Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Sabnie.

FoodBox catering dietetyczny

Od pokoleń medycy wiedzieli, iż wskazówką do zachowania dobrego samopoczucia oraz żywotności jest zdrowe odżywanie. Nowoczesna sztuka lekarska nie pozostawia złudzeń i potwierdza, że to właśnie od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan dobrego samopoczucia oraz poziom energii, jakim na co dzień się dysponuje. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest to, co człowiek wkłada na talerz, właśnie dlatego również nasze menu jest sumiennie wybrane oraz przygotowane z perfekcyjnych i świeżych składników. Dbamy o to, by w naszych zestawach posiłkowych znajdowały się tylko świeże produkty, które prócz tego są przygotowywane tak, żeby zachować niezbędne organizmowi wartości kaloryczne.

Pysznie oraz zdrowo – z nami to możliwe

FoodBOX catering to nie jedynie zdrowe, lecz też apetyczne jedzenie, które przypadnie do gustu także osobom, które mają wysoce rozwinięty gust kulinarny. Przykładamy ogromnych starań do tego, aby wszystkie posiłki były przemyślane i skomponowane taki sposób, ażeby ich wartości smakowe trafiały w różnorodne gusta. Właśnie dlatego również w opisującej nas szerokiej ofercie jest kolosalne spektrum diet, a dania są ogromnie zróżnicowane.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Sabnie

To, co cechuje należącą do nas ofertę to:

  • duża bądź też mniejsza ilość posiłków,
  • dieta standardowa czy też wegetariańska,
  • zróżnicowana kaloryczność (do wyboru),
  • bezpłatna dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro składników.

Jak widać, nasza propozycja jest niezmiernie elastyczna i jesteśmy w stanie dopasować ją do wymogów niemal każdej osoby, bez względu od tego, jakie ma upodobania.

Dieta zwykła czy wegetariańska?

Zdajemy sobie sprawę z różnych przeświadczeń dotyczących nastawienia do diety. Z tego powodu nasza marka oferuje zróżnicowaną dietę w wersji klasycznej oraz wegetariańskiej. Osoby decydujące się na tradycyjną dietę, znajdą w niej klasyczne składniki, takie jak mięso, a także elementy węglowodanowe oraz tłuszczowe. Osoby wykluczające z diety mięso, są w stanie zdecydować się na podobną dietę, jaka niemniej jednak jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w jadłospisie znajdują się najwyższej jakości świeże ryby.

1500, 1800, 2000, 2500 kcal – diety o różnej kaloryczności dla wszystkich

Wiemy, jak istotne jest osobiste dostosowanie ilości jedzenia do każdej osoby w zależności od tego, czemu dieta ma służyć. Właśnie dlatego także każda z diet przygotowana jest w różnych wariantach objętościowych. Najniższe dzienne porcje wynoszą 1500 kcal, podczas gdy największe aż 2500 kcal.Oferujemy Państwu diety dopasowane zarówno dla osób wolących 3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad oraz kolacja), a także dla osób, jakie wolą jeść trochę częściej w mniejszych porcjach, czyli pięć posiłków na dzień (śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja).

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Sabnie

Tak skomponowany jadłospis może sprzyjać różnym celom. Tak rozległy wybór powoduje, że nasz catering może być wykorzystany do utrzymania masy ciała ludzkiego, a także do świadomego tracenia wagi. Catering dietetyczny w tej odmianie jest słuszny dla osób aktywnych fizycznie ze względu na pracę zawodową, a także dla ludzi aktywnych.

Catering dietetyczny z dostawą

Jedną z najogromniejszych zalet cateringu dietetycznego jest to, że dostarczany jest każdego dnia. Jest to kolosalna zaleta dla osób, które mają problem z regularnym żywieniem, bo nie są w stanie podołać logistycznym wyzwaniom z tym połączonym. Przygotowane pudełka z jedzeniem dostarczane przez nas rozwiązują kłopoty z koniecznością ciągłego robienia zakupów oraz dbania o to, żeby lodówka była nieprzerwanie zaopatrzona. Mimo braku konieczności mozolnego poszukiwania produktów spożywczych w punktach sprzedaży, dostaje się wzbogacone potrawy przygotowywane z starannie wybranych półproduktów. Zezwala to nie wyłącznie na podniesienie wygody, lecz też na kształtowanie prawidłowych przyzwyczajeń żywieniowych.

Czemu warto zamówić catering?

Dobrze zaplanowane przez nas posiłki pozwolą na efektywne odżywienie organizmu ludzkiego, czego rezultatem będzie nie jedynie smukła sylwetka, lecz także witalne oraz pełne energii ciało. Efektem ubocznym, jaki udaje się osiągnąć to właśnie dzięki regularnemu żywieniu, jest poprawa wyglądu skóry oraz włosów, a również odciążenie narządów wewnętrznych, takich jak wątroba oraz nerki. Stworzona przez nas dieta opiera się na zbilansowanych proporcjach makro składników, takich jak tłuszcze, białko i węglowodany, w następstwie tego jest uniwersalna oraz dobra właściwie dla każdego, bez względu na wiek, płeć i stan zdrowia.