Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Sobolew.

FoodBox catering dietetyczny

Fakt, że zdrowe odżywianie jest tropem do zachowania wigoru na długie lata, był znany już od pokoleń. Współczesna sztuka lekarska nie pozostawia złudzeń oraz potwierdza, że to właśnie od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan dobrego samopoczucia i poziom energii, którym na co dzień się dysponuje. Zdając sobie sprawę z tego, jak ważne jest dobre odżywienie organizmu, oferujemy catering dietetyczny na najwyższym poziomie. Dbamy o to, aby w naszych kompletach posiłkowych znajdowały się tylko świeże warzywa, które ponadto są przygotowywane tak, żeby zachować potrzebne organizmowi wartości pożywne.

Zdrowe oraz smakowite jedzenie – to można połączyć

Dania z naszego cateringu, który jest nadzwyczaj bogaty, przypadną do gustu też osobom, jakie mają najwyższe wymagania. Przykładamy wszelkich starań do tego, aby wszelkie dania były przemyślane i skomponowane taki sposób, ażeby ich wartości smakowe trafiały w różne gusta. Na menu składają się posiłki przygotowane z obszernego spektrum produktów spożywczych, które tworzą różnorodne diety – standardową i wegetariańską.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Sobolew

To, co charakteryzuje należącą do nas ofertę to:

  • znacząca lub też mała ilość posiłków,
  • dieta standardowa bądź wegetariańska,
  • zróżnicowana kaloryczność (do wyboru),
  • darmowa dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro składników.

Jak widać, nasza oferta jest bardzo elastyczna i jesteśmy w stanie zaadaptować ją do pragnień niemal każdej osoby, bez względu od tego, jakie ma preferencje.

Dwie opcje do wyboru – dieta zwykła i wegetariańska

Wychodząc naprzeciwko wymaganiom naszych konsumentów, przygotowaliśmy opcję klasyczną, a także wegetariańską, w której mięso jest zastąpione rybami. Z tego powodu nasza firma proponuje zróżnicowaną dietę w wersji zwykłej i wegetariańskiej. Osoby decydujące się na zwykłą dietę, znajdą w niej klasyczne produkty, takie jak mięso, a także produkty węglowodanowe i tłuszczowe. Osoby eliminujące z diety mięso, mogą zdecydować się na pokrewną dietę, która jednakże jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w menu znajdują się wysokiej jakości świeże ryby.

Mała, średnia oraz wysoka kaloryczność – u nas masz możliwość wybrać

Wiemy, jak ważne jest indywidualne dopasowanie ilości jedzenia do każdej osoby w zależności od tego, czemu dieta ma sprzyjać. Skutkiem tego również każda z diet przygotowywana jest w różnych wariantach objętościowych. Osiągalne u nas diety mogą posiadać objętość na poziomie 1500, 1800, 2000 oraz 2500 kcal.Co więcej dopasowujemy je do osobistych preferencji i mogą one zawierać od 3 do 5 dań.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Sobolew

Tak skomponowany jadłospis ma prawo służyć przeróżnym celom. Dzięki oferowanej przez nas diecie wolno zarówno tracić na wadze, jak również utrzymywać masę ciała na stałym pułapie. Ogromna ilość wartości odżywczych sprawia, że nasze pudełka są korzystne zarówno dla pracowników umysłowych, fizycznych, jak i trenujących.

Catering dietetyczny pod drzwi

Jedną z największych zalet cateringu dietetycznego jest to, iż dostarczany jest każdego dnia. Jest to ogromna zaleta dla osób, jakie mają kłopot z regularnym żywieniem, bo nie mogą sprostać logistycznym wyzwaniom z tym połączonym. Dostarczamy posiłki każdego dnia, a dostawę proponujemy za darmo, co niweluje kłopot logistyczny związany z koniecznością notorycznego troskania się o robienie zakupów. Pomimo braku konieczności mozolnego wypatrywania artykułów spożywczych w sklepach, dostaje się urozmaicone potrawy przygotowywane z pieczołowicie wyselekcjonowanych półproduktów. Cykliczne odżywianie z cateringiem dietetycznym to sposób na udogodnienie sobie życia, a także na ukształtowanie swoich nawyków żywieniowych.

Pozytywy cateringu dietetycznego

Odpowiednio zaplanowane przez nas posiłki pozwolą na efektywne odżywienie organizmu ludzkiego, czego rezultatem będzie nie jedynie smukła figura, ale także witalne oraz pełne energii ciało. Skutkiem ubocznym, jaki udaje się osiągnąć to właśnie dzięki regularnemu żywieniu, jest poprawa wyglądu skóry i włosów, a także odciążenie organów wewnętrznych, takich jak wątroba oraz nerki. Stworzona przez nas dieta opiera się na zbilansowanych stosunkach makro składników, takich jak tłuszcze, białko i węglowodany, w związku z tym jest uniwersalna oraz korzystna właściwie dla każdego, bez względu na wiek, płeć oraz stan zdrowia.