Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Siedlce.

FoodBox catering dietetyczny

Fakt, że zdrowe odżywianie jest tropem do zachowania dobrego samopoczucia na długie lata, był znany już od tysięcy lat. Dzisiejsza medycyna nie pozostawia złudzeń i uwierzytelnia, że to naturalnie od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan zdrowia oraz poziom energii, jakim na co dzień się dysponuje. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest to, co człowiek wkłada na talerz, dlatego również nasze menu jest sumiennie wyselekcjonowane i przygotowywane z najlepszych i świeżych składników. Troszczymy się o to, by w naszych zestawach posiłkowych znajdowały się tylko świeże produkty, które co więcej są przygotowywane tak, aby zachować wymagane organizmowi wartości kaloryczne.

Pysznie i zdrowo – z nami to w zasięgu Twoich ust

Posiłki z oferowanego przez nas cateringu, który jest niesłychanie rozbudowany, przypadną do gustu także osobom, jakie mają najwyższe wymagania. Przykładamy ogromnych starań do tego, by wszelkie posiłki były przemyślane oraz skomponowane taki sposób, ażeby ich walory smakowe trafiały w rozmaite gusta. Na menu składają się posiłki przygotowywane z gigantycznego spektrum produktów spożywczych, jakie tworzą różne diety – standardową i wegetariańską.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Siedlce

To, co cechuje naszą ofertę to:

  • znacząca bądź też mniejsza liczba posiłków,
  • dieta standardowa bądź też wegetariańska,
  • zróżnicowana kaloryczność (do wyboru),
  • darmowa dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro elementów.

Jak widać, prezentowana oferta jest wybitnie elastyczna i jesteśmy w stanie dostosować ją do wymogów niemal każdej osoby, niezależnie od tego, jakie ma upodobania.

Dieta standardowa czy wegetariańska?

Zdajemy sobie sprawę z przeróżnych przeświadczeń dotyczących nastawienia do diety. Z tego powodu stworzona przez nas firma oferuje zróżnicowaną dietę w wersji standardowej oraz wegetariańskiej. Osoby decydujące się na klasyczną dietę, odnajdą w niej klasyczne kompozycje, takie jak mięso, a także elementy węglowodanowe oraz tłuszczowe. Osoby eliminujące z diety mięso, mogą zdecydować się na pokrewną dietę, jaka niemniej jednak jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w menu znajdują się najwyższej jakości świeże ryby.

Mała, średnia oraz wysoka kaloryczność – u nas możesz wybrać

Wiemy, jak ważne jest osobiste dostosowanie ilości pożywienia do każdej osoby w zależności od tego, czemu dieta ma sprzyjać. Skutkiem tego również każda z diet przygotowywana jest w rozmaitych wariantach objętościowych. Osiągalne u nas diety mogą posiadać objętość na poziomie 1500, 1800, 2000 i 2500 kcal.Proponujemy Państwu diety dopasowane zarówno dla osób preferujących 3 posiłki na dzień (śniadanie, obiad i kolacja), a także dla osób, które wolą jeść nieco częściej w mniejszych ilościach, inaczej pięć posiłków dziennie (śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, posiłek wieczorny).

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Siedlce

Tak skomponowany jadłospis może służyć przeróżnym celom. Tak znaczący wybór powoduje, iż nasz catering może być wykorzystany do utrzymania masy ciała, a także do świadomego odchudzania. Ogromna liczba wartości odżywczych sprawia, iż nasze pudełka są imponujące zarówno dla pracowników umysłowych, fizycznych, jak również sportowców.

Catering dietetyczny z dostawą

Jedną z najogromniejszych zalet cateringu dietetycznego jest to, że zapewniany jest każdego dnia. Jest to kolosalna zaleta dla osób, jakie mają problem z regularnym żywieniem, gdyż nie są w stanie podołać logistycznym wyzwaniom z tym połączonym. Zapewniamy posiłki każdego dnia, a dostawę oferujemy za darmo, co niweluje problem logistyczny połączony z koniecznością stałego troskania się o robienie zakupów. Pomimo braku konieczności ciężkiego szukania produktów spożywczych w punktach sprzedaży, dostaje się urozmaicone potrawy przygotowywane z pieczołowicie wybranych półproduktów. Cykliczne odżywianie z cateringiem dietetycznym to sposób na ułatwienie sobie życia, a również na ukształtowanie własnych przyzwyczajeń żywieniowych.

Z jakiego powodu należałoby zamówić catering?

Efektem regularnego żywienia będzie jędrna oraz smukła sylwetka oraz wyższy poziom energii w czasie dnia. Ponadto zdecydowanie poprawi się stan zdrowia ze względu na odciążenie organów wewnętrznych, co nie pozostanie bez znaczenia na wygląd cery, lub ewentualnie paznokci i włosów. Niewątpliwą zaletą jest również to, iż stworzona przez nas dieta dostosowana jest do pragnień większości osób, bo bazujemy na klasycznej diecie zbilansowanej, jaka ma właściwe proporcje białek, tłuszczy i węglowodanów.