Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Serokomla.

FoodBox catering dietetyczny

Fakt, że zdrowe odżywianie jest tropem do zachowania dobrego samopoczucia na długie lata, był znany już od pokoleń. Współczesna medycyna nie pozostawia złudzeń oraz potwierdza, że to oczywiście od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan dobrego samopoczucia i poziom energii, którym na co dzień się zarządza. Wiemy, jak ważne jest to, co człowiek wkłada na talerz, właśnie dlatego też nasze menu jest starannie wybrane oraz przygotowywane z najlepszych i świeżych składników. Dbamy o to, aby w naszych kompletach posiłkowych znajdowały się wyłącznie świeże warzywa, które do tego są przygotowywane tak, by zachować wymagane organizmowi wartości pożywne.

Pysznie i zdrowo – z nami to w zasięgu Twoich ust

Posiłki z naszego cateringu, który jest niezwykle bogaty, przypadną do gustu także osobom, które mają najwyższe wymagania. Przykładamy ogromnych starań do tego, ażeby wszystkie posiłki były przemyślane oraz skomponowane taki sposób, żeby ich wartości smakowe trafiały w różne gusta. Właśnie dlatego też w opisującej nas ogromnej ofercie jest duże spektrum diet, a dania są niezwykle zróżnicowane.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Serokomla

To, co cechuje naszą ofertę to:

  • znacząca lub ewentualnie mała ilość posiłków,
  • dieta standardowa bądź wegetariańska,
  • zróżnicowana kaloryczność (do wyboru),
  • darmowa dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro elementów.

Jak widać, nasza oferta jest bardzo elastyczna i jesteśmy w stanie przystosować ją do wymogów nieomalże każdej osoby, niezależnie od tego, jakie ma preferencje.

Dieta zwykła czy wegetariańska?

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych konsumentów, przygotowaliśmy opcję zwykłą, a także wegetariańską, w jakiej mięso jest zastąpione rybami. Z tego powodu stworzona przez nas marka oferuje zróżnicowaną dietę w wersji klasycznej i wegetariańskiej. Osoby decydujące się na klasyczną dietę, odnajdą w niej klasyczne kompozycje, takie jak mięso, a także elementy węglowodanowe i tłuszczowe. Osoby usuwające z diety mięso, mogą zdecydować się na podobną dietę, jaka jednakże jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w jadłospisie znajdują się wysokiej jakości świeże ryby.

Mała, średnia i wysoka kaloryczność – u nas masz możliwość wybrać

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest osobiste dopasowanie ilości pożywienia do każdej osoby w zależności od tego, czemu dieta ma sprzyjać. Wobec tego też każda z diet przygotowana jest w rozmaitych wariantach objętościowych. Najniższe codzienne porcje wynoszą 1500 kcal, w trakcie kiedy najogromniejsze aż 2500 kcal.Proponujemy Państwu diety dopasowane zarówno dla osób wolących 3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad oraz kolacja), a także dla osób, które preferują jeść trochę częściej w mniejszych ilościach, inaczej pięć posiłków na dzień (śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, posiłek wieczorny).

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Serokomla

Tak skomponowany jadłospis może służyć rozmaitym celom. To właśnie dzięki oferowanej przez nas diecie wolno zarówno smukleć, jak i utrzymywać masę ciała na stałym pułapie. Catering dietetyczny w tej odmianie jest stosowny dla osób aktywnych fizycznie ze względu na pracę zawodową, a także dla sportowców.

Catering dietetyczny pod drzwi

Jedną z najogromniejszych zalet cateringu dietetycznego jest to, iż zapewniany jest każdego dnia. Jest to duża zaleta dla osób, które mają problem z regularnym żywieniem, bo nie są w stanie sprostać logistycznym wyzwaniom z tym połączonym. Przygotowane pudełka z jedzeniem dostarczane przez nas rozwiązują kłopoty z koniecznością ciągłego robienia zakupów oraz dbania o to, aby lodówka była non stop zaopatrzona. Pomimo braku konieczności ciężkiego szukania produktów spożywczych w punktach sprzedaży, dostaje się urozmaicone potrawy przygotowywane z cierpliwie wybranych półproduktów. Zezwala to nie jedynie na zwiększenie wygody, ale również na kształtowanie prawidłowych przyzwyczajeń żywieniowych.

Z jakiej przyczyny należałoby zamówić catering?

Porządnie zaplanowane przez nas posiłki pozwolą na efektywne odżywienie organizmu ludzkiego, czego skutkiem będzie nie wyłącznie smukła figura, lecz również witalne i pełne energii ciało. Efektem ubocznym, jaki udaje się osiągnąć dzięki regularnemu żywieniu, jest poprawa wyglądu cery oraz włosów, a także odciążenie organów wewnętrznych, takich jak wątroba i nerki. Niewątpliwą zaletą będzie też to, iż stworzona przez nas dieta przystosowana jest do potrzeb większości osób, gdyż bazujemy na tradycyjnej diecie zbilansowanej, która ma dobre proporcje białek, tłuszczy i węglowodanów.