Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Ożarów Mazowiecki.

FoodBox catering dietetyczny

Od pokoleń lekarze wiedzieli, że kluczem do zachowania pełnego zdrowia oraz witalności jest zdrowe odżywanie. Nowoczesna sztuka lekarska nie pozostawia złudzeń oraz potwierdza, że to naturalnie od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan zdrowia oraz poziom energii, jakim na co dzień się dysponuje. Zdając sobie sprawę z tego, jak ważne jest dobre odżywienie organizmu ludzkiego, oferujemy catering dietetyczny na najwyższym poziomie. Dbamy o to, aby w naszych kompletach posiłkowych znajdowały się wyłącznie świeże produkty, jakie co więcej są przygotowane tak, by zachować potrzebne organizmowi wartości odżywcze.

Pysznie oraz zdrowo – z nami to możliwe

Dania z naszego cateringu, który jest niezwykle bogaty, przypadną do gustu także osobom, jakie mają najwyższe wymagania. Przykładamy ogromnych starań do tego, żeby wszystkie posiłki były przemyślane oraz skomponowane taki sposób, ażeby ich wartości smakowe trafiały w przeróżne gusta. Na menu składają się posiłki przygotowywane z obszernego spektrum produktów spożywczych, jakie tworzą przeróżne diety – standardową oraz wegetariańską.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Ożarów Mazowiecki

To, co cechuje naszą ofertę to:

  • duża czy też mniejsza ilość posiłków,
  • dieta standardowa bądź wegetariańska,
  • dopasowana kaloryczność (do wyboru),
  • gratisowa dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro elementów.

Jak widać, prezentowana propozycja jest wybitnie elastyczna i jesteśmy w stanie dopasować ją do potrzeb niemal każdej osoby, obojętnie od tego, jakie ma preferencje.

Dieta standardowa czy wegetariańska?

Zdajemy sobie sprawę z różnych przekonań dotyczących podejścia do diety. Z tego powodu nasza marka proponuje zróżnicowaną dietę w wersji klasycznej oraz wegetariańskiej. Osoby decydujące się na klasyczną dietę, znajdą w niej klasyczne produkty, takie jak mięso, a także produkty węglowodanowe oraz tłuszczowe. Osoby usuwające z diety mięso, są w stanie zdecydować się na pokrewną dietę, jaka niemniej jednak jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w jadłospisie znajdują się wysokiej jakości świeże ryby.

Mała, średnia oraz wysoka kaloryczność – u nas masz prawo wybrać

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotne jest osobiste dostosowanie ilości pożywienia do każdej osoby w zależności od tego, czemu dieta ma sprzyjać. Dlatego również każda z diet przygotowana jest w przeróżnych wariantach objętościowych. Najniższe dzienne porcje wynoszą 1500 kcal, w czasie kiedy największe aż 2500 kcal.Oferujemy Państwu diety zaadaptowane zarówno dla osób preferujących 3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad i posiłek wieczorny), a także dla osób, które wolą jeść trochę częściej w mniejszych ilościach, czyli pięć posiłków dziennie (śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, posiłek wieczorny).

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Ożarów Mazowiecki

Tak skomponowany jadłospis ma prawo służyć różnym celom. Dzięki naszej diecie można zarówno tracić na wadze, jak również utrzymywać masę ciała na stałym poziomie. Catering dietetyczny w tej odmianie jest stosowny dla osób aktywnych fizycznie ze względu na pracę zawodową, a także dla ludzi aktywnych.

Catering dietetyczny z dostawą

Jedną z najogromniejszych zalet cateringu dietetycznego jest to, że dostarczany jest każdego dnia. Jest to gigantyczna zaleta dla osób, które mają kłopot z regularnym żywieniem, gdyż nie mogą sprostać logistycznym wyzwaniom z tym związanym. Przygotowane pudełka z jedzeniem dostarczane przez nas rozwiązują kłopoty z koniecznością stałego robienia zakupów oraz dbania o to, żeby lodówka była nieustannie zaopatrzona. Mimo braku konieczności żmudnego poszukiwania produktów spożywczych w punktach sprzedaży, dostaje się urozmaicone potrawy przygotowywane z sumiennie wybranych półproduktów. Pozwala to nie wyłącznie na zwiększenie wygody, lecz także na kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych.

Atuty cateringu dietetycznego

Efektem regularnego odżywiania będzie jędrna oraz smukła sylwetka oraz wyższy poziom energii w czasie dnia. Skutkiem ubocznym, jaki udaje się osiągnąć to właśnie dzięki regularnemu odżywianiu, jest poprawa wyglądu cery i włosów, a też odciążenie organów wewnętrznych, takich jak wątroba oraz nerki. Niewątpliwą zaletą będzie też to, iż nasza dieta dostosowana jest do wymogów większości osób, gdyż bazujemy na tradycyjnej diecie zbilansowanej, która ma należyte proporcje białek, tłuszczy oraz węglowodanów.