Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Rossosz.

FoodBox catering dietetyczny

Od pokoleń medycy wiedzieli, iż wskazówką do zachowania pełnego zdrowia i żywotności jest zdrowe odżywanie. Współczesna sztuka lekarska nie pozostawia złudzeń oraz potwierdza, iż to naturalnie od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan dobrego samopoczucia oraz poziom energii, jakim na co dzień się dysponuje. Wiemy, jak ważne jest to, co człowiek wkłada na talerz, wobec tego również nasze menu jest sumiennie wybrane i przygotowywane z perfekcyjnych i świeżych składników. Troszczymy się o to, ażeby w naszych kompletach posiłkowych znajdowały się jedynie świeże produkty, jakie na dodatek są przygotowywane tak, ażeby zachować niezbędne organizmowi wartości pożywne.

Pysznie i zdrowo – z nami to możliwe

FoodBOX catering to nie tylko zdrowe, lecz też apetyczne jedzenie, które przypadnie do gustu również osobom, jakie mają wysoce rozwinięty gust kulinarny. Przykładamy ogromnych starań do tego, ażeby wszelkie dania były przemyślane i skomponowane taki sposób, ażeby ich wartości smakowe trafiały w przeróżne gusta. Wobec tego także w opisującej nas szerokiej ofercie jest duże spektrum diet, a dania są bardzo zróżnicowane.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Rossosz

To, co wyróżnia opisującą nas ofertę to:

  • znacząca lub mała ilość posiłków,
  • dieta standardowa lub wegetariańska,
  • zróżnicowana kaloryczność (do wyboru),
  • darmowa dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro składników.

Jak widać, prezentowana propozycja jest nadzwyczaj elastyczna i jesteśmy w stanie zaadaptować ją do pragnień niemal każdej osoby, obojętnie od tego, jakie ma preferencje.

Dieta zwykła lub wegetariańska?

Wychodząc naprzeciwko wymaganiom naszych klientów, przygotowaliśmy opcję klasyczną, a także wegetariańską, w jakiej mięso jest zastąpione rybami. Z tego powodu stworzona przez nas marka proponuje zróżnicowaną dietę w wersji zwykłej i wegetariańskiej. Osoby decydujące się na zwykłą dietę, odnajdą w niej klasyczne składniki, takie jak mięso, a także elementy węglowodanowe oraz tłuszczowe. Osoby eliminujące z diety mięso, są w stanie zdecydować się na podobną dietę, jaka jednak jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w jadłospisie znajdują się wysokiej jakości świeże ryby.

1500, 1800, 2000, 2500 kcal – diety o różnej kaloryczności dla wszystkich

Wiemy, jak istotne jest osobiste dopasowanie ilości jedzenia do każdej osoby w zależności od tego, czemu dieta ma służyć. Wobec tego także każda z diet przygotowana jest w różnych wariantach objętościowych. Osiągalne u nas diety mogą mieć objętość na poziomie 1500, 1800, 2000 oraz 2500 kcal.Dodatkowo dopasowujemy je do osobistych preferencji i mogą one zawierać od 3 do 5 dań.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Rossosz

Tak skomponowany jadłospis ma prawo służyć rozmaitym celom. To właśnie dzięki naszej diecie wolno zarówno smukleć, jak i utrzymywać masę ciała na stałym poziomie. Catering dietetyczny w tej odmianie jest słuszny dla osób aktywnych fizycznie ze względu na pracę zawodową, a także dla ludzi aktywnych.

Catering dietetyczny pod drzwi

Jedną z najogromniejszych zalet cateringu dietetycznego jest to, że zapewniany jest każdego dnia. Jest to duża zaleta dla osób, jakie mają problem z regularnym odżywianiem, gdyż nie są w stanie podołać logistycznym wyzwaniom z tym związanym. Przygotowane pudełka z jedzeniem dostarczane przez nas rozwiązują problemy z koniecznością ciągłego robienia zakupów i dbania o to, aby lodówka była stale zaopatrzona. Mimo braku konieczności ciężkiego wypatrywania towarów spożywczych w sklepach, dostaje się wzbogacone potrawy przygotowane z dokładnie wybranych półproduktów. Zezwala to nie jedynie na zwiększenie wygody, lecz także na kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych.

Atuty cateringu dietetycznego

Efektem regularnego żywienia będzie jędrna i smukła sylwetka i wyższy poziom energii w czasie dnia. Skutkiem ubocznym, jaki udaje się uzyskać dzięki regularnemu odżywianiu, jest poprawa wyglądu cery oraz włosów, a także odciążenie organów wewnętrznych, takich jak wątroba i nerki. Niewątpliwą zaletą jest również to, że stworzona przez nas dieta dostosowana jest do pragnień większości osób, gdyż bazujemy na klasycznej diecie zbilansowanej, jaka ma profesjonalne proporcje białek, tłuszczy oraz węglowodanów.