Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Otwock.

FoodBox catering dietetyczny

Od tysięcy lat lekarze wiedzieli, że wskazówką do zachowania pełnego zdrowia oraz witalności jest zdrowe odżywanie. Nowoczesna medycyna nie pozostawia złudzeń i uwierzytelnia, iż to oczywiście od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan zdrowia oraz poziom energii, jakim na co dzień się zarządza. Zdając sobie kwestię z tego, jak ważne jest dobre odżywienie organizmu, oferujemy catering dietetyczny na najwyższym poziomie. Troszczymy się o to, aby w naszych zestawach posiłkowych znajdowały się tylko świeże produkty, które co więcej są przygotowane tak, by zachować wymagane organizmowi wartości odżywcze.

Pysznie i zdrowo – z nami to w zasięgu Twoich ust

FoodBOX catering to nie wyłącznie zdrowe, jednak także smaczne jedzenie, jakie przypadnie do gustu również osobom, które mają wysoce rozwinięty gust kulinarny. Przykładamy ogromnych starań do tego, ażeby wszelkie dania były przemyślane oraz skomponowane taki sposób, żeby ich wartości smakowe trafiały w różnorodne gusta. Właśnie dlatego również w należącej do nas szerokiej ofercie jest szerokie spektrum diet, a potrawy są niesłychanie zróżnicowane.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Otwock

To, co charakteryzuje opisującą nas ofertę to:

  • duża bądź też mała ilość posiłków,
  • dieta standardowa bądź wegetariańska,
  • dopasowana kaloryczność (do wyboru),
  • gratisowa dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro elementów.

Jak widać, nasza oferta jest niesłychanie elastyczna i jesteśmy w stanie przystosować ją do pragnień nieomalże każdej osoby, obojętnie od tego, jakie ma preferencje.

Dwie opcje do wyboru – dieta zwykła bądź wegetariańska

Wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych odbiorców, przygotowaliśmy opcję domyślną, a także wegetariańską, w jakiej mięso jest zastąpione rybami. Z tego powodu stworzona przez nas marka oferuje zróżnicowaną dietę w wersji klasycznej i wegetariańskiej. Osoby decydujące się na tradycyjną dietę, odnajdą w niej klasyczne kompozycje, takie jak mięso, a także produkty węglowodanowe i tłuszczowe. Osoby usuwające z diety mięso, są w stanie zdecydować się na analogiczną dietę, która niemniej jednak jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w jadłospisie znajdują się wysokiej jakości świeże ryby.

Mała, średnia oraz wysoka kaloryczność – u nas możesz wybrać

W FoodBOX catering wiemy, że nadzwyczaj istotne jest dobre przystosowanie ilości pożywienia do każdej osoby. W następstwie tego też każda z diet przygotowywana jest w rozmaitych wariantach objętościowych. Dostępne u nas diety mogą mieć objętość na poziomie 1500, 1800, 2000 i 2500 kcal.Oferujemy Państwu diety dopasowane zarówno dla osób preferujących 3 posiłki na dzień (śniadanie, obiad oraz posiłek wieczorny), a także dla osób, jakie wolą jeść trochę częściej w mniejszych porcjach, czyli pięć posiłków dziennie (śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, posiłek wieczorny).

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Otwock

Tak skomponowany jadłospis może służyć przeróżnym celom. Tak wielki wybór sprawia, iż nasz catering może być wykorzystany do utrzymania masy ciała ludzkiego, a także do świadomego tracenia zbędnych kilogramów. Znacząca ilość wartości odżywczych powoduje, iż nasze pudełka są świetne zarówno dla pracowników umysłowych, fizycznych, jak i trenujących.

Catering dietetyczny pod drzwi

Jedną z największych zalet cateringu dietetycznego jest to, iż zapewniany jest każdego dnia. Jest to olbrzymia zaleta dla osób, które mają kłopot z regularnym odżywianiem, bo nie mogą podołać logistycznym wyzwaniom z tym związanym. Dostarczamy posiłki każdego dnia, a dostawę oferujemy za darmo, co niweluje problem logistyczny połączony z koniecznością każdorazowego niepokojenia się o robienie zakupów. Pomimo braku konieczności kłopotliwego szukania artykułów spożywczych w punktach sprzedaży, dostaje się wzbogacone potrawy przygotowane z dokładnie wybranych półproduktów. Pozwala to nie wyłącznie na podniesienie wygody, jednak również na kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych.

Plusy cateringu dietetycznego

Efektem regularnego odżywiania będzie jędrna oraz smukła sylwetka i wyższy poziom energii w czasie dnia. W dodatku zdecydowanie poprawi się stan zdrowia ze względu na odciążenie narządów wewnętrznych, co nie pozostanie bez znaczenia na wygląd skóry, bądź też paznokci oraz włosów. Stworzona przez nas dieta opiera się na zbilansowanych proporcjach makro składników, takich jak tłuszcze, białko oraz węglowodany, w związku z tym jest uniwersalna oraz idealna odpowiednio dla każdego, bez względu na wiek, płeć oraz stan zdrowia.