Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Pilawa.

FoodBox catering dietetyczny

Fakt, że zdrowe odżywianie jest kluczem do zachowania witalności na długie lata, był znany już od stuleci. Współczesna sztuka lekarska nie pozostawia złudzeń oraz uwierzytelnia, że to naturalnie od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan dobrego samopoczucia i poziom energii, jakim na co dzień się zarządza. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest to, co człowiek wkłada na talerz, dlatego też nasze menu jest rzetelnie wyselekcjonowane i przygotowane z najlepszych i świeżych składników. Troszczymy się o to, by w naszych zestawach posiłkowych znajdowały się jedynie świeże warzywa, jakie do tego są przygotowywane tak, aby zachować wymagane organizmowi wartości pożywne.

Zdrowe oraz smakowite jedzenie – to można połączyć

Posiłki z oferowanego przez nas cateringu, który jest ogromnie bogaty, przypadną do gustu też osobom, które mają najwyższe wymagania. Przykładamy wszelkich starań do tego, ażeby wszelkie posiłki były przemyślane oraz skomponowane taki sposób, ażeby ich wartości smakowe trafiały w przeróżne gusta. Wobec tego także w należącej do nas ofercie jest kolosalne spektrum diet, a potrawy są niesłychanie zróżnicowane.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Pilawa

To, co charakteryzuje prezentowaną przez nas ofertę to:

  • duża lub mniejsza liczba posiłków,
  • dieta zwykła lub ewentualnie wegetariańska,
  • zróżnicowana kaloryczność (do wyboru),
  • gratisowa dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro składników.

Jak widać, nasza propozycja jest niesłychanie elastyczna i jesteśmy w stanie dostosować ją do wymogów niemal każdej osoby, obojętnie od tego, jakie ma upodobania.

Dieta zwykła lub wegetariańska?

Wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych klientów, przygotowaliśmy opcję klasyczną, a także wegetariańską, w jakiej mięso jest zastąpione rybami. Z tego powodu stworzona przez nas firma oferuje zróżnicowaną dietę w wersji klasycznej oraz wegetariańskiej. Osoby decydujące się na zwykłą dietę, znajdą w niej klasyczne składniki, takie jak mięso, a także elementy węglowodanowe oraz tłuszczowe. Osoby eliminujące z diety mięso, są w stanie zdecydować się na podobną dietę, która niemniej jednak jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w menu znajdują się wysokiej jakości świeże ryby.

1500, 1800, 2000, 2500 kcal – diety o różnej kaloryczności dla każdego

W FoodBOX catering wiemy, że niezmiernie istotne jest właściwe przystosowanie ilości jedzenia do każdej osoby. Skutkiem tego też każda z diet przygotowywana jest w rozmaitych wariantach objętościowych. Dostępne u nas diety mogą mieć objętość na poziomie 1500, 1800, 2000 i 2500 kcal.Na dodatek dopasowujemy je do osobistych preferencji oraz mogą one zawierać od 3 do 5 pokarmów.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Pilawa

Tak skomponowany jadłospis ma prawo sprzyjać różnym celom. Dzięki naszej diecie wolno zarówno chudnąć, jak i utrzymywać masę ciała na stałym poziomie. Wielka liczba wartości odżywczych powoduje, iż nasze pudełka są znakomite zarówno dla pracowników umysłowych, fizycznych, jak również sportowców.

Catering dietetyczny z dostawą

Jedną z największych zalet cateringu dietetycznego jest to, że zapewniany jest każdego dnia. Jest to gigantyczna zaleta dla osób, które mają problem z regularnym odżywianiem, ponieważ nie mogą sprostać logistycznym wyzwaniom z tym połączonym. Dostarczamy posiłki każdego dnia, a dostawę proponujemy za darmo, co niweluje problem logistyczny związany z koniecznością notorycznego niepokojenia się o robienie zakupów. Pomimo braku konieczności kłopotliwego poszukiwania artykułów spożywczych w punktach sprzedaży, dostaje się urozmaicone potrawy przygotowane z cierpliwie wyselekcjonowanych półproduktów. Regularne żywienie z cateringiem dietetycznym to sposób na ułatwienie sobie życia, a także na ukształtowanie własnych nawyków żywieniowych.

Plusy cateringu dietetycznego

Prawidłowo zaplanowane przez nas posiłki pozwolą na skuteczne odżywienie organizmu, czego wynikiem będzie nie tylko smukła sylwetka, jednak też witalne oraz pełne energii ciało. Efektem ubocznym, jaki udaje się osiągnąć to właśnie dzięki regularnemu żywieniu, jest poprawa wyglądu skóry i włosów, a też odciążenie organów wewnętrznych, takich jak wątroba oraz nerki. Niewątpliwą zaletą jest również to, iż nasza dieta dopasowana jest do potrzeb większości osób, albowiem bazujemy na tradycyjnej diecie zbilansowanej, która ma profesjonalne proporcje białek, tłuszczy i węglowodanów.