Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Olszanka.

FoodBox catering dietetyczny

Od setek lat medycy wiedzieli, iż kluczem do zachowania dobrego samopoczucia i żywotności jest zdrowe odżywanie. Współczesna medycyna nie pozostawia złudzeń oraz uwierzytelnia, że to oczywiście od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan zdrowia i poziom energii, jakim na co dzień się zarządza. Wiemy, jak istotne jest to, co człowiek wkłada na talerz, właśnie dlatego także nasze menu jest dokładnie wybrane i przygotowane z najlepszych oraz świeżych składników. Dbamy o to, ażeby w naszych zestawach posiłkowych znajdowały się tylko świeże produkty, jakie na dodatek są przygotowywane tak, ażeby zachować niezbędne organizmowi wartości pożywne.

Zdrowe i wyborne jedzenie – to da się połączyć

Posiłki z oferowanego przez nas cateringu, który jest niezwykle bogaty, przypadną do gustu także osobom, jakie mają najwyższe wymagania. Przykładamy wszelkich starań do tego, ażeby wszystkie dania były przemyślane i skomponowane taki sposób, żeby ich wartości smakowe trafiały w rozmaite gusta. Właśnie dlatego też w opisującej nas ofercie jest obszerne spektrum diet, a potrawy są niezwykle zróżnicowane.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Olszanka

To, co charakteryzuje naszą ofertę to:

  • duża bądź też mniejsza liczba posiłków,
  • dieta standardowa bądź wegetariańska,
  • dopasowana kaloryczność (do wyboru),
  • darmowa dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro elementów.

Jak widać, nasza propozycja jest niezmiernie elastyczna i jesteśmy w stanie dopasować ją do pragnień niemal każdej osoby, niezależnie od tego, jakie ma upodobania.

Dieta standardowa czy wegetariańska?

Zdajemy sobie sprawę z przeróżnych przekonań dotyczących nastawienia do diety. Z tego powodu stworzona przez nas marka oferuje zróżnicowaną dietę w wersji klasycznej oraz wegetariańskiej. Osoby decydujące się na zwykłą dietę, odnajdą w niej klasyczne składniki, takie jak mięso, a także produkty węglowodanowe i tłuszczowe. Osoby usuwające z diety mięso, są w stanie zdecydować się na pokrewną dietę, jaka niemniej jednak jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w menu znajdują się najwyższej jakości świeże ryby.

Mała, średnia oraz wysoka kaloryczność – u nas masz prawo wybrać

Wiemy, jak ważne jest indywidualne dostosowanie ilości jedzenia do każdej osoby w zależności od tego, czemu dieta ma służyć. Skutkiem tego też każda z diet przygotowywana jest w przeróżnych wariantach objętościowych. Najmniejsze dzienne porcje wynoszą 1500 kcal, podczas kiedy najogromniejsze aż 2500 kcal.Oferujemy Państwu diety dostosowane zarówno dla osób preferujących 3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad oraz kolacja), a także dla osób, jakie wolą jeść nieco częściej w mniejszych ilościach, inaczej pięć posiłków na dzień (śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, posiłek wieczorny).

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Olszanka

Tak skomponowany jadłospis może służyć rozmaitym celom. To właśnie dzięki naszej diecie można zarówno chudnąć, jak i utrzymywać masę ciała na stałym poziomie. Duża ilość wartości odżywczych sprawia, iż nasze pudełka są kapitalne zarówno dla pracowników umysłowych, fizycznych, jak również trenujących.

Catering dietetyczny z dostawą

Jedną z największych zalet cateringu dietetycznego jest to, iż dostarczany jest każdego dnia. Jest to duża zaleta dla osób, które mają problem z regularnym żywieniem, ponieważ nie mogą podołać logistycznym wyzwaniom z tym połączonym. Przygotowane pudełka z jedzeniem dostarczane przez nas rozwiązują kłopoty z koniecznością ciągłego robienia zakupów oraz dbania o to, by lodówka była bezustannie zaopatrzona. Mimo braku konieczności mozolnego poszukiwania towarów spożywczych w sklepach, dostaje się urozmaicone potrawy przygotowane z troskliwie wybranych półproduktów. Zezwala to nie tylko na zwiększenie wygody, ale także na kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych.

Plusy cateringu dietetycznego

Efektem regularnego żywienia będzie jędrna oraz smukła sylwetka oraz wyższy poziom energii w czasie dnia. Na dodatek zdecydowanie poprawi się stan zdrowia ze względu na odciążenie organów wewnętrznych, co nie pozostanie bez przesłania na wygląd skóry, czy też paznokci i włosów. Niewątpliwą zaletą jest również to, że stworzona przez nas dieta przystosowana jest do wymogów większości osób, bo bazujemy na tradycyjnej diecie zbilansowanej, która ma należyte proporcje białek, tłuszczy i cukrów.