, by ich wartości smakowe trafiały w różne gusta. Na menu składają się posiłki przygotowane z obszernego spektrum produktów spożywczych, które tworzą różne diety – standardową oraz wegetariańską.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Mrozy

To, co charakteryzuje opisującą nas ofertę to:

  • duża bądź też mniejsza ilość posiłków,
  • dieta zwykła lub też wegetariańska,
  • zróżnicowana kaloryczność (do wyboru),
  • bezpłatna dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro składników.

Jak widać, nasza propozycja jest bardzo elastyczna i jesteśmy w stanie przystosować ją do potrzeb nieomalże każdej osoby, bez względu od tego, jakie ma preferencje.

Dwie diety do wyboru – dieta klasyczna oraz wegetariańska

Zdajemy sobie sprawę z różnych przekonań dotyczących nastawienia do diety. Z tego powodu nasza marka oferuje zróżnicowaną dietę w wersji zwykłej i wegetariańskiej. Osoby decydujące się na zwykłą dietę, odnajdą w niej klasyczne kompozycje, takie jak mięso, a także elementy węglowodanowe oraz tłuszczowe. Osoby usuwające z diety mięso, są w stanie zdecydować się na analogiczną dietę, jaka niemniej jednak jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w jadłospisie znajdują się najwyższej jakości świeże ryby.

Mała, średnia oraz wysoka kaloryczność – u nas masz prawo wybrać

W FoodBOX catering zdajemy sobie sprawę z tego, iż niezmiernie ważne jest profesjonalne przystosowanie ilości jedzenia do każdej osoby. Właśnie dlatego też każda z diet przygotowywana jest w rozmaitych wariantach objętościowych. Najmniejsze dzienne porcje wynoszą 1500 kcal, podczas gdy najogromniejsze aż 2500 kcal.Oferujemy Państwu diety zaadaptowane zarówno dla osób preferujących 3 posiłki na dzień (śniadanie, obiad oraz kolacja), a także dla osób, które preferują jeść trochę częściej w mniejszych porcjach, inaczej pięć posiłków na dzień (śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, posiłek wieczorny).

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Mrozy

Tak skomponowany jadłospis może sprzyjać różnym celom. To właśnie dzięki oferowanej przez nas diecie wolno zarówno chudnąć, jak również utrzymywać masę ciała na stałym poziomie. Znacząca ilość wartości odżywczych powoduje, iż nasze pudełka są imponujące zarówno dla pracowników umysłowych, fizycznych, jak również sportowców.

Catering dietetyczny z dostawą

Jedną z najogromniejszych zalet cateringu dietetycznego jest to, iż zapewniany jest każdego dnia. Jest to ogromna zaleta dla osób, które mają problem z regularnym żywieniem, ponieważ nie są w stanie podołać logistycznym wyzwaniom z tym połączonym. Przygotowane pudełka z jedzeniem dostarczane przez nas rozwiązują kłopoty z koniecznością ciągłego robienia zakupów i dbania o to, żeby lodówka była bez ustanku zaopatrzona. Mimo braku konieczności żmudnego poszukiwania towarów spożywczych w sklepach, dostaje się wzbogacone potrawy przygotowane z sumiennie wybranych półproduktów. Zezwala to nie tylko na zwiększenie wygody, lecz również na kształtowanie prawidłowych przyzwyczajeń żywieniowych.

Walory cateringu dietetycznego

Efektem regularnego żywienia będzie jędrna oraz smukła sylwetka oraz wyższy poziom energii w czasie dnia. Na domiar tego zdecydowanie poprawi się stan zdrowia ze względu na odciążenie narządów wewnętrznych, co nie pozostanie bez znaczenia na wygląd cery, lub ewentualnie paznokci oraz włosów. Nasza dieta opiera się na zbilansowanych stosunkach makro składników, takich jak tłuszcze, białko oraz węglowodany, więc jest uniwersalna i idealna właściwie dla każdego, bez względu na wiek, płeć i stan zdrowia.