Nie ma bardziej szczerej miłości, niż miłość do jedzenia.

George Bernard Show

Cytując George Bernarda Showa, my dodaliśmy do tego zamiłowanie do zdrowego trybu życia i tak powstał FoodBOX!

Ta idea czyni nas niekwestionowanym liderem na rynku cateringów dietetycznych. Korzystając z naszych z naszych usług możesz liczyć na pełen profesjonalizm. Dbamy o każdy, nawet najmniejszy szczegół naszej diety:

Jakość

Dobór odpowiednich dostawców, którzy zapewniają nam świeże i zdrowe produkty, potrzebne do przyrządzenia potraw. Dzięki temu nasi klienci mają pewność odnośnie jakości oferowanych przez nas produktów. Wykorzystane przez nas składniki pochodzą z naturalnych źródeł, dzięki czemu są w pełni wartościowe pod względem witamin i wartości odżywczych.

Nasi klienci są najważniejsi, dlatego zawsze sprawdzamy skład i dokonujemy najlepszych wyborów w zakresie naszych zakupów. Wszystkie produkty pochodzą więc od renomowanych producentów, którzy cieszą się naszym zaufaniem a także Państwa zadowoleniem względem samej diety.

smak

Ma być zdrowo, ale smacznie. Jest to nasze motto, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że dieta to dla Państwa zupełna nowość. Dlatego też, naszym zadaniem jest jak najlepsze dobranie dań, tak aby były one dla Państwa czystą przyjemnością.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że zadowolenie z cateringu dietetycznego jest wtedy, gdy wszystkie dania znikają z pudełek, dlatego też każdy posiłek jest przez nas starannie przemyślany a także dopasowany do tego, co otrzymują Państwo  w danym dniu.

Dbamy także o to, aby każdy dzień był kompletnie nowym w kwestii kulinarnych doznań, które będą Państwu towarzyszyć. Dołożymy wszelkich starań, aby nasze propozycje były dopasowane do wszystkich naszych klientów i spełniały ich oczekiwania. Rozumiemy Państwa potrzeby, dlatego też stajemy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i przygotowujemy najwspanialsze propozycje smakowe na każdy dzień. Z naszymi dietami po prostu nie można się nudzić!

kaloryczność

W pełni zbilansowana dieta. Współpracujemy z Dietetykiem z wieloletnim doświadczeniem, skrupulatnie dbamy o kaloryczność naszych potraw. Dzięki temu nasz catering dietetyczny jest skuteczny w kwestii Państwa wyzwań dietetycznych.

Wybierając odpowiedni wariant dietetyczny, zyskują Państwo w pełni skuteczny sposób na odchudzanie. Dodatkowo smak naszej diety pozwala zapewnić sobie takie doznania, które będą sprawiać, że dieta będzie jak najbardziej miłym akcentem w każdym dniu jej spożywania.

Nasi kucharze dobierają odpowiednie porcje do danego posiłku tak, aby kaloryczność w pełni zgadzała się z Państwa oczekiwaniami. Dlatego też efekty wynikające ze stosowania naszej diety są w pełni zadowalające i pozwalają klientom uzyskać nie tylko wiele aspektów zdrowotnych, lecz także skutecznie zmniejszyć ich wagę do tego stopnia, aby odczuwać komfort i pełne zadowolenie na co dzień.

RÓŻNORODNOŚĆ

Niepowtarzalność menu, kulinarna podróż po świecie smaku i aromatu. Naszym zadaniem jest codzienne, pozytywne zaskakiwanie naszych klientów. Dlatego też nasi kucharze cały czas na pracują nad kompletnie nowymi elementami diety, dzięki którym Państwo będą mogli przeżywać prawdziwą rozkosz wynikającą z dostępnych u nas smaków.

Zwracamy także na to, jak łączone są wszystkie smaki w każdym dniu, dlatego posiłki są dopasowane do wariantów smakowych w ten sposób, aby zapewnić Państwu najlepszą kompozycję starannie dobranych smaków każdego dnia. Nasza dieta jest przemyślana i każdy dzień jest kompletnie nowym, kulinarnym doświadczeniem, które dostarczamy Państwu prosto pod drzwi!

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Zawsze na czas pod Twoje drzwi. Nasze diety są dowożone przez doświadczonych i ambitnych kurierów, których zadaniem jest dostarczenie diety w wyznaczonym czasie. Dlatego otwierając swoje drzwi, macie Państwo pewność, że dieta dostarczona jest zarówno na czas jak i w nienaruszonej formie.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Dokładnie rozumiemy wszystkie Wasze indywidualne potrzeby, dlatego staramy się do nich dostosować, zapewniając zadowolenie i pełen komfort podczas diety.

Dołącz do FoodBOX już dziś!

Dane kontaktowe

Catering Blue S.C

+ 48 22 511 511 1