Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Piaseczno.

FoodBox catering dietetyczny

Od stuleci medycy wiedzieli, iż kluczem do zachowania zdrowia oraz żywotności jest zdrowe odżywanie. Nowoczesna medycyna nie pozostawia złudzeń i uwierzytelnia, iż to oczywiście od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan dobrego samopoczucia i poziom energii, którym na co dzień się dysponuje. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotne jest to, co człowiek wkłada na talerz, dlatego także nasze menu jest sumiennie wyselekcjonowane oraz przygotowane z bardzo dobrych i świeżych składników. Troszczymy się o to, aby w naszych zestawach posiłkowych znajdowały się jedynie świeże produkty, które co więcej są przygotowane tak, ażeby zachować potrzebne organizmowi wartości odżywcze.

Smacznie i zdrowo – z nami to możliwe

FoodBOX catering to nie jedynie zdrowe, jednak również pyszne jedzenie, które przypadnie do gustu też osobom, które mają wysoko rozwinięty gust kulinarny. Przykładamy ogromnych starań do tego, żeby wszystkie posiłki były przemyślane oraz skomponowane taki sposób, żeby ich walory smakowe trafiały w przeróżne gusta. Skutkiem tego także w naszej szerokiej ofercie jest gigantyczne spektrum diet, a dania są niesłychanie zróżnicowane.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Piaseczno

To, co charakteryzuje prezentowaną przez nas ofertę to:

  • znacząca bądź też mała ilość posiłków,
  • dieta zwykła lub ewentualnie wegetariańska,
  • dopasowana kaloryczność (do wyboru),
  • darmowa dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro elementów.

Jak widać, prezentowana oferta jest bardzo elastyczna i jesteśmy w stanie dopasować ją do potrzeb nieomalże każdej osoby, bez względu od tego, jakie ma upodobania.

Dieta zwykła lub wegetariańska?

Wychodząc naprzeciwko potrzebom naszych konsumentów, przygotowaliśmy opcję standardową, a także wegetariańską, w której mięso jest zastąpione rybami. Z tego powodu nasza firma oferuje zróżnicowaną dietę w wersji standardowej i wegetariańskiej. Osoby decydujące się na zwykłą dietę, odnajdą w niej klasyczne produkty, takie jak mięso, a także elementy węglowodanowe i tłuszczowe. Osoby eliminujące z diety mięso, mogą zdecydować się na pokrewną dietę, jaka jednakże jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w menu znajdują się najwyższej jakości świeże ryby.

1500, 1800, 2000, 2500 kcal – diety o przeróżnej kaloryczności dla każdego

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest osobiste dopasowanie ilości pożywienia do każdej osoby w zależności od tego, czemu dieta ma sprzyjać. Dlatego też każda z diet przygotowana jest w przeróżnych wariantach objętościowych. Dostępne u nas diety mogą mieć objętość na poziomie 1500, 1800, 2000 i 2500 kcal.Oferujemy Państwu diety dostosowane zarówno dla osób wolących 3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad oraz posiłek wieczorny), a także dla osób, które wolą jeść trochę częściej w mniejszych ilościach, inaczej pięć posiłków dziennie (śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, posiłek wieczorny).

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Piaseczno

Tak skomponowany jadłospis może sprzyjać różnym celom. To naturalnie dzięki oferowanej przez nas diecie wolno zarówno tracić na wadze, jak również utrzymywać masę ciała na stałym poziomie. Catering dietetyczny w tej formie jest trafny dla osób aktywnych fizycznie ze względu na pracę zawodową, a także dla sportowców.

Catering dietetyczny pod drzwi

Jedną z największych zalet cateringu dietetycznego jest to, iż dostarczany jest każdego dnia. Jest to duża zaleta dla osób, które mają problem z regularnym odżywianiem, bo nie są w stanie podołać logistycznym wyzwaniom z tym związanym. Gotowe pudełka z jedzeniem dostarczane przez nas likwidują trudności z koniecznością stałego robienia zakupów i dbania o to, ażeby lodówka była nieustannie zaopatrzona. Pomimo braku konieczności kłopotliwego szukania produktów spożywczych w punktach sprzedaży, dostaje się urozmaicone potrawy przygotowane z pieczołowicie wybranych półproduktów. Zezwala to nie jedynie na zwiększenie wygody, lecz również na kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych.

Z jakiej przyczyny należałoby złożyć zamówienie na catering?

Poprawnie zaplanowane przez nas posiłki pozwolą na skuteczne odżywienie organizmu ludzkiego, czego skutkiem będzie nie jedynie smukła figura, jednak także witalne i pełne energii ciało. Skutkiem ubocznym, jaki udaje się uzyskać to właśnie dzięki regularnemu żywieniu, jest poprawa wyglądu cery oraz włosów, a też odciążenie narządów wewnętrznych, takich jak wątroba oraz nerki. Nasza dieta bazuje na zbilansowanych proporcjach makro składników, takich jak tłuszcze, białko oraz węglowodany, więc jest uniwersalna i idealna właściwie dla każdego, bez względu na wiek, płeć oraz stan zdrowia.