Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Rokitno.

FoodBox catering dietetyczny

Fakt, że zdrowe odżywianie jest kluczem do zachowania pełnego zdrowia na długie lata, był znany już od pokoleń. Współczesna medycyna nie pozostawia złudzeń i uwierzytelnia, iż to oczywiście od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan zdrowia oraz poziom energii, którym na co dzień się zarządza. Wiemy, jak istotne jest to, co człowiek wkłada na talerz, w następstwie tego też nasze menu jest pieczołowicie wyselekcjonowane oraz przygotowywane z najlepszych i świeżych składników. Dbamy o to, ażeby w naszych kompletach posiłkowych znajdowały się jedynie świeże warzywa, jakie na dodatek są przygotowane tak, ażeby zachować wymagane organizmowi wartości odżywcze.

Smacznie i zdrowo – z nami to możliwe

FoodBOX catering to nie tylko zdrowe, lecz też wyśmienite jedzenie, które przypadnie do gustu też osobom, jakie mają wysoko rozwinięty gust kulinarny. Przykładamy wszelkich starań do tego, ażeby wszelkie dania były przemyślane i skomponowane taki sposób, ażeby ich wartości smakowe trafiały w rozmaite gusta. Na menu składają się posiłki przygotowane z szerokiego spektrum produktów spożywczych, jakie tworzą różnorodne diety – standardową oraz wegetariańską.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Rokitno

To, co cechuje opisującą nas ofertę to:

  • znacząca bądź mniejsza liczba posiłków,
  • dieta standardowa bądź wegetariańska,
  • zróżnicowana kaloryczność (do wyboru),
  • darmowa dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro składników.

Jak widać, prezentowana oferta jest niezwykle elastyczna i jesteśmy w stanie dobrać ją do wymogów nieomalże każdej osoby, obojętnie od tego, jakie ma preferencje.

Dieta zwykła lub wegetariańska?

Wychodząc naprzeciwko oczekiwaniom naszych klientów, przygotowaliśmy opcję zwykłą, a także wegetariańską, w której mięso jest zastąpione rybami. Z tego powodu stworzona przez nas firma proponuje zróżnicowaną dietę w wersji klasycznej oraz wegetariańskiej. Osoby decydujące się na klasyczną dietę, znajdą w niej klasyczne produkty, takie jak mięso, a także elementy węglowodanowe oraz tłuszczowe. Osoby eliminujące z diety mięso, są w stanie zdecydować się na pokrewną dietę, która niemniej jednak jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w jadłospisie znajdują się wysokiej jakości świeże ryby.

1500, 1800, 2000, 2500 kcal – diety o przeróżnej kaloryczności dla każdego

W FoodBOX catering zdajemy sobie sprawę z tego, że wybitnie istotne jest dobre dostosowanie ilości jedzenia do każdej osoby. Wskutek tego również każda z diet przygotowana jest w różnych wariantach objętościowych. Najmniejsze codzienne porcje wynoszą 1500 kcal, w czasie kiedy największe aż 2500 kcal.Proponujemy Państwu diety dopasowane zarówno dla osób preferujących 3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad oraz kolacja), a także dla osób, jakie preferują jeść nieco częściej w mniejszych porcjach, inaczej pięć posiłków na dzień (śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja).

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Rokitno

Tak skomponowany jadłospis może służyć różnym celom. To naturalnie dzięki oferowanej przez nas diecie można zarówno smukleć, jak również utrzymywać masę ciała na stałym pułapie. Catering dietetyczny w tej odmianie jest odpowiedni dla osób aktywnych fizycznie ze względu na pracę zawodową, a także dla sportowców.

Catering dietetyczny z dostawą

Jedną z największych zalet cateringu dietetycznego jest to, że dostarczany jest każdego dnia. Jest to olbrzymia zaleta dla osób, jakie mają problem z regularnym żywieniem, bo nie mogą sprostać logistycznym wyzwaniom z tym związanym. Przygotowane pudełka z jedzeniem dostarczane przez nas likwidują komplikacje z koniecznością stałego robienia zakupów i dbania o to, żeby lodówka była bez ustanku zaopatrzona. Pomimo braku konieczności kłopotliwego wypatrywania towarów spożywczych w punktach sprzedaży, dostaje się wzbogacone potrawy przygotowane z troskliwie wyselekcjonowanych półproduktów. Regularne żywienie z cateringiem dietetycznym to sposób na udogodnienie sobie życia, a również na ukształtowanie swoich przyzwyczajeń żywieniowych.

Pozytywy cateringu dietetycznego

Efektem regularnego odżywiania będzie jędrna oraz smukła sylwetka oraz wyższy poziom energii w czasie dnia. Na dodatek zdecydowanie poprawi się stan zdrowia ze względu na odciążenie narządów wewnętrznych, co nie pozostanie bez przesłania na wygląd cery, lub też paznokci oraz włosów. Niewątpliwą zaletą jest także to, iż przygotowana przez nas dieta przystosowana jest do wymogów większości osób, albowiem bazujemy na klasycznej diecie zbilansowanej, która ma dobre proporcje białek, tłuszczy oraz węglowodanów.