Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Stanin.

FoodBox catering dietetyczny

Od stuleci medycy wiedzieli, iż kluczem do zachowania dobrego samopoczucia oraz żywotności jest zdrowe odżywanie. Nowoczesna sztuka lekarska nie pozostawia złudzeń oraz uwierzytelnia, że to właśnie od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan dobrego samopoczucia i poziom energii, jakim na co dzień się dysponuje. Zdając sobie kwestię z tego, jak istotne jest zdrowe odżywienie organizmu, oferujemy catering dietetyczny na najwyższym poziomie. Dbamy o to, aby w naszych kompletach posiłkowych znajdowały się wyłącznie świeże produkty, jakie ponadto są przygotowane tak, żeby zachować potrzebne organizmowi wartości kaloryczne.

Zdrowe i smakowite jedzenie – to można połączyć

Dania z naszego cateringu, który jest nadzwyczaj urozmaicony, przypadną do gustu również osobom, jakie mają najwyższe wymagania. Przykładamy wszelkich starań do tego, żeby wszelkie dania były przemyślane i skomponowane taki sposób, ażeby ich wartości smakowe trafiały w przeróżne gusta. Wskutek tego też w opisującej nas ogromnej ofercie jest gigantyczne spektrum diet, a posiłki są niezmiernie zróżnicowane.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Stanin

To, co wyróżnia prezentowaną przez nas ofertę to:

  • znacząca lub też mniejsza ilość posiłków,
  • dieta zwykła bądź wegetariańska,
  • zróżnicowana kaloryczność (do wyboru),
  • gratisowa dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro elementów.

Jak widać, nasza propozycja jest nadzwyczaj elastyczna i jesteśmy w stanie dostosować ją do pragnień nieomalże każdej osoby, niezależnie od tego, jakie ma preferencje.

Dieta zwykła lub wegetariańska?

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, przygotowaliśmy opcję standardową, a także wegetariańską, w której mięso jest zastąpione rybami. Z tego powodu stworzona przez nas firma proponuje zróżnicowaną dietę w wersji klasycznej i wegetariańskiej. Osoby decydujące się na klasyczną dietę, znajdą w niej klasyczne produkty, takie jak mięso, a także produkty węglowodanowe i tłuszczowe. Osoby eliminujące z diety mięso, mogą zdecydować się na analogiczną dietę, która jednakże jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w jadłospisie znajdują się wysokiej jakości świeże ryby.

1500, 1800, 2000, 2500 kcal – diety o różnej kaloryczności dla każdego

W FoodBOX catering wiemy, że nadzwyczaj istotne jest profesjonalne dostosowanie ilości pożywienia do każdej osoby. Dlatego także każda z diet przygotowywana jest w rozmaitych wariantach objętościowych. Osiągalne u nas diety mogą posiadać objętość na poziomie 1500, 1800, 2000 oraz 2500 kcal.Oferujemy Państwu diety zaadaptowane zarówno dla osób preferujących 3 posiłki na dzień (śniadanie, obiad oraz kolacja), a także dla osób, jakie preferują jeść nieco częściej w mniejszych ilościach, inaczej pięć posiłków dziennie (śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja).

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Stanin

Tak skomponowany jadłospis ma prawo sprzyjać różnym celom. Tak ogromny wybór sprawia, że przygotowany catering ma prawo być wykorzystany do utrzymania masy ciała, a także do świadomego tracenia wagi. Catering dietetyczny w tej odmianie jest właściwy dla osób aktywnych fizycznie ze względu na pracę zawodową, a także dla ludzi aktywnych.

Catering dietetyczny pod drzwi

Jedną z największych zalet cateringu dietetycznego jest to, iż zapewniany jest każdego dnia. Jest to gigantyczna zaleta dla osób, jakie mają kłopot z regularnym żywieniem, ponieważ nie są w stanie sprostać logistycznym wyzwaniom z tym połączonym. Przygotowane pudełka z jedzeniem dostarczane przez nas likwidują trudności z koniecznością ciągłego robienia zakupów oraz dbania o to, by lodówka była bez ustanku zaopatrzona. Pomimo braku konieczności żmudnego szukania produktów spożywczych w punktach sprzedaży, dostaje się wzbogacone potrawy przygotowane z cierpliwie wyselekcjonowanych półproduktów. Pozwala to nie tylko na zwiększenie wygody, ale także na kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych.

Pozytywy cateringu dietetycznego

Efektem regularnego żywienia będzie jędrna i smukła sylwetka i wyższy poziom energii w czasie dnia. Do tego zdecydowanie poprawi się stan zdrowia ze względu na odciążenie narządów wewnętrznych, co nie pozostanie bez znaczenia na wygląd cery, lub ewentualnie paznokci oraz włosów. Stworzona przez nas dieta opiera się na zbilansowanych proporcjach makro składników, takich jak tłuszcze, białko oraz węglowodany, wobec tego jest uniwersalna oraz dobra odpowiednio dla każdego, bez względu na wiek, płeć i stan zdrowia.