Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Nur.

FoodBox catering dietetyczny

Od setek lat medycy wiedzieli, iż wskazówką do zachowania zdrowia i żywotności jest zdrowe odżywanie. Nowoczesna medycyna nie pozostawia złudzeń i potwierdza, iż to oczywiście od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan zdrowia i poziom energii, którym na co dzień się dysponuje. Zdając sobie sprawę z tego, jak ważne jest dobre odżywienie organizmu, oferujemy catering dietetyczny na najwyższym poziomie. Troszczymy się o to, aby w naszych zestawach posiłkowych znajdowały się jedynie świeże produkty, które w dodatku są przygotowane tak, aby zachować niezbędne organizmowi wartości pożywne.

Smacznie oraz zdrowo – z nami to w zasięgu Twoich ust

FoodBOX catering to nie tylko zdrowe, lecz również wyśmienite jedzenie, które przypadnie do gustu również osobom, jakie mają wysoko rozwinięty gust kulinarny. Przykładamy ogromnych starań do tego, by wszystkie dania były przemyślane oraz skomponowane taki sposób, aby ich walory smakowe trafiały w rozmaite gusta. Na menu składają się posiłki przygotowane z dużego spektrum produktów spożywczych, jakie tworzą przeróżne diety – standardową oraz wegetariańską.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Nur

To, co wyróżnia prezentowaną przez nas ofertę to:

  • znacząca bądź też mniejsza liczba posiłków,
  • dieta zwykła bądź też wegetariańska,
  • dopasowana kaloryczność (do wyboru),
  • darmowa dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro elementów.

Jak widać, nasza propozycja jest niezmiernie elastyczna i jesteśmy w stanie dostosować ją do potrzeb nieomalże każdej osoby, niezależnie od tego, jakie ma upodobania.

Dieta zwykła czy wegetariańska?

Wychodząc vis-a-vis potrzebom naszych odbiorców, przygotowaliśmy opcję zwykłą, a także wegetariańską, w której mięso jest zastąpione rybami. Z tego powodu nasza marka oferuje zróżnicowaną dietę w wersji klasycznej i wegetariańskiej. Osoby decydujące się na tradycyjną dietę, odnajdą w niej klasyczne produkty, takie jak mięso, a także produkty węglowodanowe oraz tłuszczowe. Osoby usuwające z diety mięso, mogą zdecydować się na pokrewną dietę, jaka jednakże jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w jadłospisie znajdują się wysokiej jakości świeże ryby.

1500, 1800, 2000, 2500 kcal – diety o różnej kaloryczności dla wszystkich

W FoodBOX catering zdajemy sobie sprawę z tego, iż niezwykle ważne jest odpowiednie przystosowanie ilości jedzenia do każdej osoby. W następstwie tego też każda z diet przygotowana jest w przeróżnych wariantach objętościowych. Dostępne u nas diety mogą posiadać objętość na poziomie 1500, 1800, 2000 i 2500 kcal.Oferujemy Państwu diety dopasowane zarówno dla osób preferujących 3 posiłki na dzień (śniadanie, obiad i posiłek wieczorny), a także dla osób, które preferują jeść nieco częściej w mniejszych ilościach, inaczej pięć posiłków na dzień (śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja).

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Nur

Tak skomponowany jadłospis może sprzyjać różnym celom. Tak kolosalny wybór sprawia, że przygotowany catering ma prawo być wykorzystany do utrzymania masy ciała ludzkiego, a także do świadomego tracenia kilogramów. Catering dietetyczny w tej formie jest dobry dla osób aktywnych fizycznie ze względu na pracę zawodową, a także dla ludzi aktywnych.

Catering dietetyczny pod drzwi

Jedną z najogromniejszych zalet cateringu dietetycznego jest to, iż dostarczany jest każdego dnia. Jest to duża zaleta dla osób, które mają problem z regularnym żywieniem, ponieważ nie są w stanie podołać logistycznym wyzwaniom z tym połączonym. Zapewniamy posiłki każdego dnia, a dostawę oferujemy za darmo, co niweluje problem logistyczny połączony z koniecznością wiecznego martwienia się o robienie zakupów. Mimo braku konieczności mozolnego wypatrywania artykułów spożywczych w sklepach, dostaje się urozmaicone potrawy przygotowane z pieczołowicie wybranych półproduktów. Cykliczne żywienie z cateringiem dietetycznym to sposób na ułatwienie sobie życia, a też na ukształtowanie własnych przyzwyczajeń żywieniowych.

Z jakiego powodu warto zamówić catering?

Efektem regularnego żywienia będzie jędrna oraz smukła sylwetka oraz wyższy poziom energii w czasie dnia. Skutkiem ubocznym, który udaje się uzyskać dzięki regularnemu żywieniu, jest poprawa wyglądu skóry oraz włosów, a także odciążenie narządów wewnętrznych, takich jak wątroba oraz nerki. Niewątpliwą zaletą jest również to, iż przygotowana przez nas dieta dostosowana jest do wymogów większości osób, bo bazujemy na tradycyjnej diecie zbilansowanej, która ma właściwe proporcje białek, tłuszczy oraz cukrów.