Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Repki.

FoodBox catering dietetyczny

Od pokoleń lekarze wiedzieli, że kluczem do zachowania dobrego samopoczucia i żywotności jest zdrowe odżywanie. Nowoczesna sztuka lekarska nie pozostawia złudzeń oraz uwierzytelnia, że to naturalnie od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan zdrowia oraz poziom energii, którym na co dzień się dysponuje. Zdając sobie kwestię z tego, jak istotne jest właściwe odżywienie organizmu, oferujemy catering dietetyczny na najwyższym poziomie. Troszczymy się o to, ażeby w naszych zestawach posiłkowych znajdowały się wyłącznie świeże produkty, które do tego są przygotowywane tak, żeby zachować niezbędne organizmowi wartości odżywcze.

Pysznie i zdrowo – z nami to możliwe

Dania z naszego cateringu, który jest nadzwyczaj bogaty, przypadną do gustu też osobom, jakie mają najwyższe wymagania. Przykładamy ogromnych starań do tego, aby wszystkie posiłki były przemyślane i skomponowane taki sposób, aby ich wartości smakowe trafiały w przeróżne gusta. Na menu składają się posiłki przygotowane z obszernego spektrum produktów spożywczych, jakie tworzą rozmaite diety – standardową i wegetariańską.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Repki

To, co charakteryzuje przygotowaną przez nas ofertę to:

  • duża bądź też mniejsza ilość posiłków,
  • dieta zwykła bądź wegetariańska,
  • dopasowana kaloryczność (do wyboru),
  • bezpłatna dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro elementów.

Jak widać, nasza propozycja jest niesłychanie elastyczna i jesteśmy w stanie dopasować ją do pragnień nieomalże każdej osoby, niezależnie od tego, jakie ma preferencje.

Dieta standardowa lub wegetariańska?

Wychodząc naprzeciwko oczekiwaniom naszych konsumentów, przygotowaliśmy opcję standardową, a także wegetariańską, w jakiej mięso jest zastąpione rybami. Z tego powodu nasza firma oferuje zróżnicowaną dietę w wersji klasycznej oraz wegetariańskiej. Osoby decydujące się na tradycyjną dietę, znajdą w niej klasyczne składniki, takie jak mięso, a także produkty węglowodanowe i tłuszczowe. Osoby wykluczające z diety mięso, są w stanie zdecydować się na podobną dietę, jaka niemniej jednak jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w menu znajdują się wysokiej jakości świeże ryby.

1500, 1800, 2000, 2500 kcal – diety o rozmaitej kaloryczności dla wszystkich

Wiemy, jak ważne jest indywidualne dopasowanie ilości pożywienia do każdej osoby w zależności od tego, czemu dieta ma służyć. W następstwie tego również każda z diet przygotowana jest w przeróżnych wariantach objętościowych. Osiągalne u nas diety mogą mieć objętość na poziomie 1500, 1800, 2000 oraz 2500 kcal.Poza tym dostosowujemy je do osobistych preferencji i mogą one zawierać od 3 do 5 potraw.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Repki

Tak skomponowany jadłospis może sprzyjać różnym celom. Tak kolosalny wybór powoduje, iż przygotowany catering może być wykorzystany do utrzymania masy ciała ludzkiego, a także do świadomego tracenia zbędnych kilogramów. Catering dietetyczny w tej formie jest stosowny dla osób aktywnych fizycznie ze względu na pracę zawodową, a także dla sportowców.

Catering dietetyczny z dostawą

Jedną z największych zalet cateringu dietetycznego jest to, że dostarczany jest każdego dnia. Jest to duża zaleta dla osób, jakie mają problem z regularnym odżywianiem, ponieważ nie mogą podołać logistycznym wyzwaniom z tym związanym. Przygotowane pudełka z jedzeniem dostarczane przez nas likwidują komplikacje z koniecznością ciągłego robienia zakupów i dbania o to, żeby lodówka była bez ustanku zaopatrzona. Pomimo braku konieczności ciężkiego wypatrywania produktów spożywczych w sklepach, dostaje się urozmaicone potrawy przygotowane z starannie wyselekcjonowanych półproduktów. Zezwala to nie jedynie na podniesienie wygody, lecz też na kształtowanie prawidłowych przyzwyczajeń żywieniowych.

Zalety cateringu dietetycznego

Dobrze zaplanowane przez nas posiłki pozwolą na skuteczne odżywienie organizmu ludzkiego, czego rezultatem będzie nie tylko smukła figura, lecz też witalne oraz pełne energii ciało. Oprócz tego zdecydowanie poprawi się stan zdrowia ze względu na odciążenie organów wewnętrznych, co nie pozostanie bez przesłania na wygląd cery, bądź też paznokci oraz włosów. Niewątpliwą zaletą będzie również to, iż przygotowana przez nas dieta przystosowana jest do pragnień większości osób, bo bazujemy na tradycyjnej diecie zbilansowanej, która ma dobre proporcje białek, tłuszczy i węglowodanów.