Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Radzymin.

FoodBox catering dietetyczny

Od setek lat lekarze wiedzieli, że wskazówką do zachowania pełnego zdrowia oraz żywotności jest zdrowe odżywanie. Dzisiejsza sztuka lekarska nie pozostawia złudzeń oraz uwierzytelnia, iż to naturalnie od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan zdrowia oraz poziom energii, którym na co dzień się zarządza. Zdając sobie sprawę z tego, jak istotne jest zdrowe odżywienie organizmu ludzkiego, proponujemy catering dietetyczny na najwyższym poziomie. Dbamy o to, by w naszych kompletach posiłkowych znajdowały się wyłącznie świeże warzywa, które do tego są przygotowywane tak, ażeby zachować niezbędne organizmowi wartości kaloryczne.

Zdrowe oraz wyborne jedzenie – to można połączyć

FoodBOX catering to nie wyłącznie zdrowe, jednak również apetyczne jedzenie, jakie przypadnie do gustu również osobom, jakie mają wysoce rozwinięty gust kulinarny. Przykładamy ogromnych starań do tego, by wszelkie posiłki były przemyślane oraz skomponowane taki sposób, aby ich walory smakowe trafiały w rozmaite gusta. Właśnie dlatego również w naszej szerokiej ofercie jest obszerne spektrum diet, a posiłki są niezmiernie zróżnicowane.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Radzymin

To, co wyróżnia naszą ofertę to:

  • duża bądź mniejsza ilość posiłków,
  • dieta zwykła czy też wegetariańska,
  • zróżnicowana kaloryczność (do wyboru),
  • gratisowa dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro składników.

Jak widać, prezentowana propozycja jest nadzwyczaj elastyczna i jesteśmy w stanie zaadaptować ją do pragnień nieomalże każdej osoby, niezależnie od tego, jakie ma upodobania.

Dieta zwykła czy wegetariańska?

Wychodząc vis-a-vis wymaganiom naszych klientów, przygotowaliśmy opcję standardową, a także wegetariańską, w jakiej mięso jest zastąpione rybami. Z tego powodu nasza firma oferuje zróżnicowaną dietę w wersji klasycznej i wegetariańskiej. Osoby decydujące się na tradycyjną dietę, odnajdą w niej klasyczne kompozycje, takie jak mięso, a także produkty węglowodanowe oraz tłuszczowe. Osoby usuwające z diety mięso, mogą zdecydować się na podobną dietę, jaka niemniej jednak jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w menu znajdują się najwyższej jakości świeże ryby.

Mała, średnia oraz wysoka kaloryczność – u nas masz możliwość wybrać

W FoodBOX catering zdajemy sobie sprawę z tego, iż niezwykle istotne jest należyte dobranie ilości jedzenia do każdej osoby. Dlatego również każda z diet przygotowana jest w różnych wariantach objętościowych. Najmniejsze codzienne porcje wynoszą 1500 kcal, podczas gdy najogromniejsze aż 2500 kcal.Proponujemy Państwu diety dopasowane zarówno dla osób wolących 3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad oraz posiłek wieczorny), a także dla osób, które preferują jeść nieco częściej w mniejszych porcjach, innymi słowy pięć posiłków na dzień (śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja).

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Radzymin

Tak skomponowany jadłospis ma prawo sprzyjać przeróżnym celom. Dzięki oferowanej przez nas diecie można zarówno smukleć, jak i utrzymywać masę ciała na stałym pułapie. Gigantyczna liczba wartości odżywczych sprawia, iż nasze pudełka są świetne zarówno dla pracowników umysłowych, fizycznych, jak i trenujących.

Catering dietetyczny pod drzwi

Jedną z najogromniejszych zalet cateringu dietetycznego jest to, iż dostarczany jest każdego dnia. Jest to duża zaleta dla osób, jakie mają kłopot z regularnym odżywianiem, bo nie są w stanie podołać logistycznym wyzwaniom z tym połączonym. Dostarczamy posiłki każdego dnia, a dostawę proponujemy za darmo, co niweluje kłopot logistyczny połączony z koniecznością ciągłego niepokojenia się o robienie zakupów. Mimo braku konieczności żmudnego poszukiwania artykułów spożywczych w punktach sprzedaży, dostaje się urozmaicone potrawy przygotowane z sumiennie wyselekcjonowanych półproduktów. Pozwala to nie jedynie na podniesienie wygody, lecz również na kształtowanie prawidłowych przyzwyczajeń żywieniowych.

Dlaczego należałoby złożyć zamówienie na catering?

Efektem regularnego odżywiania będzie jędrna i smukła sylwetka oraz wyższy poziom energii w czasie dnia. Skutkiem ubocznym, który udaje się uzyskać to naturalnie dzięki regularnemu żywieniu, jest poprawa wyglądu skóry i włosów, a też odciążenie narządów wewnętrznych, takich jak wątroba oraz nerki. Niewątpliwą zaletą jest również to, iż stworzona przez nas dieta dopasowana jest do potrzeb większości osób, gdyż bazujemy na klasycznej diecie zbilansowanej, jaka ma należyte proporcje białek, tłuszczy oraz węglowodanów.