Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Siennica.

FoodBox catering dietetyczny

Od pokoleń lekarze wiedzieli, że kluczem do zachowania zdrowia oraz witalności jest zdrowe odżywanie. Współczesna medycyna nie pozostawia złudzeń oraz potwierdza, że to właśnie od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan zdrowia i poziom energii, którym na co dzień się dysponuje. Zdając sobie sprawę z tego, jak ważne jest odpowiednie odżywienie organizmu ludzkiego, oferujemy catering dietetyczny na najwyższym poziomie. Dbamy o to, ażeby w naszych zestawach posiłkowych znajdowały się jedynie świeże warzywa, jakie na domiar tego są przygotowane tak, ażeby zachować potrzebne organizmowi wartości pożywne.

Zdrowe i wyśmienite jedzenie – to można połączyć

Dania z oferowanego przez nas cateringu, który jest niezwykle bogaty, przypadną do gustu też osobom, które mają najwyższe wymagania. Przykładamy ogromnych starań do tego, ażeby wszystkie posiłki były przemyślane i skomponowane taki sposób, by ich wartości smakowe trafiały w różne gusta. Na menu składają się posiłki przygotowane z obszernego spektrum składników spożywczych, jakie tworzą przeróżne diety – standardową i wegetariańską.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Siennica

To, co charakteryzuje prezentowaną przez nas ofertę to:

  • znacząca czy też mniejsza ilość posiłków,
  • dieta zwykła lub też wegetariańska,
  • dopasowana kaloryczność (do wyboru),
  • gratisowa dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro elementów.

Jak widać, prezentowana oferta jest niesłychanie elastyczna i jesteśmy w stanie dostosować ją do pragnień nieomalże każdej osoby, bez względu od tego, jakie ma upodobania.

Dieta standardowa lub wegetariańska?

Zdajemy sobie sprawę z rozmaitych przekonań dotyczących nastawienia do diety. Z tego powodu nasza marka oferuje zróżnicowaną dietę w wersji klasycznej oraz wegetariańskiej. Osoby decydujące się na tradycyjną dietę, znajdą w niej klasyczne produkty, takie jak mięso, a także elementy węglowodanowe i tłuszczowe. Osoby usuwające z diety mięso, mogą zdecydować się na pokrewną dietę, która niemniej jednak jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w menu znajdują się wysokiej jakości świeże ryby.

Mała, średnia oraz wysoka kaloryczność – u nas możesz wybrać

Wiemy, jak istotne jest indywidualne dopasowanie ilości pożywienia do każdej osoby w zależności od tego, czemu dieta ma sprzyjać. Skutkiem tego też każda z diet przygotowana jest w przeróżnych wariantach objętościowych. Najniższe dzienne porcje wynoszą 1500 kcal, w trakcie gdy najogromniejsze aż 2500 kcal.Co więcej dostosowujemy je do osobistych preferencji i mogą one zawierać od 3 do 5 potraw.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Siennica

Tak skomponowany jadłospis ma prawo sprzyjać rozmaitym celom. Dzięki naszej diecie wolno zarówno szczupleć, jak i utrzymywać masę ciała na stałym poziomie. Gigantyczna ilość wartości odżywczych sprawia, że nasze pudełka są korzystne zarówno dla pracowników umysłowych, fizycznych, jak i sportowców.

Catering dietetyczny pod drzwi

Jedną z najogromniejszych zalet cateringu dietetycznego jest to, że dostarczany jest każdego dnia. Jest to duża zaleta dla osób, jakie mają kłopot z regularnym żywieniem, albowiem nie są w stanie sprostać logistycznym wyzwaniom z tym związanym. Zapewniamy posiłki każdego dnia, a dostawę proponujemy za darmo, co niweluje problem logistyczny związany z koniecznością wiecznego martwienia się o robienie zakupów. Pomimo braku konieczności żmudnego wypatrywania artykułów spożywczych w punktach sprzedaży, dostaje się wzbogacone potrawy przygotowane z starannie wybranych półproduktów. Cykliczne żywienie z cateringiem dietetycznym to sposób na udogodnienie sobie życia, a także na ukształtowanie własnych przyzwyczajeń żywieniowych.

Dlaczego należałoby złożyć zamówienie na catering?

Efektem regularnego odżywiania będzie jędrna i smukła sylwetka i wyższy poziom energii w czasie dnia. Oprócz tego zdecydowanie poprawi się stan zdrowia ze względu na odciążenie organów wewnętrznych, co nie pozostanie bez przesłania na wygląd cery, lub ewentualnie paznokci i włosów. Niewątpliwą zaletą jest także to, iż stworzona przez nas dieta dopasowana jest do pragnień większości osób, bo bazujemy na klasycznej diecie zbilansowanej, jaka ma właściwe proporcje białek, tłuszczy i węglowodanów.