Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Sobienie-Jeziory.

FoodBox catering dietetyczny

Od stuleci medycy wiedzieli, iż kluczem do zachowania zdrowia oraz żywotności jest zdrowe odżywanie. Nowoczesna medycyna nie pozostawia złudzeń oraz potwierdza, że to oczywiście od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan zdrowia oraz poziom energii, którym na co dzień się dysponuje. Zdając sobie kwestię z tego, jak ważne jest odpowiednie odżywienie organizmu, oferujemy catering dietetyczny na najwyższym poziomie. Troszczymy się o to, aby w naszych kompletach posiłkowych znajdowały się wyłącznie świeże produkty, jakie prócz tego są przygotowane tak, ażeby zachować wymagane organizmowi wartości odżywcze.

Zdrowe i smaczne jedzenie – to można połączyć

FoodBOX catering to nie tylko zdrowe, jednak także wyborne jedzenie, które przypadnie do gustu też osobom, jakie mają wysoko rozwinięty gust kulinarny. Przykładamy wszelkich starań do tego, aby wszystkie posiłki były przemyślane i skomponowane taki sposób, by ich wartości smakowe trafiały w przeróżne gusta. Na menu składają się posiłki przygotowywane z obszernego spektrum produktów spożywczych, jakie tworzą przeróżne diety – standardową oraz wegetariańską.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Sobienie-Jeziory

To, co cechuje naszą ofertę to:

  • duża lub też mniejsza ilość posiłków,
  • dieta standardowa lub też wegetariańska,
  • dopasowana kaloryczność (do wyboru),
  • darmowa dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro składników.

Jak widać, nasza propozycja jest bardzo elastyczna i jesteśmy w stanie przystosować ją do wymogów niemal każdej osoby, niezależnie od tego, jakie ma upodobania.

Dwie opcje do wyboru – dieta standardowa bądź wegetariańska

Zdajemy sobie sprawę z rozmaitych przekonań dotyczących podejścia do diety. Z tego powodu stworzona przez nas firma oferuje zróżnicowaną dietę w wersji klasycznej i wegetariańskiej. Osoby decydujące się na tradycyjną dietę, odnajdą w niej klasyczne produkty, takie jak mięso, a także produkty węglowodanowe i tłuszczowe. Osoby usuwające z diety mięso, są w stanie zdecydować się na analogiczną dietę, jaka jednak jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w jadłospisie znajdują się najwyższej jakości świeże ryby.

Mała, średnia i wysoka kaloryczność – u nas możesz wybrać

W FoodBOX catering wiemy, iż niesłychanie ważne jest dobre dostosowanie ilości jedzenia do każdej osoby. Skutkiem tego też każda z diet przygotowana jest w rozmaitych wariantach objętościowych. Najniższe dzienne porcje wynoszą 1500 kcal, w trakcie kiedy najogromniejsze aż 2500 kcal.Do tego dopasowujemy je do osobistych preferencji i mogą one zawierać od 3 do 5 dań.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Sobienie-Jeziory

Tak skomponowany jadłospis może służyć przeróżnym celom. Tak znaczny wybór powoduje, że przygotowany catering ma prawo być wykorzystany do utrzymania masy ciała ludzkiego, a także do świadomego tracenia zbędnych kilogramów. Catering dietetyczny w tej formie jest dobry dla osób aktywnych fizycznie ze względu na pracę zawodową, a także dla sportowców.

Catering dietetyczny z dostawą

Jedną z najogromniejszych zalet cateringu dietetycznego jest to, iż zapewniany jest każdego dnia. Jest to olbrzymia zaleta dla osób, które mają problem z regularnym żywieniem, gdyż nie mogą sprostać logistycznym wyzwaniom z tym związanym. Zapewniamy posiłki każdego dnia, a dostawę oferujemy za darmo, co niweluje problem logistyczny powiązany z koniecznością każdorazowego troskania się o robienie zakupów. Pomimo braku konieczności kłopotliwego wypatrywania towarów spożywczych w sklepach, dostaje się wzbogacone potrawy przygotowane z cierpliwie wybranych półproduktów. Cykliczne żywienie z cateringiem dietetycznym to sposób na ułatwienie sobie życia, a też na ukształtowanie własnych nawyków żywieniowych.

Z jakiego powodu należałoby zamówić catering?

Dobrze zaplanowane przez nas posiłki pozwolą na efektywne odżywienie organizmu ludzkiego, czego następstwem będzie nie jedynie smukła figura, jednak również witalne i pełne energii ciało. Efektem ubocznym, jaki udaje się osiągnąć to właśnie dzięki regularnemu odżywianiu, jest poprawa wyglądu skóry i włosów, a również odciążenie organów wewnętrznych, takich jak wątroba oraz nerki. Nasza dieta bazuje na zbilansowanych stosunkach makro składników, takich jak tłuszcze, białko i węglowodany, więc jest uniwersalna oraz idealna właściwie dla każdego, bez względu na wiek, płeć i stan zdrowia.