Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Nieporęt.

FoodBox catering dietetyczny

Fakt, że zdrowe odżywianie jest kluczem do zachowania wigoru na długie lata, był znany już od tysięcy lat. Dzisiejsza medycyna nie pozostawia złudzeń i uwierzytelnia, iż to właśnie od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan zdrowia oraz poziom energii, jakim na co dzień się zarządza. Zdając sobie sprawę z tego, jak istotne jest zdrowe odżywienie organizmu ludzkiego, proponujemy catering dietetyczny na najwyższym poziomie. Troszczymy się o to, aby w naszych zestawach posiłkowych znajdowały się wyłącznie świeże produkty, jakie do tego są przygotowane tak, żeby zachować niezbędne organizmowi wartości odżywcze.

Smacznie i zdrowo – z nami to w zasięgu Twoich ust

Posiłki z oferowanego przez nas cateringu, który jest ogromnie bogaty, przypadną do gustu też osobom, jakie mają najwyższe wymagania. Przykładamy wszelkich starań do tego, by wszelkie posiłki były przemyślane oraz skomponowane taki sposób, żeby ich wartości smakowe trafiały w różne gusta. Na menu składają się posiłki przygotowane z obszernego spektrum składników spożywczych, które tworzą rozmaite diety – standardową i wegetariańską.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Nieporęt

To, co wyróżnia przygotowaną przez nas ofertę to:

  • znacząca bądź też mała liczba posiłków,
  • dieta zwykła bądź też wegetariańska,
  • zróżnicowana kaloryczność (do wyboru),
  • gratisowa dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro elementów.

Jak widać, prezentowana oferta jest bardzo elastyczna i jesteśmy w stanie dostosować ją do potrzeb niemal każdej osoby, obojętnie od tego, jakie ma preferencje.

Dieta zwykła czy wegetariańska?

Wychodząc naprzeciwko potrzebom naszych odbiorców, przygotowaliśmy opcję zwykłą, a także wegetariańską, w której mięso jest zastąpione rybami. Z tego powodu nasza marka oferuje zróżnicowaną dietę w wersji standardowej i wegetariańskiej. Osoby decydujące się na tradycyjną dietę, odnajdą w niej klasyczne produkty, takie jak mięso, a także elementy węglowodanowe oraz tłuszczowe. Osoby wykluczające z diety mięso, mogą zdecydować się na pokrewną dietę, jaka jednakże jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w jadłospisie znajdują się wysokiej jakości świeże ryby.

Mała, średnia i wysoka kaloryczność – u nas masz prawo wybrać

W FoodBOX catering wiemy, iż bardzo ważne jest profesjonalne dostosowanie ilości jedzenia do każdej osoby. Dlatego też każda z diet przygotowywana jest w rozmaitych wariantach objętościowych. Dostępne u nas diety mogą posiadać objętość na poziomie 1500, 1800, 2000 oraz 2500 kcal.Do tego dopasowujemy je do indywidualnych preferencji oraz mogą one zawierać od 3 do 5 pokarmów.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Nieporęt

Tak skomponowany jadłospis może sprzyjać przeróżnym celom. Tak ogromny wybór sprawia, iż nasz catering ma prawo być wykorzystany do utrzymania masy ciała, a także do świadomego tracenia wagi. Duża ilość wartości odżywczych sprawia, iż nasze pudełka są świetne zarówno dla pracowników umysłowych, fizycznych, jak również trenujących.

Catering dietetyczny z dostawą

Jedną z najogromniejszych zalet cateringu dietetycznego jest to, że zapewniany jest każdego dnia. Jest to ogromna zaleta dla osób, jakie mają problem z regularnym odżywianiem, gdyż nie mogą sprostać logistycznym wyzwaniom z tym połączonym. Zapewniamy posiłki każdego dnia, a dostawę oferujemy za darmo, co niweluje kłopot logistyczny związany z koniecznością ciągłego troskania się o robienie zakupów. Mimo braku konieczności ciężkiego wypatrywania towarów spożywczych w punktach sprzedaży, dostaje się urozmaicone potrawy przygotowane z cierpliwie wyselekcjonowanych półproduktów. Regularne żywienie z cateringiem dietetycznym to sposób na udogodnienie sobie życia, a też na ukształtowanie swoich nawyków żywieniowych.

Czemu warto złożyć zamówienie na catering?

Prawidłowo zaplanowane przez nas posiłki pozwolą na skuteczne odżywienie organizmu, czego wynikiem będzie nie wyłącznie smukła figura, lecz również witalne i pełne energii ciało. Efektem ubocznym, jaki udaje się uzyskać to naturalnie dzięki regularnemu żywieniu, jest poprawa wyglądu skóry i włosów, a również odciążenie narządów wewnętrznych, takich jak wątroba i nerki. Nasza dieta bazuje na zbilansowanych stosunkach makro składników, takich jak tłuszcze, białko i węglowodany, w następstwie tego jest uniwersalna oraz dobra właściwie dla każdego, bez względu na wiek, płeć i stan zdrowia.