Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Prażmów.

FoodBox catering dietetyczny

Od setek lat lekarze wiedzieli, iż kluczem do zachowania dobrego samopoczucia oraz żywotności jest zdrowe odżywanie. Nowoczesna sztuka lekarska nie pozostawia złudzeń i uwierzytelnia, iż to właśnie od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan dobrego samopoczucia i poziom energii, jakim na co dzień się dysponuje. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest to, co człowiek wkłada na talerz, dlatego również nasze menu jest starannie wybrane oraz przygotowywane z najlepszych i świeżych składników. Troszczymy się o to, by w naszych kompletach posiłkowych znajdowały się jedynie świeże warzywa, jakie w dodatku są przygotowane tak, by zachować niezbędne organizmowi wartości kaloryczne.

Pysznie oraz zdrowo – z nami to w zasięgu Twoich ust

Dania z oferowanego przez nas cateringu, który jest niezwykle urozmaicony, przypadną do gustu również osobom, jakie mają najwyższe wymagania. Przykładamy wszelkich starań do tego, ażeby wszelkie dania były przemyślane oraz skomponowane taki sposób, by ich wartości smakowe trafiały w różnorodne gusta. Właśnie dlatego również w należącej do nas ofercie jest szerokie spektrum diet, a posiłki są niezwykle zróżnicowane.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Prażmów

To, co charakteryzuje przygotowaną przez nas ofertę to:

  • znacząca czy też mniejsza liczba posiłków,
  • dieta standardowa czy też wegetariańska,
  • zróżnicowana kaloryczność (do wyboru),
  • darmowa dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro składników.

Jak widać, nasza propozycja jest nadzwyczaj elastyczna i jesteśmy w stanie zaadaptować ją do wymogów nieomalże każdej osoby, obojętnie od tego, jakie ma upodobania.

Dwie diety do wyboru – dieta standardowa lub wegetariańska

Wychodząc naprzeciwko oczekiwaniom naszych odbiorców, przygotowaliśmy opcję standardową, a także wegetariańską, w której mięso jest zastąpione rybami. Z tego powodu stworzona przez nas firma oferuje zróżnicowaną dietę w wersji klasycznej i wegetariańskiej. Osoby decydujące się na tradycyjną dietę, odnajdą w niej klasyczne kompozycje, takie jak mięso, a także elementy węglowodanowe oraz tłuszczowe. Osoby eliminujące z diety mięso, mogą zdecydować się na pokrewną dietę, jaka jednakże jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w menu znajdują się wysokiej jakości świeże ryby.

1500, 1800, 2000, 2500 kcal – diety o przeróżnej kaloryczności dla każdego

W FoodBOX catering zdajemy sobie sprawę z tego, że bardzo istotne jest profesjonalne przystosowanie ilości pożywienia do każdej osoby. W następstwie tego również każda z diet przygotowywana jest w różnych wariantach objętościowych. Najmniejsze dzienne porcje wynoszą 1500 kcal, podczas kiedy najogromniejsze aż 2500 kcal.Dodatkowo dostosowujemy je do osobistych preferencji oraz mogą one zawierać od 3 do 5 pokarmów.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Prażmów

Tak skomponowany jadłospis może sprzyjać różnym celom. Tak duży wybór sprawia, iż nasz catering ma prawo być wykorzystany do utrzymania masy ciała ludzkiego, a także do świadomego tracenia zbędnych kilogramów. Catering dietetyczny w tej odmianie jest stosowny dla osób aktywnych fizycznie ze względu na pracę zawodową, a także dla ludzi aktywnych.

Catering dietetyczny pod drzwi

Jedną z największych zalet cateringu dietetycznego jest to, że zapewniany jest każdego dnia. Jest to duża zaleta dla osób, które mają kłopot z regularnym żywieniem, gdyż nie mogą sprostać logistycznym wyzwaniom z tym związanym. Dostarczamy posiłki każdego dnia, a dostawę oferujemy za darmo, co niweluje problem logistyczny powiązany z koniecznością stałego troskania się o robienie zakupów. Pomimo braku konieczności żmudnego poszukiwania produktów spożywczych w punktach sprzedaży, dostaje się urozmaicone potrawy przygotowywane z sumiennie wyselekcjonowanych półproduktów. Zezwala to nie wyłącznie na podniesienie wygody, lecz także na kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych.

Walory cateringu dietetycznego

Efektem regularnego żywienia będzie jędrna oraz smukła sylwetka oraz wyższy poziom energii w czasie dnia. W dodatku zdecydowanie poprawi się stan zdrowia ze względu na odciążenie narządów wewnętrznych, co nie pozostanie bez przesłania na wygląd skóry, lub paznokci i włosów. Niewątpliwą zaletą będzie także to, iż przygotowana przez nas dieta dostosowana jest do wymogów większości osób, albowiem bazujemy na klasycznej diecie zbilansowanej, jaka ma profesjonalne proporcje białek, tłuszczy oraz cukrów.