Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Piszczac.

FoodBox catering dietetyczny

Fakt, że zdrowe odżywianie jest tropem do zachowania zdrowia na długie lata, był znany już od stuleci. Nowoczesna sztuka lekarska nie pozostawia złudzeń i potwierdza, iż to naturalnie od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan zdrowia oraz poziom energii, którym na co dzień się dysponuje. Zdając sobie kwestię z tego, jak ważne jest właściwe odżywienie organizmu ludzkiego, proponujemy catering dietetyczny na najwyższym poziomie. Dbamy o to, aby w naszych zestawach posiłkowych znajdowały się wyłącznie świeże produkty, jakie na domiar tego są przygotowane tak, żeby zachować potrzebne organizmowi wartości pożywne.

Smacznie i zdrowo – z nami to w zasięgu Twoich ust

Posiłki z naszego cateringu, który jest bardzo bogaty, przypadną do gustu również osobom, które mają najwyższe wymagania. Przykładamy ogromnych starań do tego, aby wszelkie dania były przemyślane i skomponowane taki sposób, żeby ich wartości smakowe trafiały w rozmaite gusta. Na menu składają się posiłki przygotowane z szerokiego spektrum składników spożywczych, które tworzą różnorodne diety – standardową i wegetariańską.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Piszczac

To, co wyróżnia opisującą nas ofertę to:

  • duża lub mała ilość posiłków,
  • dieta standardowa czy też wegetariańska,
  • zróżnicowana kaloryczność (do wyboru),
  • bezpłatna dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro składników.

Jak widać, nasza oferta jest niesłychanie elastyczna i jesteśmy w stanie zaadaptować ją do wymogów niemal każdej osoby, bez względu od tego, jakie ma upodobania.

Dieta standardowa lub wegetariańska?

Zdajemy sobie sprawę z przeróżnych przeświadczeń dotyczących podejścia do diety. Z tego powodu stworzona przez nas marka proponuje zróżnicowaną dietę w wersji zwykłej oraz wegetariańskiej. Osoby decydujące się na klasyczną dietę, znajdą w niej klasyczne kompozycje, takie jak mięso, a także elementy węglowodanowe oraz tłuszczowe. Osoby usuwające z diety mięso, mogą zdecydować się na analogiczną dietę, która niemniej jednak jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w menu znajdują się wysokiej jakości świeże ryby.

1500, 1800, 2000, 2500 kcal – diety o rozmaitej kaloryczności dla każdego

Wiemy, jak ważne jest osobiste dopasowanie ilości pożywienia do każdej osoby w zależności od tego, czemu dieta ma służyć. Wskutek tego też każda z diet przygotowywana jest w rozmaitych wariantach objętościowych. Osiągalne u nas diety mogą posiadać objętość na poziomie 1500, 1800, 2000 i 2500 kcal.Co więcej dostosowujemy je do osobistych preferencji oraz mogą one zawierać od 3 do 5 posiłków.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Piszczac

Tak skomponowany jadłospis może sprzyjać różnym celom. Dzięki naszej diecie można zarówno szczupleć, jak również utrzymywać masę ciała na stałym pułapie. Catering dietetyczny w tej formie jest słuszny dla osób aktywnych fizycznie ze względu na pracę zawodową, a także dla ludzi aktywnych.

Catering dietetyczny pod drzwi

Jedną z najogromniejszych zalet cateringu dietetycznego jest to, iż zapewniany jest każdego dnia. Jest to kolosalna zaleta dla osób, które mają kłopot z regularnym odżywianiem, gdyż nie są w stanie sprostać logistycznym wyzwaniom z tym połączonym. Dostarczamy posiłki każdego dnia, a dostawę oferujemy za darmo, co niweluje kłopot logistyczny powiązany z koniecznością stałego martwienia się o robienie zakupów. Pomimo braku konieczności mozolnego szukania produktów spożywczych w sklepach, dostaje się wzbogacone potrawy przygotowane z pieczołowicie wybranych półproduktów. Pozwala to nie jedynie na podniesienie wygody, lecz też na kształtowanie prawidłowych przyzwyczajeń żywieniowych.

Pozytywy cateringu dietetycznego

Efektem regularnego odżywiania będzie jędrna i smukła sylwetka i wyższy poziom energii w czasie dnia. Oprócz tego zdecydowanie poprawi się stan zdrowia ze względu na odciążenie organów wewnętrznych, co nie pozostanie bez przesłania na wygląd cery, bądź paznokci oraz włosów. Nasza dieta bazuje na zbilansowanych proporcjach makro składników, takich jak tłuszcze, białko i węglowodany, więc jest uniwersalna i dobra odpowiednio dla każdego, bez względu na wiek, płeć oraz stan zdrowia.