Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Perlejewo.

FoodBox catering dietetyczny

Fakt, że zdrowe odżywianie jest tropem do zachowania pełnego zdrowia na długie lata, był znany już od tysięcy lat. Dzisiejsza sztuka lekarska nie pozostawia złudzeń oraz potwierdza, iż to właśnie od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan zdrowia oraz poziom energii, którym na co dzień się dysponuje. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotne jest to, co człowiek wkłada na talerz, w następstwie tego także nasze menu jest dokładnie wyselekcjonowane i przygotowywane z najlepszych i świeżych składników. Troszczymy się o to, żeby w naszych zestawach posiłkowych znajdowały się wyłącznie świeże warzywa, które w dodatku są przygotowane tak, aby zachować niezbędne organizmowi wartości odżywcze.

Pysznie oraz zdrowo – z nami to możliwe

FoodBOX catering to nie tylko zdrowe, ale również smaczne jedzenie, które przypadnie do gustu też osobom, które mają wysoko rozwinięty gust kulinarny. Przykładamy wszelkich starań do tego, żeby wszystkie dania były przemyślane i skomponowane taki sposób, żeby ich wartości smakowe trafiały w rozmaite gusta. Na menu składają się posiłki przygotowane z dużego spektrum składników spożywczych, które tworzą rozmaite diety – standardową i wegetariańską.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Perlejewo

To, co charakteryzuje prezentowaną przez nas ofertę to:

  • znacząca bądź też mniejsza ilość posiłków,
  • dieta zwykła lub wegetariańska,
  • dopasowana kaloryczność (do wyboru),
  • gratisowa dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro składników.

Jak widać, nasza oferta jest niesłychanie elastyczna i jesteśmy w stanie przystosować ją do wymogów niemal każdej osoby, bez względu od tego, jakie ma preferencje.

Dieta standardowa lub wegetariańska?

Zdajemy sobie sprawę z rozmaitych przeświadczeń dotyczących nastawienia do diety. Z tego powodu nasza marka proponuje zróżnicowaną dietę w wersji klasycznej oraz wegetariańskiej. Osoby decydujące się na klasyczną dietę, znajdą w niej klasyczne składniki, takie jak mięso, a także produkty węglowodanowe oraz tłuszczowe. Osoby eliminujące z diety mięso, mogą zdecydować się na analogiczną dietę, która jednak jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w jadłospisie znajdują się najwyższej jakości świeże ryby.

Mała, średnia oraz wysoka kaloryczność – u nas masz możliwość wybrać

W FoodBOX catering zdajemy sobie sprawę z tego, iż bardzo ważne jest profesjonalne dostosowanie ilości pożywienia do każdej osoby. Wskutek tego także każda z diet przygotowywana jest w różnych wariantach objętościowych. Dostępne u nas diety mogą posiadać objętość na poziomie 1500, 1800, 2000 i 2500 kcal.Oferujemy Państwu diety zaadaptowane zarówno dla osób wolących 3 posiłki na dzień (śniadanie, obiad i posiłek wieczorny), a także dla osób, jakie preferują jeść nieco częściej w mniejszych porcjach, czyli pięć posiłków dziennie (śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja).

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Perlejewo

Tak skomponowany jadłospis może sprzyjać przeróżnym celom. To właśnie dzięki oferowanej przez nas diecie można zarówno smukleć, jak również utrzymywać masę ciała na stałym pułapie. Catering dietetyczny w tej odmianie jest dobry dla osób aktywnych fizycznie ze względu na pracę zawodową, a także dla sportowców.

Catering dietetyczny z dostawą

Jedną z największych zalet cateringu dietetycznego jest to, że dostarczany jest każdego dnia. Jest to gigantyczna zaleta dla osób, jakie mają problem z regularnym odżywianiem, albowiem nie są w stanie podołać logistycznym wyzwaniom z tym połączonym. Zapewniamy posiłki każdego dnia, a dostawę proponujemy za darmo, co niweluje problem logistyczny związany z koniecznością wiecznego troskania się o robienie zakupów. Pomimo braku konieczności ciężkiego wypatrywania produktów spożywczych w punktach sprzedaży, dostaje się urozmaicone potrawy przygotowywane z troskliwie wybranych półproduktów. Zezwala to nie wyłącznie na podniesienie wygody, ale też na kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych.

Z jakiej przyczyny należałoby zamówić catering?

Dobrze zaplanowane przez nas posiłki pozwolą na efektywne odżywienie organizmu ludzkiego, czego efektem będzie nie wyłącznie smukła sylwetka, jednak także witalne i pełne energii ciało. Skutkiem ubocznym, jaki udaje się osiągnąć dzięki regularnemu żywieniu, jest poprawa wyglądu cery i włosów, a również odciążenie narządów wewnętrznych, takich jak wątroba oraz nerki. Nasza dieta opiera się na zbilansowanych proporcjach makro składników, takich jak tłuszcze, białko oraz węglowodany, wobec tego jest uniwersalna i idealna odpowiednio dla każdego, bez względu na wiek, płeć i stan zdrowia.