Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Radzyń Podlaski.

FoodBox catering dietetyczny

Fakt, że zdrowe odżywianie jest tropem do zachowania pełnego zdrowia na długie lata, był znany już od tysięcy lat. Współczesna sztuka lekarska nie pozostawia złudzeń i uwierzytelnia, że to naturalnie od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan zdrowia i poziom energii, którym na co dzień się dysponuje. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest to, co człowiek wkłada na talerz, wobec tego także nasze menu jest troskliwie wybrane oraz przygotowywane z perfekcyjnych i świeżych składników. Dbamy o to, żeby w naszych kompletach posiłkowych znajdowały się wyłącznie świeże produkty, które ponadto są przygotowywane tak, by zachować potrzebne organizmowi wartości kaloryczne.

Zdrowe i smakowite jedzenie – to da się połączyć

FoodBOX catering to nie jedynie zdrowe, lecz także pyszne jedzenie, które przypadnie do gustu także osobom, jakie mają wysoce rozwinięty gust kulinarny. Przykładamy wszelkich starań do tego, ażeby wszystkie posiłki były przemyślane oraz skomponowane taki sposób, by ich walory smakowe trafiały w przeróżne gusta. Na menu składają się posiłki przygotowane z dużego spektrum produktów spożywczych, które tworzą rozmaite diety – standardową i wegetariańską.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Radzyń Podlaski

To, co charakteryzuje należącą do nas ofertę to:

  • duża lub ewentualnie mała liczba posiłków,
  • dieta zwykła lub wegetariańska,
  • dopasowana kaloryczność (do wyboru),
  • bezpłatna dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro składników.

Jak widać, prezentowana propozycja jest niesłychanie elastyczna i jesteśmy w stanie dobrać ją do wymogów nieomalże każdej osoby, niezależnie od tego, jakie ma preferencje.

Dieta zwykła czy wegetariańska?

Zdajemy sobie sprawę z różnych przekonań dotyczących nastawienia do diety. Z tego powodu nasza firma proponuje zróżnicowaną dietę w wersji standardowej oraz wegetariańskiej. Osoby decydujące się na tradycyjną dietę, znajdą w niej klasyczne składniki, takie jak mięso, a także produkty węglowodanowe i tłuszczowe. Osoby usuwające z diety mięso, są w stanie zdecydować się na podobną dietę, która jednakże jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w menu znajdują się najwyższej jakości świeże ryby.

Mała, średnia oraz wysoka kaloryczność – u nas możesz wybrać

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotne jest indywidualne dostosowanie ilości jedzenia do każdej osoby w zależności od tego, czemu dieta ma służyć. Dlatego także każda z diet przygotowywana jest w rozmaitych wariantach objętościowych. Najmniejsze codzienne porcje wynoszą 1500 kcal, podczas gdy najogromniejsze aż 2500 kcal.Proponujemy Państwu diety zaadaptowane zarówno dla osób preferujących 3 posiłki na dzień (śniadanie, obiad i posiłek wieczorny), a także dla osób, które preferują jeść trochę częściej w mniejszych porcjach, inaczej pięć posiłków dziennie (śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, posiłek wieczorny).

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Radzyń Podlaski

Tak skomponowany jadłospis ma prawo służyć rozmaitym celom. To właśnie dzięki naszej diecie można zarówno tracić na wadze, jak i utrzymywać masę ciała na stałym pułapie. Kolosalna liczba wartości odżywczych powoduje, iż nasze pudełka są korzystne zarówno dla pracowników umysłowych, fizycznych, jak i trenujących.

Catering dietetyczny pod drzwi

Jedną z największych zalet cateringu dietetycznego jest to, iż dostarczany jest każdego dnia. Jest to duża zaleta dla osób, jakie mają kłopot z regularnym odżywianiem, gdyż nie mogą podołać logistycznym wyzwaniom z tym połączonym. Zapewniamy posiłki każdego dnia, a dostawę oferujemy za darmo, co niweluje kłopot logistyczny powiązany z koniecznością każdorazowego troskania się o robienie zakupów. Pomimo braku konieczności ciężkiego szukania artykułów spożywczych w sklepach, dostaje się urozmaicone potrawy przygotowane z sumiennie wybranych półproduktów. Pozwala to nie wyłącznie na podniesienie wygody, ale także na kształtowanie prawidłowych przyzwyczajeń żywieniowych.

Z jakiej przyczyny należałoby zamówić catering?

Efektem regularnego żywienia będzie jędrna oraz smukła sylwetka oraz wyższy poziom energii w czasie dnia. Efektem ubocznym, który udaje się osiągnąć to właśnie dzięki regularnemu żywieniu, jest poprawa wyglądu cery oraz włosów, a też odciążenie narządów wewnętrznych, takich jak wątroba oraz nerki. Niewątpliwą zaletą jest także to, że stworzona przez nas dieta dostosowana jest do wymogów większości osób, albowiem bazujemy na klasycznej diecie zbilansowanej, jaka ma właściwe proporcje białek, tłuszczy i cukrów.