Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Parysów.

FoodBox catering dietetyczny

Od pokoleń lekarze wiedzieli, że kluczem do zachowania dobrego samopoczucia oraz witalności jest zdrowe odżywanie. Dzisiejsza sztuka lekarska nie pozostawia złudzeń i potwierdza, że to właśnie od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan dobrego samopoczucia i poziom energii, którym na co dzień się dysponuje. Zdając sobie kwestię z tego, jak istotne jest właściwe odżywienie organizmu ludzkiego, proponujemy catering dietetyczny na najwyższym poziomie. Dbamy o to, by w naszych zestawach posiłkowych znajdowały się wyłącznie świeże warzywa, które na dodatek są przygotowywane tak, by zachować wymagane organizmowi wartości kaloryczne.

Zdrowe i wyśmienite jedzenie – to da się połączyć

Dania z oferowanego przez nas cateringu, który jest ogromnie urozmaicony, przypadną do gustu też osobom, jakie mają najwyższe wymagania. Przykładamy wszelkich starań do tego, ażeby wszelkie posiłki były przemyślane i skomponowane taki sposób, żeby ich walory smakowe trafiały w różnorodne gusta. Wobec tego też w należącej do nas ofercie jest duże spektrum diet, a dania są niezmiernie zróżnicowane.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Parysów

To, co wyróżnia prezentowaną przez nas ofertę to:

  • znacząca bądź też mała ilość posiłków,
  • dieta zwykła lub wegetariańska,
  • dopasowana kaloryczność (do wyboru),
  • gratisowa dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro składników.

Jak widać, prezentowana oferta jest nadzwyczaj elastyczna i jesteśmy w stanie zaadaptować ją do pragnień niemal każdej osoby, obojętnie od tego, jakie ma upodobania.

Dieta zwykła czy wegetariańska?

Zdajemy sobie sprawę z przeróżnych przeświadczeń dotyczących podejścia do diety. Z tego powodu nasza marka proponuje zróżnicowaną dietę w wersji zwykłej i wegetariańskiej. Osoby decydujące się na zwykłą dietę, odnajdą w niej klasyczne składniki, takie jak mięso, a także produkty węglowodanowe oraz tłuszczowe. Osoby eliminujące z diety mięso, mogą zdecydować się na analogiczną dietę, jaka jednak jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w jadłospisie znajdują się najwyższej jakości świeże ryby.

1500, 1800, 2000, 2500 kcal – diety o przeróżnej kaloryczności dla każdego

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest indywidualne dostosowanie ilości jedzenia do każdej osoby w zależności od tego, czemu dieta ma sprzyjać. Dlatego również każda z diet przygotowana jest w różnych wariantach objętościowych. Najmniejsze codzienne porcje wynoszą 1500 kcal, w trakcie kiedy największe aż 2500 kcal.Oferujemy Państwu diety dopasowane zarówno dla osób preferujących 3 posiłki na dzień (śniadanie, obiad i posiłek wieczorny), a także dla osób, jakie preferują jeść trochę częściej w mniejszych porcjach, czyli pięć posiłków dziennie (śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, posiłek wieczorny).

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Parysów

Tak skomponowany jadłospis może sprzyjać rozmaitym celom. Tak gigantyczny wybór sprawia, że przygotowany catering może być wykorzystany do utrzymania masy ciała, a także do świadomego tracenia wagi. Catering dietetyczny w tej odmianie jest odpowiedni dla osób aktywnych fizycznie ze względu na pracę zawodową, a także dla sportowców.

Catering dietetyczny pod drzwi

Jedną z największych zalet cateringu dietetycznego jest to, iż dostarczany jest każdego dnia. Jest to duża zaleta dla osób, jakie mają kłopot z regularnym żywieniem, bo nie są w stanie podołać logistycznym wyzwaniom z tym połączonym. Zapewniamy posiłki każdego dnia, a dostawę proponujemy za darmo, co niweluje kłopot logistyczny połączony z koniecznością notorycznego troskania się o robienie zakupów. Pomimo braku konieczności kłopotliwego szukania produktów spożywczych w sklepach, dostaje się wzbogacone potrawy przygotowane z pieczołowicie wyselekcjonowanych półproduktów. Regularne żywienie z cateringiem dietetycznym to sposób na ułatwienie sobie życia, a też na ukształtowanie swoich nawyków żywieniowych.

Walory cateringu dietetycznego

Efektem regularnego żywienia będzie jędrna i smukła sylwetka oraz wyższy poziom energii w czasie dnia. Co więcej zdecydowanie poprawi się stan zdrowia ze względu na odciążenie organów wewnętrznych, co nie pozostanie bez przesłania na wygląd skóry, czy też paznokci oraz włosów. Stworzona przez nas dieta opiera się na zbilansowanych proporcjach makro składników, takich jak tłuszcze, białko i węglowodany, w następstwie tego jest uniwersalna oraz idealna odpowiednio dla każdego, bez względu na wiek, płeć oraz stan zdrowia.