Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Serock.

FoodBox catering dietetyczny

Fakt, iż zdrowe odżywianie jest tropem do zachowania witalności na długie lata, był znany już od pokoleń. Dzisiejsza sztuka lekarska nie pozostawia złudzeń i uwierzytelnia, że to właśnie od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan dobrego samopoczucia oraz poziom energii, jakim na co dzień się dysponuje. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest to, co człowiek wkłada na talerz, wobec tego także nasze menu jest rzetelnie wyselekcjonowane i przygotowane z perfekcyjnych oraz świeżych składników. Troszczymy się o to, żeby w naszych zestawach posiłkowych znajdowały się jedynie świeże warzywa, jakie na domiar tego są przygotowane tak, ażeby zachować potrzebne organizmowi wartości kaloryczne.

Smacznie i zdrowo – z nami to w zasięgu Twoich ust

Posiłki z oferowanego przez nas cateringu, który jest niesłychanie rozbudowany, przypadną do gustu także osobom, które mają najwyższe wymagania. Przykładamy ogromnych starań do tego, żeby wszelkie dania były przemyślane oraz skomponowane taki sposób, żeby ich wartości smakowe trafiały w różne gusta. Wobec tego także w opisującej nas ogromnej ofercie jest obszerne spektrum diet, a posiłki są niesłychanie zróżnicowane.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Serock

To, co wyróżnia przygotowaną przez nas ofertę to:

  • duża czy też mała liczba posiłków,
  • dieta zwykła lub wegetariańska,
  • dopasowana kaloryczność (do wyboru),
  • gratisowa dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro elementów.

Jak widać, prezentowana propozycja jest nadzwyczaj elastyczna i jesteśmy w stanie dopasować ją do pragnień nieomalże każdej osoby, bez względu od tego, jakie ma upodobania.

Dieta standardowa lub wegetariańska?

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, przygotowaliśmy opcję standardową, a także wegetariańską, w jakiej mięso jest zastąpione rybami. Z tego powodu stworzona przez nas marka oferuje zróżnicowaną dietę w wersji zwykłej oraz wegetariańskiej. Osoby decydujące się na tradycyjną dietę, odnajdą w niej klasyczne produkty, takie jak mięso, a także produkty węglowodanowe i tłuszczowe. Osoby usuwające z diety mięso, mogą zdecydować się na analogiczną dietę, jaka jednakże jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w jadłospisie znajdują się najwyższej jakości świeże ryby.

Mała, średnia i wysoka kaloryczność – u nas masz możliwość wybrać

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest osobiste dostosowanie ilości jedzenia do każdej osoby w zależności od tego, czemu dieta ma służyć. Dlatego też każda z diet przygotowywana jest w różnych wariantach objętościowych. Osiągalne u nas diety mogą mieć objętość na poziomie 1500, 1800, 2000 oraz 2500 kcal.Oferujemy Państwu diety zaadaptowane zarówno dla osób preferujących 3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad i posiłek wieczorny), a także dla osób, które wolą jeść trochę częściej w mniejszych porcjach, innymi słowy pięć posiłków na dzień (śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, posiłek wieczorny).

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Serock

Tak skomponowany jadłospis ma prawo służyć przeróżnym celom. Tak gigantyczny wybór sprawia, że nasz catering może być wykorzystany do utrzymania masy ciała ludzkiego, a także do świadomego odchudzania. Catering dietetyczny w tej odmianie jest odpowiedni dla osób aktywnych fizycznie ze względu na pracę zawodową, a także dla sportowców.

Catering dietetyczny z dostawą

Jedną z najogromniejszych zalet cateringu dietetycznego jest to, że zapewniany jest każdego dnia. Jest to gigantyczna zaleta dla osób, które mają kłopot z regularnym żywieniem, gdyż nie są w stanie podołać logistycznym wyzwaniom z tym połączonym. Gotowe pudełka z jedzeniem dostarczane przez nas likwidują kłopoty z koniecznością stałego robienia zakupów oraz dbania o to, aby lodówka była non stop zaopatrzona. Pomimo braku konieczności mozolnego wypatrywania towarów spożywczych w sklepach, dostaje się wzbogacone potrawy przygotowane z troskliwie wyselekcjonowanych półproduktów. Cykliczne odżywianie z cateringiem dietetycznym to sposób na ułatwienie sobie życia, a także na ukształtowanie swoich nawyków żywieniowych.

Zalety cateringu dietetycznego

Poprawnie zaplanowane przez nas posiłki pozwolą na efektywne odżywienie organizmu, czego skutkiem będzie nie jedynie smukła sylwetka, lecz też witalne oraz pełne energii ciało. Efektem ubocznym, jaki udaje się osiągnąć to właśnie dzięki regularnemu odżywianiu, jest poprawa wyglądu cery i włosów, a też odciążenie organów wewnętrznych, takich jak wątroba oraz nerki. Niewątpliwą zaletą będzie również to, że nasza dieta przystosowana jest do wymogów większości osób, ponieważ bazujemy na klasycznej diecie zbilansowanej, która ma profesjonalne proporcje białek, tłuszczy i węglowodanów.