Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Poświętne.

FoodBox catering dietetyczny

Od setek lat medycy wiedzieli, że kluczem do zachowania pełnego zdrowia oraz witalności jest zdrowe odżywanie. Dzisiejsza sztuka lekarska nie pozostawia złudzeń oraz potwierdza, że to naturalnie od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan zdrowia oraz poziom energii, którym na co dzień się dysponuje. Wiemy, jak istotne jest to, co człowiek wkłada na talerz, wskutek tego także nasze menu jest starannie wybrane i przygotowane z najlepszych i świeżych składników. Troszczymy się o to, ażeby w naszych zestawach posiłkowych znajdowały się wyłącznie świeże warzywa, jakie prócz tego są przygotowywane tak, aby zachować wymagane organizmowi wartości pożywne.

Pysznie i zdrowo – z nami to w zasięgu Twoich ust

Posiłki z naszego cateringu, który jest bardzo bogaty, przypadną do gustu też osobom, jakie mają najwyższe wymagania. Przykładamy ogromnych starań do tego, żeby wszelkie posiłki były przemyślane i skomponowane taki sposób, żeby ich walory smakowe trafiały w różne gusta. Na menu składają się posiłki przygotowywane z obszernego spektrum produktów spożywczych, jakie tworzą różne diety – standardową i wegetariańską.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Poświętne

To, co charakteryzuje należącą do nas ofertę to:

  • znacząca lub mniejsza liczba posiłków,
  • dieta standardowa lub też wegetariańska,
  • dopasowana kaloryczność (do wyboru),
  • bezpłatna dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro składników.

Jak widać, prezentowana propozycja jest nadzwyczaj elastyczna i jesteśmy w stanie zaadaptować ją do potrzeb nieomalże każdej osoby, obojętnie od tego, jakie ma upodobania.

Dieta standardowa czy wegetariańska?

Wychodząc naprzeciwko oczekiwaniom naszych konsumentów, przygotowaliśmy opcję klasyczną, a także wegetariańską, w której mięso jest zastąpione rybami. Z tego powodu stworzona przez nas marka proponuje zróżnicowaną dietę w wersji standardowej i wegetariańskiej. Osoby decydujące się na zwykłą dietę, odnajdą w niej klasyczne składniki, takie jak mięso, a także elementy węglowodanowe oraz tłuszczowe. Osoby wykluczające z diety mięso, są w stanie zdecydować się na pokrewną dietę, która niemniej jednak jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w menu znajdują się najwyższej jakości świeże ryby.

Mała, średnia i wysoka kaloryczność – u nas masz prawo wybrać

Wiemy, jak istotne jest osobiste dostosowanie ilości pożywienia do każdej osoby w zależności od tego, czemu dieta ma służyć. Skutkiem tego także każda z diet przygotowana jest w przeróżnych wariantach objętościowych. Najniższe codzienne porcje wynoszą 1500 kcal, w trakcie gdy największe aż 2500 kcal.Na domiar tego dopasowujemy je do indywidualnych preferencji i mogą one zawierać od 3 do 5 dań.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Poświętne

Tak skomponowany jadłospis może sprzyjać przeróżnym celom. To naturalnie dzięki oferowanej przez nas diecie wolno zarówno chudnąć, jak również utrzymywać masę ciała na stałym poziomie. Znacząca ilość wartości odżywczych powoduje, iż nasze pudełka są imponujące zarówno dla pracowników umysłowych, fizycznych, jak również sportowców.

Catering dietetyczny pod drzwi

Jedną z największych zalet cateringu dietetycznego jest to, iż zapewniany jest każdego dnia. Jest to ogromna zaleta dla osób, które mają kłopot z regularnym żywieniem, gdyż nie są w stanie sprostać logistycznym wyzwaniom z tym połączonym. Przygotowane pudełka z jedzeniem dostarczane przez nas rozwiązują problemy z koniecznością ciągłego robienia zakupów i dbania o to, ażeby lodówka była nieprzerwanie zaopatrzona. Pomimo braku konieczności ciężkiego poszukiwania towarów spożywczych w sklepach, dostaje się wzbogacone potrawy przygotowane z dokładnie wybranych półproduktów. Zezwala to nie tylko na zwiększenie wygody, lecz także na kształtowanie prawidłowych przyzwyczajeń żywieniowych.

Pozytywy cateringu dietetycznego

Dobrze zaplanowane przez nas posiłki pozwolą na efektywne odżywienie organizmu ludzkiego, czego skutkiem będzie nie jedynie smukła figura, lecz również witalne oraz pełne energii ciało. Skutkiem ubocznym, który udaje się uzyskać to właśnie dzięki regularnemu odżywianiu, jest poprawa wyglądu skóry oraz włosów, a także odciążenie narządów wewnętrznych, takich jak wątroba i nerki. Niewątpliwą zaletą będzie również to, że nasza dieta przystosowana jest do pragnień większości osób, albowiem bazujemy na klasycznej diecie zbilansowanej, jaka ma profesjonalne proporcje białek, tłuszczy i węglowodanów.