Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Nurzec-Stacja.

FoodBox catering dietetyczny

Fakt, że zdrowe odżywianie jest tropem do zachowania witalności na długie lata, był znany już od pokoleń. Współczesna sztuka lekarska nie pozostawia złudzeń i uwierzytelnia, że to właśnie od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan dobrego samopoczucia i poziom energii, jakim na co dzień się zarządza. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest to, co człowiek wkłada na talerz, dlatego również nasze menu jest cierpliwie wybrane i przygotowywane z najlepszych i świeżych składników. Dbamy o to, aby w naszych zestawach posiłkowych znajdowały się jedynie świeże warzywa, które na domiar tego są przygotowywane tak, żeby zachować niezbędne organizmowi wartości kaloryczne.

Smacznie oraz zdrowo – z nami to w zasięgu Twoich ust

Posiłki z naszego cateringu, który jest bardzo urozmaicony, przypadną do gustu też osobom, jakie mają najwyższe wymagania. Przykładamy wszelkich starań do tego, aby wszelkie posiłki były przemyślane i skomponowane taki sposób, by ich walory smakowe trafiały w przeróżne gusta. Na menu składają się posiłki przygotowywane z gigantycznego spektrum produktów spożywczych, jakie tworzą przeróżne diety – standardową oraz wegetariańską.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Nurzec-Stacja

To, co charakteryzuje opisującą nas ofertę to:

  • znacząca lub mała liczba posiłków,
  • dieta zwykła lub ewentualnie wegetariańska,
  • zróżnicowana kaloryczność (do wyboru),
  • bezpłatna dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro elementów.

Jak widać, nasza propozycja jest niezwykle elastyczna i jesteśmy w stanie zaadaptować ją do potrzeb niemal każdej osoby, obojętnie od tego, jakie ma upodobania.

Dwie opcje do wyboru – dieta klasyczna oraz wegetariańska

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych konsumentów, przygotowaliśmy opcję domyślną, a także wegetariańską, w jakiej mięso jest zastąpione rybami. Z tego powodu nasza marka oferuje zróżnicowaną dietę w wersji standardowej oraz wegetariańskiej. Osoby decydujące się na zwykłą dietę, odnajdą w niej klasyczne kompozycje, takie jak mięso, a także elementy węglowodanowe i tłuszczowe. Osoby usuwające z diety mięso, są w stanie zdecydować się na analogiczną dietę, jaka niemniej jednak jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w jadłospisie znajdują się najwyższej jakości świeże ryby.

1500, 1800, 2000, 2500 kcal – diety o przeróżnej kaloryczności dla każdego

W FoodBOX catering wiemy, że niesłychanie istotne jest odpowiednie dopasowanie ilości pożywienia do każdej osoby. Wobec tego również każda z diet przygotowana jest w rozmaitych wariantach objętościowych. Najniższe dzienne porcje wynoszą 1500 kcal, w trakcie kiedy największe aż 2500 kcal.Na domiar tego dostosowujemy je do osobistych preferencji i mogą one zawierać od 3 do 5 potraw.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Nurzec-Stacja

Tak skomponowany jadłospis ma prawo sprzyjać przeróżnym celom. Dzięki oferowanej przez nas diecie można zarówno smukleć, jak i utrzymywać masę ciała na stałym pułapie. Catering dietetyczny w tej odmianie jest dobry dla osób aktywnych fizycznie ze względu na pracę zawodową, a także dla sportowców.

Catering dietetyczny z dostawą

Jedną z najogromniejszych zalet cateringu dietetycznego jest to, iż zapewniany jest każdego dnia. Jest to gigantyczna zaleta dla osób, które mają kłopot z regularnym żywieniem, albowiem nie są w stanie podołać logistycznym wyzwaniom z tym połączonym. Zapewniamy posiłki każdego dnia, a dostawę proponujemy za darmo, co niweluje problem logistyczny związany z koniecznością wiecznego martwienia się o robienie zakupów. Mimo braku konieczności mozolnego poszukiwania produktów spożywczych w sklepach, dostaje się urozmaicone potrawy przygotowywane z rzetelnie wyselekcjonowanych półproduktów. Zezwala to nie jedynie na zwiększenie wygody, jednak także na kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych.

Z jakiego powodu należałoby zamówić catering?

Porządnie zaplanowane przez nas posiłki pozwolą na efektywne odżywienie organizmu, czego wynikiem będzie nie tylko smukła sylwetka, lecz też witalne oraz pełne energii ciało. Prócz tego zdecydowanie poprawi się stan zdrowia ze względu na odciążenie organów wewnętrznych, co nie pozostanie bez przesłania na wygląd cery, lub ewentualnie paznokci oraz włosów. Niewątpliwą zaletą będzie też to, że przygotowana przez nas dieta dostosowana jest do pragnień większości osób, ponieważ bazujemy na klasycznej diecie zbilansowanej, która ma odpowiednie proporcje białek, tłuszczy i węglowodanów.