Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Osieck.

FoodBox catering dietetyczny

Fakt, że zdrowe odżywianie jest tropem do zachowania witalności na długie lata, był znany już od stuleci. Nowoczesna medycyna nie pozostawia złudzeń oraz uwierzytelnia, iż to właśnie od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan zdrowia oraz poziom energii, którym na co dzień się dysponuje. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotne jest to, co człowiek wkłada na talerz, dlatego także nasze menu jest troskliwie wybrane oraz przygotowane z bardzo dobrych i świeżych składników. Dbamy o to, ażeby w naszych kompletach posiłkowych znajdowały się tylko świeże warzywa, jakie dodatkowo są przygotowane tak, ażeby zachować niezbędne organizmowi wartości pożywne.

Zdrowe i apetyczne jedzenie – to da się połączyć

FoodBOX catering to nie tylko zdrowe, jednak także pyszne jedzenie, jakie przypadnie do gustu również osobom, jakie mają wysoce rozwinięty gust kulinarny. Przykładamy wszelkich starań do tego, aby wszystkie posiłki były przemyślane i skomponowane taki sposób, by ich wartości smakowe trafiały w przeróżne gusta. Na menu składają się posiłki przygotowane z szerokiego spektrum składników spożywczych, które tworzą przeróżne diety – standardową oraz wegetariańską.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Osieck

To, co wyróżnia naszą ofertę to:

  • znacząca czy też mała liczba posiłków,
  • dieta standardowa czy też wegetariańska,
  • zróżnicowana kaloryczność (do wyboru),
  • gratisowa dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro elementów.

Jak widać, nasza propozycja jest niesłychanie elastyczna i jesteśmy w stanie dopasować ją do pragnień niemal każdej osoby, bez względu od tego, jakie ma upodobania.

Dieta standardowa czy wegetariańska?

Zdajemy sobie sprawę z przeróżnych przeświadczeń dotyczących podejścia do diety. Z tego powodu nasza marka oferuje zróżnicowaną dietę w wersji klasycznej i wegetariańskiej. Osoby decydujące się na zwykłą dietę, odnajdą w niej klasyczne produkty, takie jak mięso, a także produkty węglowodanowe i tłuszczowe. Osoby usuwające z diety mięso, mogą zdecydować się na podobną dietę, która jednakże jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w jadłospisie znajdują się najwyższej jakości świeże ryby.

Mała, średnia i wysoka kaloryczność – u nas masz możliwość wybrać

Wiemy, jak ważne jest indywidualne dopasowanie ilości jedzenia do każdej osoby w zależności od tego, czemu dieta ma sprzyjać. W następstwie tego także każda z diet przygotowywana jest w przeróżnych wariantach objętościowych. Osiągalne u nas diety mogą posiadać objętość na poziomie 1500, 1800, 2000 oraz 2500 kcal.Do tego dopasowujemy je do osobistych preferencji i mogą one zawierać od 3 do 5 dań.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Osieck

Tak skomponowany jadłospis ma prawo sprzyjać przeróżnym celom. To właśnie dzięki oferowanej przez nas diecie wolno zarówno smukleć, jak również utrzymywać masę ciała na stałym pułapie. Gigantyczna ilość wartości odżywczych powoduje, że nasze pudełka są perfekcyjne zarówno dla pracowników umysłowych, fizycznych, jak i trenujących.

Catering dietetyczny z dostawą

Jedną z najogromniejszych zalet cateringu dietetycznego jest to, że zapewniany jest każdego dnia. Jest to kolosalna zaleta dla osób, które mają problem z regularnym odżywianiem, gdyż nie są w stanie sprostać logistycznym wyzwaniom z tym związanym. Przygotowane pudełka z jedzeniem dostarczane przez nas rozwiązują kłopoty z koniecznością ciągłego robienia zakupów oraz dbania o to, żeby lodówka była stale zaopatrzona. Pomimo braku konieczności ciężkiego szukania artykułów spożywczych w sklepach, dostaje się wzbogacone potrawy przygotowane z sumiennie wyselekcjonowanych półproduktów. Pozwala to nie wyłącznie na podniesienie wygody, jednak też na kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych.

Atuty cateringu dietetycznego

Dobrze zaplanowane przez nas posiłki pozwolą na efektywne odżywienie organizmu ludzkiego, czego wynikiem będzie nie tylko smukła sylwetka, lecz też witalne oraz pełne energii ciało. Skutkiem ubocznym, który udaje się uzyskać to właśnie dzięki regularnemu żywieniu, jest poprawa wyglądu skóry i włosów, a też odciążenie narządów wewnętrznych, takich jak wątroba oraz nerki. Niewątpliwą zaletą jest także to, że nasza dieta przystosowana jest do pragnień większości osób, bo bazujemy na tradycyjnej diecie zbilansowanej, jaka ma właściwe proporcje białek, tłuszczy oraz węglowodanów.