Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Sosnówka.

FoodBox catering dietetyczny

Fakt, że zdrowe odżywianie jest kluczem do zachowania pełnego zdrowia na długie lata, był znany już od pokoleń. Dzisiejsza sztuka lekarska nie pozostawia złudzeń oraz potwierdza, iż to naturalnie od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan dobrego samopoczucia i poziom energii, jakim na co dzień się zarządza. Zdając sobie kwestię z tego, jak ważne jest odpowiednie odżywienie organizmu ludzkiego, proponujemy catering dietetyczny na najwyższym poziomie. Dbamy o to, ażeby w naszych kompletach posiłkowych znajdowały się tylko świeże warzywa, które na dodatek są przygotowywane tak, ażeby zachować potrzebne organizmowi wartości kaloryczne.

Zdrowe oraz wyśmienite jedzenie – to da się połączyć

FoodBOX catering to nie jedynie zdrowe, ale również smakowite jedzenie, jakie przypadnie do gustu również osobom, które mają wysoko rozwinięty gust kulinarny. Przykładamy ogromnych starań do tego, ażeby wszystkie dania były przemyślane oraz skomponowane taki sposób, aby ich wartości smakowe trafiały w rozmaite gusta. Na menu składają się posiłki przygotowane z szerokiego spektrum składników spożywczych, które tworzą różne diety – standardową i wegetariańską.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Sosnówka

To, co wyróżnia przygotowaną przez nas ofertę to:

  • znacząca bądź też mała ilość posiłków,
  • dieta standardowa lub ewentualnie wegetariańska,
  • dopasowana kaloryczność (do wyboru),
  • darmowa dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro elementów.

Jak widać, nasza propozycja jest wybitnie elastyczna i jesteśmy w stanie dobrać ją do potrzeb niemal każdej osoby, niezależnie od tego, jakie ma upodobania.

Dwie diety do wyboru – dieta zwykła i wegetariańska

Wychodząc vis-a-vis wymaganiom naszych konsumentów, przygotowaliśmy opcję klasyczną, a także wegetariańską, w jakiej mięso jest zastąpione rybami. Z tego powodu nasza firma oferuje zróżnicowaną dietę w wersji standardowej oraz wegetariańskiej. Osoby decydujące się na zwykłą dietę, odnajdą w niej klasyczne produkty, takie jak mięso, a także produkty węglowodanowe oraz tłuszczowe. Osoby usuwające z diety mięso, są w stanie zdecydować się na pokrewną dietę, która jednakże jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w menu znajdują się wysokiej jakości świeże ryby.

Mała, średnia oraz wysoka kaloryczność – u nas masz prawo wybrać

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotne jest indywidualne dostosowanie ilości pożywienia do każdej osoby w zależności od tego, czemu dieta ma służyć. Dlatego też każda z diet przygotowana jest w rozmaitych wariantach objętościowych. Najmniejsze codzienne porcje wynoszą 1500 kcal, podczas gdy największe aż 2500 kcal.Proponujemy Państwu diety dostosowane zarówno dla osób preferujących 3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad oraz kolacja), a także dla osób, które preferują jeść trochę częściej w mniejszych ilościach, innymi słowy pięć posiłków na dzień (śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja).

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Sosnówka

Tak skomponowany jadłospis może sprzyjać różnym celom. Tak znaczny wybór sprawia, że nasz catering ma prawo być wykorzystany do utrzymania masy ciała, a także do świadomego tracenia zbędnych kilogramów. Duża liczba wartości odżywczych powoduje, że nasze pudełka są kapitalne zarówno dla pracowników umysłowych, fizycznych, jak i trenujących.

Catering dietetyczny z dostawą

Jedną z najogromniejszych zalet cateringu dietetycznego jest to, że zapewniany jest każdego dnia. Jest to duża zaleta dla osób, które mają problem z regularnym żywieniem, gdyż nie są w stanie podołać logistycznym wyzwaniom z tym związanym. Gotowe pudełka z jedzeniem dostarczane przez nas rozwiązują kłopoty z koniecznością stałego robienia zakupów i dbania o to, żeby lodówka była cały czas zaopatrzona. Mimo braku konieczności żmudnego wypatrywania towarów spożywczych w sklepach, dostaje się wzbogacone potrawy przygotowane z sumiennie wybranych półproduktów. Regularne odżywianie z cateringiem dietetycznym to sposób na ułatwienie sobie życia, a także na ukształtowanie własnych przyzwyczajeń żywieniowych.

Z jakiego powodu należałoby zamówić catering?

Porządnie zaplanowane przez nas posiłki pozwolą na skuteczne odżywienie organizmu, czego efektem będzie nie jedynie smukła sylwetka, jednak również witalne i pełne energii ciało. Skutkiem ubocznym, jaki udaje się osiągnąć to właśnie dzięki regularnemu odżywianiu, jest poprawa wyglądu skóry i włosów, a również odciążenie narządów wewnętrznych, takich jak wątroba i nerki. Niewątpliwą zaletą jest też to, że nasza dieta przystosowana jest do wymogów większości osób, albowiem bazujemy na tradycyjnej diecie zbilansowanej, jaka ma należyte proporcje białek, tłuszczy i cukrów.