Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Sadowne.

FoodBox catering dietetyczny

Od pokoleń medycy wiedzieli, iż kluczem do zachowania pełnego zdrowia i żywotności jest zdrowe odżywanie. Nowoczesna medycyna nie pozostawia złudzeń i potwierdza, że to oczywiście od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan zdrowia oraz poziom energii, którym na co dzień się dysponuje. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotne jest to, co człowiek wkłada na talerz, wobec tego również nasze menu jest dokładnie wyselekcjonowane i przygotowywane z perfekcyjnych oraz świeżych składników. Troszczymy się o to, ażeby w naszych kompletach posiłkowych znajdowały się tylko świeże warzywa, jakie na domiar tego są przygotowywane tak, by zachować wymagane organizmowi wartości pożywne.

Smacznie oraz zdrowo – z nami to w zasięgu Twoich ust

FoodBOX catering to nie wyłącznie zdrowe, lecz też pyszne jedzenie, które przypadnie do gustu też osobom, które mają wysoko rozwinięty gust kulinarny. Przykładamy wszelkich starań do tego, ażeby wszelkie dania były przemyślane oraz skomponowane taki sposób, by ich wartości smakowe trafiały w rozmaite gusta. Na menu składają się posiłki przygotowane z szerokiego spektrum produktów spożywczych, które tworzą różne diety – standardową oraz wegetariańską.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Sadowne

To, co charakteryzuje należącą do nas ofertę to:

  • znacząca lub mała ilość posiłków,
  • dieta standardowa lub też wegetariańska,
  • dopasowana kaloryczność (do wyboru),
  • bezpłatna dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro składników.

Jak widać, nasza propozycja jest niezwykle elastyczna i jesteśmy w stanie dobrać ją do wymogów nieomalże każdej osoby, niezależnie od tego, jakie ma preferencje.

Dwie opcje do wyboru – dieta standardowa lub wegetariańska

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych konsumentów, przygotowaliśmy opcję klasyczną, a także wegetariańską, w jakiej mięso jest zastąpione rybami. Z tego powodu stworzona przez nas marka oferuje zróżnicowaną dietę w wersji standardowej i wegetariańskiej. Osoby decydujące się na zwykłą dietę, odnajdą w niej klasyczne produkty, takie jak mięso, a także elementy węglowodanowe oraz tłuszczowe. Osoby usuwające z diety mięso, mogą zdecydować się na podobną dietę, jaka jednak jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w jadłospisie znajdują się wysokiej jakości świeże ryby.

Mała, średnia i wysoka kaloryczność – u nas masz prawo wybrać

W FoodBOX catering zdajemy sobie sprawę z tego, iż niesłychanie istotne jest odpowiednie dostosowanie ilości pożywienia do każdej osoby. Wobec tego także każda z diet przygotowywana jest w różnych wariantach objętościowych. Najniższe dzienne porcje wynoszą 1500 kcal, podczas gdy największe aż 2500 kcal.Prócz tego dopasowujemy je do indywidualnych preferencji oraz mogą one zawierać od 3 do 5 posiłków.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Sadowne

Tak skomponowany jadłospis ma prawo sprzyjać różnym celom. To właśnie dzięki naszej diecie wolno zarówno szczupleć, jak również utrzymywać masę ciała na stałym pułapie. Catering dietetyczny w tej formie jest trafny dla osób aktywnych fizycznie ze względu na pracę zawodową, a także dla sportowców.

Catering dietetyczny pod drzwi

Jedną z najogromniejszych zalet cateringu dietetycznego jest to, że dostarczany jest każdego dnia. Jest to kolosalna zaleta dla osób, które mają kłopot z regularnym żywieniem, bo nie mogą podołać logistycznym wyzwaniom z tym związanym. Dostarczamy posiłki każdego dnia, a dostawę oferujemy za darmo, co niweluje problem logistyczny połączony z koniecznością wiecznego martwienia się o robienie zakupów. Pomimo braku konieczności żmudnego wypatrywania artykułów spożywczych w sklepach, dostaje się urozmaicone potrawy przygotowywane z cierpliwie wybranych półproduktów. Cykliczne żywienie z cateringiem dietetycznym to sposób na ułatwienie sobie życia, a również na ukształtowanie własnych przyzwyczajeń żywieniowych.

Z jakiej przyczyny warto zamówić catering?

Efektem regularnego odżywiania będzie jędrna oraz smukła sylwetka oraz wyższy poziom energii w czasie dnia. Na dodatek zdecydowanie poprawi się stan zdrowia ze względu na odciążenie narządów wewnętrznych, co nie pozostanie bez znaczenia na wygląd cery, czy też paznokci i włosów. Nasza dieta opiera się na zbilansowanych proporcjach makro składników, takich jak tłuszcze, białko i węglowodany, w związku z tym jest uniwersalna i korzystna właściwie dla każdego, bez względu na wiek, płeć oraz stan zdrowia.