Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Siemiatycze.

FoodBox catering dietetyczny

Fakt, iż zdrowe odżywianie jest tropem do zachowania zdrowia na długie lata, był znany już od stuleci. Nowoczesna medycyna nie pozostawia złudzeń oraz potwierdza, że to właśnie od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan zdrowia i poziom energii, jakim na co dzień się zarządza. Zdając sobie kwestię z tego, jak istotne jest właściwe odżywienie organizmu, oferujemy catering dietetyczny na najwyższym poziomie. Dbamy o to, by w naszych kompletach posiłkowych znajdowały się jedynie świeże produkty, jakie dodatkowo są przygotowywane tak, ażeby zachować wymagane organizmowi wartości kaloryczne.

Pysznie oraz zdrowo – z nami to w zasięgu Twoich ust

Dania z oferowanego przez nas cateringu, który jest niezmiernie urozmaicony, przypadną do gustu także osobom, jakie mają najwyższe wymagania. Przykładamy ogromnych starań do tego, ażeby wszelkie posiłki były przemyślane oraz skomponowane taki sposób, by ich walory smakowe trafiały w rozmaite gusta. Na menu składają się posiłki przygotowywane z gigantycznego spektrum produktów spożywczych, które tworzą różnorodne diety – standardową oraz wegetariańską.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Siemiatycze

To, co charakteryzuje opisującą nas ofertę to:

  • duża lub ewentualnie mała liczba posiłków,
  • dieta standardowa lub ewentualnie wegetariańska,
  • dopasowana kaloryczność (do wyboru),
  • bezpłatna dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro elementów.

Jak widać, prezentowana oferta jest wybitnie elastyczna i jesteśmy w stanie dostosować ją do pragnień nieomalże każdej osoby, obojętnie od tego, jakie ma preferencje.

Dwie opcje do wyboru – dieta klasyczna bądź wegetariańska

Wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych konsumentów, przygotowaliśmy opcję standardową, a także wegetariańską, w jakiej mięso jest zastąpione rybami. Z tego powodu nasza firma oferuje zróżnicowaną dietę w wersji klasycznej oraz wegetariańskiej. Osoby decydujące się na tradycyjną dietę, odnajdą w niej klasyczne kompozycje, takie jak mięso, a także elementy węglowodanowe i tłuszczowe. Osoby usuwające z diety mięso, są w stanie zdecydować się na analogiczną dietę, jaka jednak jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w jadłospisie znajdują się wysokiej jakości świeże ryby.

1500, 1800, 2000, 2500 kcal – diety o różnej kaloryczności dla wszystkich

Wiemy, jak istotne jest osobiste dopasowanie ilości pożywienia do każdej osoby w zależności od tego, czemu dieta ma sprzyjać. Skutkiem tego także każda z diet przygotowana jest w różnych wariantach objętościowych. Najmniejsze codzienne porcje wynoszą 1500 kcal, w trakcie gdy największe aż 2500 kcal.Na dodatek dostosowujemy je do indywidualnych preferencji oraz mogą one zawierać od 3 do 5 dań.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Siemiatycze

Tak skomponowany jadłospis może służyć różnym celom. Tak gigantyczny wybór sprawia, iż przygotowany catering może być wykorzystany do utrzymania masy ciała ludzkiego, a także do świadomego tracenia kilogramów. Obszerna liczba wartości odżywczych sprawia, że nasze pudełka są doskonałe zarówno dla pracowników umysłowych, fizycznych, jak również sportowców.

Catering dietetyczny pod drzwi

Jedną z największych zalet cateringu dietetycznego jest to, że dostarczany jest każdego dnia. Jest to duża zaleta dla osób, jakie mają problem z regularnym odżywianiem, albowiem nie mogą podołać logistycznym wyzwaniom z tym połączonym. Przygotowane pudełka z jedzeniem dostarczane przez nas rozwiązują trudności z koniecznością stałego robienia zakupów oraz dbania o to, aby lodówka była nieprzerwanie zaopatrzona. Pomimo braku konieczności kłopotliwego poszukiwania produktów spożywczych w punktach sprzedaży, dostaje się wzbogacone potrawy przygotowane z cierpliwie wyselekcjonowanych półproduktów. Cykliczne odżywianie z cateringiem dietetycznym to sposób na udogodnienie sobie życia, a także na ukształtowanie własnych przyzwyczajeń żywieniowych.

Atuty cateringu dietetycznego

Efektem regularnego żywienia będzie jędrna i smukła sylwetka oraz wyższy poziom energii w czasie dnia. W dodatku zdecydowanie poprawi się stan zdrowia ze względu na odciążenie organów wewnętrznych, co nie pozostanie bez znaczenia na wygląd skóry, bądź paznokci oraz włosów. Niewątpliwą zaletą jest też to, że nasza dieta przystosowana jest do pragnień większości osób, ponieważ bazujemy na tradycyjnej diecie zbilansowanej, która ma profesjonalne proporcje białek, tłuszczy oraz węglowodanów.