Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Sokołów Podlaski.

FoodBox catering dietetyczny

Fakt, że zdrowe odżywianie jest kluczem do zachowania pełnego zdrowia na długie lata, był znany już od pokoleń. Dzisiejsza sztuka lekarska nie pozostawia złudzeń oraz uwierzytelnia, że to oczywiście od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan dobrego samopoczucia i poziom energii, którym na co dzień się zarządza. Zdając sobie kwestię z tego, jak istotne jest dobre odżywienie organizmu, proponujemy catering dietetyczny na najwyższym poziomie. Troszczymy się o to, żeby w naszych zestawach posiłkowych znajdowały się tylko świeże produkty, jakie na dodatek są przygotowywane tak, aby zachować niezbędne organizmowi wartości pożywne.

Zdrowe oraz pyszne jedzenie – to można połączyć

Dania z naszego cateringu, który jest niezwykle bogaty, przypadną do gustu również osobom, jakie mają najwyższe wymagania. Przykładamy ogromnych starań do tego, aby wszystkie dania były przemyślane oraz skomponowane taki sposób, żeby ich wartości smakowe trafiały w różne gusta. Na menu składają się posiłki przygotowywane z dużego spektrum produktów spożywczych, które tworzą rozmaite diety – standardową oraz wegetariańską.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Sokołów Podlaski

To, co wyróżnia przygotowaną przez nas ofertę to:

  • znacząca bądź też mniejsza ilość posiłków,
  • dieta zwykła lub też wegetariańska,
  • dopasowana kaloryczność (do wyboru),
  • bezpłatna dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro elementów.

Jak widać, nasza propozycja jest niezwykle elastyczna i jesteśmy w stanie dopasować ją do pragnień niemal każdej osoby, bez względu od tego, jakie ma preferencje.

Dwie opcje do wyboru – dieta standardowa bądź wegetariańska

Wychodząc naprzeciwko oczekiwaniom naszych konsumentów, przygotowaliśmy opcję zwykłą, a także wegetariańską, w jakiej mięso jest zastąpione rybami. Z tego powodu nasza firma proponuje zróżnicowaną dietę w wersji standardowej i wegetariańskiej. Osoby decydujące się na zwykłą dietę, znajdą w niej klasyczne kompozycje, takie jak mięso, a także elementy węglowodanowe oraz tłuszczowe. Osoby wykluczające z diety mięso, są w stanie zdecydować się na analogiczną dietę, jaka jednakże jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w menu znajdują się wysokiej jakości świeże ryby.

1500, 1800, 2000, 2500 kcal – diety o przeróżnej kaloryczności dla każdego

W FoodBOX catering zdajemy sobie sprawę z tego, iż wybitnie ważne jest dobre dostosowanie ilości jedzenia do każdej osoby. Właśnie dlatego również każda z diet przygotowana jest w rozmaitych wariantach objętościowych. Najniższe dzienne porcje wynoszą 1500 kcal, w czasie kiedy największe aż 2500 kcal.Proponujemy Państwu diety dopasowane zarówno dla osób preferujących 3 posiłki na dzień (śniadanie, obiad i posiłek wieczorny), a także dla osób, które preferują jeść nieco częściej w mniejszych ilościach, innymi słowy pięć posiłków dziennie (śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja).

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Sokołów Podlaski

Tak skomponowany jadłospis ma prawo służyć rozmaitym celom. Dzięki naszej diecie wolno zarówno tracić na wadze, jak i utrzymywać masę ciała na stałym pułapie. Catering dietetyczny w tej odmianie jest stosowny dla osób aktywnych fizycznie ze względu na pracę zawodową, a także dla sportowców.

Catering dietetyczny pod drzwi

Jedną z największych zalet cateringu dietetycznego jest to, że zapewniany jest każdego dnia. Jest to gigantyczna zaleta dla osób, jakie mają problem z regularnym odżywianiem, gdyż nie mogą sprostać logistycznym wyzwaniom z tym połączonym. Gotowe pudełka z jedzeniem dostarczane przez nas rozwiązują komplikacje z koniecznością stałego robienia zakupów oraz dbania o to, aby lodówka była nieustannie zaopatrzona. Pomimo braku konieczności mozolnego szukania artykułów spożywczych w sklepach, dostaje się wzbogacone potrawy przygotowane z sumiennie wyselekcjonowanych półproduktów. Cykliczne żywienie z cateringiem dietetycznym to sposób na udogodnienie sobie życia, a także na ukształtowanie swoich nawyków żywieniowych.

Z jakiego powodu warto złożyć zamówienie na catering?

Odpowiednio zaplanowane przez nas posiłki pozwolą na efektywne odżywienie organizmu ludzkiego, czego wynikiem będzie nie jedynie smukła figura, jednak również witalne i pełne energii ciało. Dodatkowo zdecydowanie poprawi się stan zdrowia ze względu na odciążenie organów wewnętrznych, co nie pozostanie bez przesłania na wygląd skóry, lub ewentualnie paznokci oraz włosów. Stworzona przez nas dieta bazuje na zbilansowanych proporcjach makro składników, takich jak tłuszcze, białko i węglowodany, w następstwie tego jest uniwersalna i korzystna odpowiednio dla każdego, bez względu na wiek, płeć oraz stan zdrowia.