Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Ostrów Mazowiecka.

FoodBox catering dietetyczny

Fakt, iż zdrowe odżywianie jest tropem do zachowania wigoru na długie lata, był znany już od tysięcy lat. Dzisiejsza medycyna nie pozostawia złudzeń oraz uwierzytelnia, że to naturalnie od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan dobrego samopoczucia oraz poziom energii, którym na co dzień się dysponuje. Zdając sobie sprawę z tego, jak ważne jest dobre odżywienie organizmu, proponujemy catering dietetyczny na najwyższym poziomie. Dbamy o to, aby w naszych kompletach posiłkowych znajdowały się wyłącznie świeże produkty, jakie oprócz tego są przygotowywane tak, żeby zachować potrzebne organizmowi wartości kaloryczne.

Zdrowe oraz smakowite jedzenie – to da się połączyć

FoodBOX catering to nie jedynie zdrowe, jednak także smakowite jedzenie, jakie przypadnie do gustu również osobom, które mają wysoko rozwinięty gust kulinarny. Przykładamy ogromnych starań do tego, by wszelkie posiłki były przemyślane oraz skomponowane taki sposób, ażeby ich wartości smakowe trafiały w rozmaite gusta. Na menu składają się posiłki przygotowywane z szerokiego spektrum produktów spożywczych, jakie tworzą różnorodne diety – standardową i wegetariańską.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Ostrów Mazowiecka

To, co wyróżnia przygotowaną przez nas ofertę to:

  • znacząca bądź mała ilość posiłków,
  • dieta zwykła lub też wegetariańska,
  • zróżnicowana kaloryczność (do wyboru),
  • darmowa dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro składników.

Jak widać, prezentowana oferta jest niezwykle elastyczna i jesteśmy w stanie dostosować ją do wymogów niemal każdej osoby, bez względu od tego, jakie ma upodobania.

Dwie opcje do wyboru – dieta klasyczna oraz wegetariańska

Zdajemy sobie sprawę z różnych przekonań dotyczących podejścia do diety. Z tego powodu stworzona przez nas marka proponuje zróżnicowaną dietę w wersji standardowej oraz wegetariańskiej. Osoby decydujące się na zwykłą dietę, odnajdą w niej klasyczne składniki, takie jak mięso, a także elementy węglowodanowe oraz tłuszczowe. Osoby eliminujące z diety mięso, są w stanie zdecydować się na podobną dietę, która niemniej jednak jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w menu znajdują się wysokiej jakości świeże ryby.

1500, 1800, 2000, 2500 kcal – diety o rozmaitej kaloryczności dla wszystkich

W FoodBOX catering zdajemy sobie sprawę z tego, iż niezwykle istotne jest dobre dobranie ilości pożywienia do każdej osoby. Dlatego również każda z diet przygotowywana jest w różnych wariantach objętościowych. Osiągalne u nas diety mogą mieć objętość na poziomie 1500, 1800, 2000 i 2500 kcal.Oferujemy Państwu diety dopasowane zarówno dla osób wolących 3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad oraz kolacja), a także dla osób, jakie wolą jeść nieco częściej w mniejszych ilościach, innymi słowy pięć posiłków na dzień (śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, posiłek wieczorny).

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Ostrów Mazowiecka

Tak skomponowany jadłospis może służyć różnym celom. Dzięki naszej diecie można zarówno tracić na wadze, jak również utrzymywać masę ciała na stałym pułapie. Rozległa liczba wartości odżywczych powoduje, że nasze pudełka są idealne zarówno dla pracowników umysłowych, fizycznych, jak i sportowców.

Catering dietetyczny pod drzwi

Jedną z największych zalet cateringu dietetycznego jest to, że dostarczany jest każdego dnia. Jest to duża zaleta dla osób, które mają problem z regularnym odżywianiem, albowiem nie mogą podołać logistycznym wyzwaniom z tym związanym. Przygotowane pudełka z jedzeniem dostarczane przez nas rozwiązują trudności z koniecznością ciągłego robienia zakupów oraz dbania o to, ażeby lodówka była non stop zaopatrzona. Mimo braku konieczności mozolnego szukania produktów spożywczych w punktach sprzedaży, dostaje się wzbogacone potrawy przygotowywane z troskliwie wybranych półproduktów. Cykliczne odżywianie z cateringiem dietetycznym to sposób na ułatwienie sobie życia, a też na ukształtowanie swoich przyzwyczajeń żywieniowych.

Pozytywy cateringu dietetycznego

Efektem regularnego żywienia będzie jędrna i smukła sylwetka i wyższy poziom energii w czasie dnia. Prócz tego zdecydowanie poprawi się stan zdrowia ze względu na odciążenie narządów wewnętrznych, co nie pozostanie bez znaczenia na wygląd skóry, lub też paznokci i włosów. Niewątpliwą zaletą jest również to, że nasza dieta dopasowana jest do potrzeb większości osób, gdyż bazujemy na klasycznej diecie zbilansowanej, która ma należyte proporcje białek, tłuszczy oraz cukrów.