Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Sławatycze.

FoodBox catering dietetyczny

Od tysięcy lat medycy wiedzieli, iż kluczem do zachowania zdrowia i żywotności jest zdrowe odżywanie. Nowoczesna medycyna nie pozostawia złudzeń i potwierdza, iż to właśnie od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan dobrego samopoczucia oraz poziom energii, jakim na co dzień się dysponuje. Zdając sobie kwestię z tego, jak ważne jest zdrowe odżywienie organizmu, proponujemy catering dietetyczny na najwyższym poziomie. Dbamy o to, żeby w naszych kompletach posiłkowych znajdowały się jedynie świeże warzywa, które co więcej są przygotowywane tak, żeby zachować niezbędne organizmowi wartości odżywcze.

Zdrowe i smaczne jedzenie – to da się połączyć

FoodBOX catering to nie wyłącznie zdrowe, ale również wyborne jedzenie, które przypadnie do gustu również osobom, jakie mają wysoce rozwinięty gust kulinarny. Przykładamy ogromnych starań do tego, ażeby wszystkie dania były przemyślane oraz skomponowane taki sposób, by ich walory smakowe trafiały w różne gusta. Na menu składają się posiłki przygotowywane z obszernego spektrum składników spożywczych, jakie tworzą rozmaite diety – standardową i wegetariańską.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Sławatycze

To, co wyróżnia należącą do nas ofertę to:

  • duża czy też mała ilość posiłków,
  • dieta standardowa lub ewentualnie wegetariańska,
  • dopasowana kaloryczność (do wyboru),
  • darmowa dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro składników.

Jak widać, nasza propozycja jest niesłychanie elastyczna i jesteśmy w stanie zaadaptować ją do potrzeb nieomalże każdej osoby, obojętnie od tego, jakie ma preferencje.

Dieta zwykła czy wegetariańska?

Wychodząc vis-a-vis oczekiwaniom naszych konsumentów, przygotowaliśmy opcję domyślną, a także wegetariańską, w jakiej mięso jest zastąpione rybami. Z tego powodu stworzona przez nas marka oferuje zróżnicowaną dietę w wersji zwykłej i wegetariańskiej. Osoby decydujące się na klasyczną dietę, odnajdą w niej klasyczne produkty, takie jak mięso, a także produkty węglowodanowe oraz tłuszczowe. Osoby usuwające z diety mięso, są w stanie zdecydować się na analogiczną dietę, która jednak jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w menu znajdują się wysokiej jakości świeże ryby.

1500, 1800, 2000, 2500 kcal – diety o różnej kaloryczności dla każdego

W FoodBOX catering wiemy, iż wybitnie ważne jest dobre dostosowanie ilości pożywienia do każdej osoby. Wskutek tego także każda z diet przygotowywana jest w przeróżnych wariantach objętościowych. Najniższe codzienne porcje wynoszą 1500 kcal, w trakcie kiedy największe aż 2500 kcal.Oferujemy Państwu diety dostosowane zarówno dla osób wolących 3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad i kolacja), a także dla osób, jakie wolą jeść trochę częściej w mniejszych ilościach, innymi słowy pięć posiłków na dzień (śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja).

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Sławatycze

Tak skomponowany jadłospis ma prawo sprzyjać różnym celom. Tak obszerny wybór powoduje, iż nasz catering ma prawo być wykorzystany do utrzymania masy ciała, a także do świadomego tracenia zbędnych kilogramów. Catering dietetyczny w tej formie jest słuszny dla osób aktywnych fizycznie ze względu na pracę zawodową, a także dla ludzi aktywnych.

Catering dietetyczny z dostawą

Jedną z największych zalet cateringu dietetycznego jest to, że zapewniany jest każdego dnia. Jest to olbrzymia zaleta dla osób, które mają problem z regularnym żywieniem, ponieważ nie są w stanie sprostać logistycznym wyzwaniom z tym związanym. Dostarczamy posiłki każdego dnia, a dostawę proponujemy za darmo, co niweluje problem logistyczny powiązany z koniecznością wiecznego niepokojenia się o robienie zakupów. Pomimo braku konieczności kłopotliwego wypatrywania towarów spożywczych w sklepach, dostaje się wzbogacone potrawy przygotowane z rzetelnie wybranych półproduktów. Cykliczne odżywianie z cateringiem dietetycznym to sposób na udogodnienie sobie życia, a również na ukształtowanie swoich przyzwyczajeń żywieniowych.

Z jakiej przyczyny należałoby zamówić catering?

Poprawnie zaplanowane przez nas posiłki pozwolą na skuteczne odżywienie organizmu ludzkiego, czego następstwem będzie nie jedynie smukła figura, jednak także witalne oraz pełne energii ciało. Efektem ubocznym, który udaje się uzyskać to właśnie dzięki regularnemu żywieniu, jest poprawa wyglądu cery i włosów, a również odciążenie narządów wewnętrznych, takich jak wątroba oraz nerki. Niewątpliwą zaletą będzie też to, iż przygotowana przez nas dieta dostosowana jest do pragnień większości osób, ponieważ bazujemy na klasycznej diecie zbilansowanej, jaka ma odpowiednie proporcje białek, tłuszczy i węglowodanów.