Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Sarnaki.

FoodBox catering dietetyczny

Od pokoleń medycy wiedzieli, iż wskazówką do zachowania dobrego samopoczucia oraz witalności jest zdrowe odżywanie. Dzisiejsza sztuka lekarska nie pozostawia złudzeń i uwierzytelnia, że to naturalnie od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan zdrowia i poziom energii, którym na co dzień się dysponuje. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest to, co człowiek wkłada na talerz, właśnie dlatego też nasze menu jest rzetelnie wyselekcjonowane i przygotowywane z perfekcyjnych i świeżych składników. Troszczymy się o to, żeby w naszych zestawach posiłkowych znajdowały się wyłącznie świeże produkty, jakie prócz tego są przygotowane tak, by zachować wymagane organizmowi wartości pożywne.

Zdrowe oraz smaczne jedzenie – to da się połączyć

FoodBOX catering to nie jedynie zdrowe, lecz także pyszne jedzenie, które przypadnie do gustu także osobom, które mają wysoko rozwinięty gust kulinarny. Przykładamy ogromnych starań do tego, by wszystkie dania były przemyślane oraz skomponowane taki sposób, by ich wartości smakowe trafiały w różnorodne gusta. Na menu składają się posiłki przygotowywane z dużego spektrum składników spożywczych, jakie tworzą różne diety – standardową oraz wegetariańską.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Sarnaki

To, co charakteryzuje naszą ofertę to:

  • duża bądź mniejsza liczba posiłków,
  • dieta standardowa bądź wegetariańska,
  • dopasowana kaloryczność (do wyboru),
  • gratisowa dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro składników.

Jak widać, prezentowana oferta jest niezwykle elastyczna i jesteśmy w stanie przystosować ją do pragnień nieomalże każdej osoby, bez względu od tego, jakie ma preferencje.

Dwie opcje do wyboru – dieta zwykła lub wegetariańska

Zdajemy sobie sprawę z różnych przeświadczeń dotyczących podejścia do diety. Z tego powodu stworzona przez nas marka proponuje zróżnicowaną dietę w wersji zwykłej oraz wegetariańskiej. Osoby decydujące się na tradycyjną dietę, odnajdą w niej klasyczne składniki, takie jak mięso, a także produkty węglowodanowe i tłuszczowe. Osoby wykluczające z diety mięso, mogą zdecydować się na analogiczną dietę, która niemniej jednak jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w menu znajdują się wysokiej jakości świeże ryby.

1500, 1800, 2000, 2500 kcal – diety o różnej kaloryczności dla wszystkich

W FoodBOX catering wiemy, iż niesłychanie ważne jest odpowiednie dobranie ilości pożywienia do każdej osoby. Właśnie dlatego również każda z diet przygotowana jest w różnych wariantach objętościowych. Najniższe codzienne porcje wynoszą 1500 kcal, w trakcie gdy najogromniejsze aż 2500 kcal.Do tego dopasowujemy je do osobistych preferencji i mogą one zawierać od 3 do 5 posiłków.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Sarnaki

Tak skomponowany jadłospis ma prawo sprzyjać różnym celom. Tak duży wybór sprawia, że nasz catering może być wykorzystany do utrzymania masy ciała ludzkiego, a także do świadomego tracenia wagi. Gigantyczna ilość wartości odżywczych powoduje, iż nasze pudełka są imponujące zarówno dla pracowników umysłowych, fizycznych, jak również sportowców.

Catering dietetyczny z dostawą

Jedną z największych zalet cateringu dietetycznego jest to, że zapewniany jest każdego dnia. Jest to ogromna zaleta dla osób, jakie mają kłopot z regularnym żywieniem, ponieważ nie są w stanie sprostać logistycznym wyzwaniom z tym połączonym. Gotowe pudełka z jedzeniem dostarczane przez nas rozwiązują problemy z koniecznością stałego robienia zakupów i dbania o to, aby lodówka była bezustannie zaopatrzona. Mimo braku konieczności ciężkiego wypatrywania produktów spożywczych w sklepach, dostaje się wzbogacone potrawy przygotowane z pieczołowicie wybranych półproduktów. Cykliczne żywienie z cateringiem dietetycznym to sposób na udogodnienie sobie życia, a również na ukształtowanie swoich nawyków żywieniowych.

Czemu warto zamówić catering?

Porządnie zaplanowane przez nas posiłki pozwolą na skuteczne odżywienie organizmu ludzkiego, czego skutkiem będzie nie jedynie smukła figura, lecz także witalne i pełne energii ciało. Skutkiem ubocznym, który udaje się uzyskać to naturalnie dzięki regularnemu odżywianiu, jest poprawa wyglądu cery oraz włosów, a także odciążenie narządów wewnętrznych, takich jak wątroba i nerki. Niewątpliwą zaletą będzie też to, że nasza dieta przystosowana jest do pragnień większości osób, albowiem bazujemy na klasycznej diecie zbilansowanej, jaka ma odpowiednie proporcje białek, tłuszczy i cukrów.