Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Platerów.

FoodBox catering dietetyczny

Fakt, iż zdrowe odżywianie jest tropem do zachowania witalności na długie lata, był znany już od tysięcy lat. Nowoczesna sztuka lekarska nie pozostawia złudzeń i uwierzytelnia, iż to właśnie od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan dobrego samopoczucia oraz poziom energii, jakim na co dzień się dysponuje. Wiemy, jak ważne jest to, co człowiek wkłada na talerz, w następstwie tego też nasze menu jest dokładnie wyselekcjonowane oraz przygotowywane z perfekcyjnych i świeżych składników. Troszczymy się o to, aby w naszych zestawach posiłkowych znajdowały się tylko świeże warzywa, które co więcej są przygotowane tak, ażeby zachować potrzebne organizmowi wartości odżywcze.

Zdrowe oraz wyśmienite jedzenie – to można połączyć

Dania z naszego cateringu, który jest niesłychanie urozmaicony, przypadną do gustu także osobom, jakie mają najwyższe wymagania. Przykładamy wszelkich starań do tego, by wszelkie dania były przemyślane oraz skomponowane taki sposób, żeby ich wartości smakowe trafiały w różnorodne gusta. Na menu składają się posiłki przygotowywane z szerokiego spektrum produktów spożywczych, które tworzą różnorodne diety – standardową i wegetariańską.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Platerów

To, co wyróżnia prezentowaną przez nas ofertę to:

  • znacząca lub ewentualnie mała liczba posiłków,
  • dieta zwykła czy też wegetariańska,
  • zróżnicowana kaloryczność (do wyboru),
  • darmowa dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro składników.

Jak widać, nasza oferta jest niezmiernie elastyczna i jesteśmy w stanie przystosować ją do pragnień niemal każdej osoby, niezależnie od tego, jakie ma preferencje.

Dwie opcje do wyboru – dieta zwykła bądź wegetariańska

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych konsumentów, przygotowaliśmy opcję zwykłą, a także wegetariańską, w jakiej mięso jest zastąpione rybami. Z tego powodu stworzona przez nas firma proponuje zróżnicowaną dietę w wersji zwykłej oraz wegetariańskiej. Osoby decydujące się na tradycyjną dietę, znajdą w niej klasyczne kompozycje, takie jak mięso, a także produkty węglowodanowe i tłuszczowe. Osoby usuwające z diety mięso, są w stanie zdecydować się na pokrewną dietę, która jednakże jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w jadłospisie znajdują się wysokiej jakości świeże ryby.

1500, 1800, 2000, 2500 kcal – diety o rozmaitej kaloryczności dla wszystkich

W FoodBOX catering zdajemy sobie sprawę z tego, iż wybitnie ważne jest dobre dostosowanie ilości jedzenia do każdej osoby. Skutkiem tego także każda z diet przygotowana jest w przeróżnych wariantach objętościowych. Najniższe dzienne porcje wynoszą 1500 kcal, w trakcie gdy najogromniejsze aż 2500 kcal.Na domiar tego dopasowujemy je do indywidualnych preferencji i mogą one zawierać od 3 do 5 posiłków.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Platerów

Tak skomponowany jadłospis może sprzyjać przeróżnym celom. Tak wielki wybór sprawia, iż nasz catering może być wykorzystany do utrzymania masy ciała, a także do świadomego tracenia zbędnych kilogramów. Catering dietetyczny w tej odmianie jest trafny dla osób aktywnych fizycznie ze względu na pracę zawodową, a także dla ludzi aktywnych.

Catering dietetyczny z dostawą

Jedną z najogromniejszych zalet cateringu dietetycznego jest to, że zapewniany jest każdego dnia. Jest to kolosalna zaleta dla osób, które mają problem z regularnym odżywianiem, ponieważ nie mogą podołać logistycznym wyzwaniom z tym połączonym. Przygotowane pudełka z jedzeniem dostarczane przez nas likwidują trudności z koniecznością stałego robienia zakupów oraz dbania o to, by lodówka była nieustannie zaopatrzona. Pomimo braku konieczności mozolnego wypatrywania artykułów spożywczych w sklepach, dostaje się wzbogacone potrawy przygotowane z pieczołowicie wybranych półproduktów. Pozwala to nie jedynie na zwiększenie wygody, jednak również na kształtowanie prawidłowych przyzwyczajeń żywieniowych.

Plusy cateringu dietetycznego

Prawidłowo zaplanowane przez nas posiłki pozwolą na skuteczne odżywienie organizmu, czego rezultatem będzie nie wyłącznie smukła figura, jednak również witalne i pełne energii ciało. W dodatku zdecydowanie poprawi się stan zdrowia ze względu na odciążenie organów wewnętrznych, co nie pozostanie bez znaczenia na wygląd skóry, bądź paznokci i włosów. Stworzona przez nas dieta opiera się na zbilansowanych proporcjach makro składników, takich jak tłuszcze, białko oraz węglowodany, w związku z tym jest uniwersalna i dobra odpowiednio dla każdego, bez względu na wiek, płeć oraz stan zdrowia.